Понеділок, 22 липня 2019
• Леонід Бицюра: «Завдяки націоналістам закон про декомунізацію визнано конституційним!» • Лікарня у Копичинцях отримала нове обладнання • Андрій Лущик: «Державна прикордонна служба України — стабільне місце роботи і впевненість у завтрашньому дні» • Прийшли на вибори у день свого весілля… • Парламентські вибори’2019: ЦВК опрацювала понад 55% протоколів • Тернопільщина готується до нового навчального року • «Файне місто» – не лише файне, а й інклюзивне • Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії
Микола Томенко: «Об’єднання навколо Анатолія Гриценка матиме позитивний результат»

Опубліковано: 22 Березня о 10:00 39


У четвер, 14 березня, з робочою поїздкою до Тернополя завітав заступник керівника виборчого штабу Анатолія Гриценка, громадський діяч і політик Микола Томенко.


Нагадаємо, що цей політичний діяч разом з Андрієм Садовим, Віктором Чумаком, Дмитром Добродомовим, Миколою Катеринчуком та іншими рейтинговими політиками у рамках широкої демократичної угоди підтримують на виборах кандидата в президенти Анатолія Гриценка.
Микола Томенко нагадав, що його політична сила закликала проукраїнські та проєвропейські демократичні політичні партії відмовитися від боротьби один з одним та об’єднатись навколо Анатолія Гриценка як єдиного стратегічного кандидата від демократичних сил.

Українськість, європейськість, демократичність

— Є три ключові речі, які об’єднали нас з командою Гриценка: українськість, європейськість, демократичність, — пояснив Микола Томенко. — Нагадаю, демократи  — це ті, хто переконує виборця на виборах, а недемократи — хто його купує. Ми вважаємо ганьбою для українського народу в ХХІ столітті купувати виборця навіть за дуже великі гроші. Тому для нас стратегічно важлива не лише перемога Гриценка, а й перемога легітимності і демократичності цих виборів.   Микола Томенко, перебуваючи у Тернополі, також зазначив, що команда єдиного кандидата від демократичних сил працює над такими важливими викликами для сучасної України, як питання миру, наведення ладу і знищення корупційної моделі. За словами політика, великий бізнес, який прийшов до влади, «не може втриматися від спокуси використати свої менеджерські здібності тільки в інтересах бізнесу». Звідси і проблема корупції та безладу в системі державного управління. Анатолій Гриценко має необхідний ресурс для того, щоб провести важливі реформи, змінити країну і зробити її державою без корупції лише за один президентський термін.

— Ми єдині, хто відкрито показав свій штаб, у якому працюють винятково українські експерти, — наголосив Микола Томенко. — Друга особливість — розкриття команди до початку виборів.

Анатолій Гриценко представив практично всіх кандидатів на ключові державні посади за квотою президента. Отож, на посаду голови СБУ претендує генерал-майор Віктор Трепак, на посаду міністра оборони — військовий експерт, колишній директор Департаменту воєнної політики Міноборони Іван Апаршин, на посаду голови Національного банку — екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко, на посаду генерального прокурора — Давид Сакварелідзе. Міністром закордонних справ за президентства Анатолія Гриценка стане народний депутат і член міжфракційної парламентської групи «Єврооптимісти» Світлана Заліщук. Раніше такого не робив жоден із кандидатів на попередніх виборах. Цим кроком Анатолій Гриценко продемонстрував нову якість політики.

Бореться за перемогу лише четвірка кандидатів

За оцінкою Миколи Томенка, з чотирьох десятків кандидатів у президенти, зареєстрованих ЦВК, приблизно три чверті не мають шансів набрати 0,1%, отож, є або технічними, або задовольняють якісь власні нездорові амбіції. Виборча кампанія демонструє, що до так званої Ліги Чемпіонів сьогоднішньої української політики, окрім Анатолія Гриценка, входять лише троє: Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

Формат дебатів між лідерами політичної гонки міг би включити всі основні проблемні напрямки сучасної України. А виборець зробив би свої висновки, чия позиція йому найближча.

— Та поки що ми не відчуваємо зацікавленості в організації таких дебатів ані з боку кандидатів, ані з боку телеканалів, більшість з яких, на жаль, заангажовані, — відзначив Микола Томенко.

Як наголосив Микола Томенко, Анатолій Гриценко ставить чітку мету в своїй програмі і досягне її за один президентський термін. Анатолій Степанович підкреслює, що йде у владу саме на п’ять років, за які планує розбудувати державу, перевести її в європейське правове русло і передати наступникам.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Біля Конституційного суду України вранці 16 липня відбулася акція протесту націоналістичних сил України проти можливого скасування Закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки»...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


Близько 3,5 тис. пацієнтів у рік ставлять на ноги у Копичинецькій лікарні та ще понад дві сотні немовлят з’являються на світ у стінах медичного закладу...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Начальник групи з добору в Тернопільській області Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України полковник Андрій Лущик розповідає про хід весняного призову на строкову військову службу в Тернопільській області...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00


Центральна виборча комісія опрацювала 57% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на позачергових виборах до Верховної Ради...


Опубліковано: о 13:01Теми дня
22 Липня
19 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео