Середа, 26 червня 2019
• Фрукти треба їсти тільки на голодний шлунок! • Найстаріша «жива Барбі» зробила 105-ту пластичну операцію • Арсен Мірзоян показав синів • Побралися телемандрівник Дмитро Комаров та «Міс Україна’2016» Олександра Кучеренко • Степан Барна: «Я хочу жити і радіти тому, що моя область, моє місто успішно розвиваються так, як і Україна» • Мати Віталія Гнатишина: «Відбувається затягування судового процесу!» • Запитання з категорії риторичних • Поверталися з риболовлі… • Тарас Юрик: «Лише сильна команда зможе не допустити проросійського реваншу» • Маленьке Ріо-де-Жанейро на Тернопільщині • ЗНО на 200 балів! • Петро Ландяк: «Тарифні сани потрібно готувати влітку» • 108 аварій за червень на Тернопільщині • «Водна арена «Тернопіль» – на шляху до статусу столиці України з водних видів спорту • Cин Андрія та Світлани Пушкарів знявся у кліпі Тоні Матвієнко • Петро Порошенко: «Безвіз — це гігантський стрибок від «совка» до європейського майбутнього» • «Олександра жорстоко побили до смерті…» • Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади» • «За здоровий спосіб життя!» • Покроковий шлях юніорської збірної України до золотих нагород
Надія Врочинська: «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» — це не партія особистості, а партія особистостей»

Опубліковано: 3 Червня о 14:00 121


Надія Савченко, незважаючи на відому кримінальну справу та ув’язнення, залишається однією з найвпливовіших фігур в українській політиці.


і. На майбутні парламентські вибори вона піде вже на чолі недавно створеної політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Журналісти «НОВОЇ…» мали розмову з керівником Тернопільського обласного осередку цієї партії Надією Врочинською.

— Чим вам імпонує Надія Савченко? Чому вирішили її підтримати?

— Особисто для мене Надія Савченко — Герой України, патріотка, харизматична, розумна, рішуча, смілива, талановита жінка. Вона — рупор правди й справедливості і ворог злодійсько-олігархічної старої системи, мій однодумець, соратник і друг.

Своїми революційними для мислення ідеями щодо зміни політичної системи, відкликання депутатів, безпосереднього народовладдя шляхом референдумів Надія Савченко багатьом відкрила очі, в тому числі й мені. Тому я не можу сказати, що вирішила підтримати саме Надію Савченко і саме тепер, адже  насправді  мене привабили  ідеї, істини, народна простота і мудрість, що виходять із цієї людини. І це сталося  ще кілька років тому.

Надія Савченко, як на мене, має Божий  дар зрозумілою народу мовою  доносити  правду до суспільства. Мудрість, вона ж  всередині народу нашого живе.

— Коли вперше зустрілися з пані Надією?

— У 2017 році на її пресконференції  у Рівному. Вдруге побачила її вже на партійному з’їзді в Києві 4 травня 2019 року. Окрім того, листувалися під час її ув’язнення в Україні. Саме це листування дозволило мені пізнати її краще як людину. І, знаєте, я не те що не розчарувалася, а навпаки, ще більше переконалася в своїй думці про цю людину: з нею у розвідку точно пішла б.

— Як виникла ідея очолити обласний партійний осередок?

— Пропозицію про діяльність у партії  я отримала ще влітку 2018 року від Віри Савченко і Тетяни Проторченко, з якими познайомилась тоді ж, на зустрічі в Рівному, а згодом  спілкувалась в телефонному режимі  і за допомогою соціальних мереж. А в травні  на партійному з’їзді, після певного обговорення, моя кандидатура була затверджена вищим керівництвом партії.

— Яку мету ставить перед собою партія Надії Савченко? Чи будете брати участь у найближчих виборах як парламентських, так і місцевих?

— Питання мети досить широке, адже це  ціла концепція, з якою можна детальніше ознайомитися на сайті FreeSavchenko.com. Та все ж постараюся  максимально стисло розповісти. Наша  партія створена 13 квітня 2017 року, проте у зв’язку з відомими обставинами її розбудова на певний час припинилась і активно відбувається саме тепер. Хоча партія   і має в своїй назві гучне ім’я, проте ключовим словом цієї назви є слово «платформа», бо, як сказала сама Надія Савченко, це не партія особистості — це партія особистостей. Партія однодумців, готових  досягати спільної мети на благо всього суспільства, рівних серед рівних і з рівними можливостями.

Маємо факт, що наразі нема іншого шляху до впровадження змін, ніж шлях політичних партій через вибори, а тому, звісно, будемо брати участь і в парламентських, і  в місцевих виборах.  Кажуть, порядних  людей у владу треба заганяти батогом. Ми ж хочемо зробити це силою розуму і переконання: українці, ви мудрий, славний народ, приєднуйтесь до наших рядів, йдіть у владу з нашою допомогою і чесним шляхом — шляхом розуму і особистих якостей, а не купівлі місць у партійних списках, міняйте країну власними руками.

Головна  наша мета — це зміна політичної системи конституційним шляхом. Давайте будемо чесними: серед нас є багато таких, кого влаштовує нинішня система, кожен десь пристосувався красти тихенько, хтось мільйони і мільярди, а хтось туалетний папір з роботи притягне і тішиться. Таких дуже багато, якщо не більшість. Тому навіть тих, хто краде лише туалетний папір, лякає розмова про зміну системи. Ця система — джерело їхнього існування, а іншого вони не знають, бо не мислять за межами запропонованого.

Нашою  ідеологією є україноцентризм. Впевнена, що ми, українці, можемо  побудувати таке успішне суспільство, аналогів якому не буде в світі,  і лише тоді нас не буде так хвилювати, що сказала Європа, Росія чи хтось ще. Легко образити бідного, легко злегковажити ним, а от багата, впливова  людина, навіть якщо це твій ворог, мимоволі змушує бути обережнішим у словах і діях, мимоволі змушує рахуватися з нею. Схожий принцип, на мою думку, існує й між державами. Я б хотіла, щоб Україна стала однією з найуспішніших, найбагатших і найщасливіших  країн на планеті. А такою країна, як ціле, стає тоді, коли  складається з таких же успішних і багатих та щасливих найдрібніших її одиниць –  громадян. Адже ціле завжди відповідає одиниці, як і одиниця цілому.

ВІЗИТКА

Надія Врочинська  народилася у Тернополі, закінчила Тернопільську академію народного господарства  за спеціальністю “Фінанси та кредит», працювала бухгалтером, економістом обласного відділу державної служби охорони, приватним підприємцем. Мешкає у Кременці.

З травня 2019 р. очолює Тернопільську обласну організацію політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Є також головою благодійного фонду «Власна ініціатива», співзасновником і членом громадської організації «Об’єднані правдою».


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Що означає – їсти фрукти? «Ото ще дурня!» – подумаєте ви. Велике діло – зібрати чи купити фрукти та й їсти собі їх із задоволенням
...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


На цьому не зупиниться...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Як відомо, 41-річний співак Арсен Мірзоян одружений вдруге. Його нинішня дружина – українська співачка Тоня Матвієнко. Однак до 2013-го року Арсен Мірзоян був одружений з іншою жінкою, Ганною, від якої виховує двох дітей – синів Влада і Артема...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Телеведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, який ретельно приховував від загалу особисте життя, приголомшив новиною: він одружився зі своєю партнеркою у «Танцях з зірками», володаркою титулу «Міс Україна’2016» Олександрою Кучеренко...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Найуспішніший керівник області вирішив залишитися в політиці ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
25 Червня
24 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео