Понеділок, 26 серпня 2019
• Володимир Мариновський: «Якби Тарас Юрик у мене чесно виграв вибори голови федерації, то не було б жодних претензій, а вони вчинили рейдерське захоплення, отож, справедливість восторжествує» • Зірки – на Алеї, рекорди – в АртБуці! • Замах на Камінського? • У День Незалежності презентуватимуть “Книгу рекордів Тернополя” • Гарячий серпень: 30 років тому… • «Танцюю, як усі» • Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду
Микола Томенко: «Інші партії формували виборчі списки «по приколу», а наші кандидати готові з першого дня працювати у парламенті»

Опубліковано: 15 Липня о 12:00 8


Один з лідерів виборчого списку «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка продемонстрував у Тернополі, чим це політичне об’єднання якісно відрізняється від конкурентів .


У четвер, 4 липня, на Тернопіллі побував третій номер виборчого списку «Громадянської позиції» та лідер партії «Рідна країна» Микола Томенко. У нашій області Микола Володимирович провів кілька зустрічей, зокрема й завітав на пресконференцію на підтримку місцевих кандидатів у нардепи — Петра Ландяка, який балотується до Верховної ради під сьомим номером у виборчому списку «Громадянської позиції», та Лариси Римар, яка йде до парламенту на 163-ому мажоритарному виборчому окрузі.

Як наголосив Микола Томенко, виборче об’єднання під прапорами «Громадянської позиції» не ставить собі за мету бути модним чи ситуативним, отож, не веде до парламенту спортсменів, співаків чи барменів. Проте члени команди “Громадянської позиції” готові з першого дня активно працювати у парламенті, бо професійно підготовлені та є фахівцями з різних галузей.

— Всі нині діють «по приколу», а ми підбирали людей, які вміють працювати й аналізувати,— зазначив Микола Томенко. — Значна частина кандидатів від різних партій не знають навіть назв комітетів Верховної Ради, а що вже казати про роботу в них. Ми ж підбирали кандидатів –  фахівців у своїх галузях.

Іншою важливою відмінністю «Громадянської позиції» від інших політичних сил є незмінність виборчого списку цієї політичної сили. На з’їзді “Громадянська позиція” запропонувала список із 164 кандидатів у депутати, пізніше він був висунутий до ЦВК, і комісія його затвердила. В інших політичних силах список часто є предметом торгів, коли на з’їздах ухвалюють один список, а в ЦВК подали список із зовсім іншими особами.

Продовжив кадрову тему і голова Тернопільської обласної організації партії «Громадянська позиція» Петро Ландяк. Він поділився роздумами щодо модного нині виборчого тренду — нових людей та облич. На думку політика, це не що інше, як маніпуляція олігархату, адже більшість цих «нових» людей мають досить сумнівний послужний список — ці особи далеко не професіонали, а тому ними легко маніпулювати, що й потрібно олігархам. Тому серед кандидатів до парламенту необхідно, насамперед, обирати фахівців.

Однією з таких фахівців, а мова йде про освітянський та мистецький напрямки, є кандидатка від «Громадянської позиції» на 163-ому мажоритарному виборчому округу (м. Тернопіль) Лариса Римар. Лариса Іванівна — депутат Тернопільської обласної ради, де головує у постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльности, а також очолює Тернопільське обласне державне музичне училище імені Соломії Крушельницької, має дві вищі освіти — мистецьку та економічну, отож, володіє необхідною компетентністю для роботи в парламенті. На думку Лариси Римар, свідченням того, що «Громадянська позиція» рухається у правильному напрямку, є зростання популярности цієї політичної сили та її лідера Анатолія Гриценка в нашій області і, зокрема, в Тернополі. Так, у 2010 році за Анатолія Степановича в нашому обласному центрі проголосували 6 тисяч виборців, у 2014-ому  — вже 13 тисяч виборців, а у 2019-ому — понад 25 тисяч осіб. І тенденція, коли кількість свідомих виборців на Тернопіллі стрімко зростає, дуже тішить.

Нагадаємо, партія «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка першою серед всіх учасників парламентських перегонів представила осіб свого списку, які братимуть участь у дочасних виборах до Верховної Ради. Список очолив лідер партії Анатолій Гриценко. У першій п’ятірці також лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов, лідер партії «Рідна країна» Микола Томенко, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, адвокат і громадський діяч Марина Соловйова. Окрім лідера, першу десятку доповнили: Анатолій Забарило, тернополянин Петро Ландяк, Микола Ладовський, Єгор Фірсов, Віктор Трепак та Олександр Савченко.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Вівторок, 27 серпня, — день народження Івана Франка. Тернопіль креативно вшановуватиме Каменяра: про «Франкові сліди у Тернополі» у формі оригінального музично-поетичного дійства розкажуть хорова капела «Зоринка» та заслужений діяч мистецтв України, відомий письменник Олег Герман...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


На капоті автомобіля NISSAN QASHQAI здетонував саморобний пристрій...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


"Книгу рекордів Тернополя" вперше покажуть тернополянам і гостям файного міста. Презентація для делегацій з інших міст відбудеться 24 серпня об 11:30 в Українському домі "Перемога"...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


23 серпня на всеукраїнському рівні відзначаємо велике державне свято — День Державного Прапора України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
23 Серпня
22 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео