Понеділок, 15 липня 2019
• Денис Монастирський: «Команда президента Володимира Зеленського якісно перезапустить правоохоронні органи та суди» • Іван Ковалик: «Йду в народні депутати самовисуванцем, щоб не бути заручником партійних босів» • На Збаражчині викрали ікону Почаївської Божої Матері • На Тернопільщині стартувала жнивна кампанія’2019 • Михайло Головко: «Пенсійна реформа Гройсмана кинула українців напризволяще» • Через нетверезого водія у ДТП загинула молода дівчина • Микола Томенко: «Інші партії формували виборчі списки «по приколу», а наші кандидати готові з першого дня працювати у парламенті» • Виборці визначилися з переможцем на одному з округів Тернопільщини • Кандидат від «Голосу» Максим Черкашин: «Народний депутат буде працювати для Тернополя і тернополян» • Учасника АТО Віталія Марківа з Хоросткова засудили в Італії на… 24 роки тюрми • Скільки коштують виборчі кампанії наших кандидатів? • Сирний маківник з персиками • Студентка ТНЕУ стала фіналісткою Національного фестивалю-конкурсу в Польщі • Скоїв вбивство через борг • Достукатися до місцевої влади • Маленьке велике диво • “ЄС”: ми знаємо, як зупинити сповзання в бік Кремля • «Усмішка людини, якій ти допоміг, — найбільше щастя для лікаря» • Всі на «Файне…»! • Забужко похвалила “Європейську Солідарність” за В’ятровича у списку і сказала, що проголосує за партію Петра Порошенка
Нардеп Микола Люшняк допоміг врятувати життя Ярославові Лялюсю

Опубліковано: 21 Вересня о 14:54 343


День шостого вересня міг стати фатальним у житті 64-річного Ярослава Лялюся із Долішнього Івачева Тернопільського району.


На фото (зліва направо): Андрій Мусієнко, Людмила Колеснікова, Валентина Кородюк, Надія та Ярослав Лялюсі.

Того дня чоловік пережив важкий інсульт, і якби не своєчасна допомога лікарів Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, то життя Ярослава Петровича могло обірватися. Фахівці клініки, однак, успішно застосували так звану тромболітичну терапію, ціни на умовну одиницю якої сягають… 30 тисяч гривень. Звідки ж, запитаєте, в чоловіка чи державного закладу такі значні кошти? За це треба подякувати народному депутатові України Миколі Люшняку, який надав лікарні фінансову допомогу, що й дозволило застосувати у конкретному випадку таке вартісне та ефективне лікування.

— Побувавши нещодавно у нашій лікарні, Микола Володимирович поцікавився, які в нас проблеми, — розповіла заступник головного лікаря Валентина Кородюк. — Коли ми розповіли, що часто певні медпрепарати просто недоступні хворим через їх дорогу вартість,  він пообіцяв допомогти. І слова дотримав. Невдовзі на рахунок лікарні надійшла певна сума, і ми закупили вкрай необхідні для протидії інсульту ліки, адже саме інсульт за останні роки став одним із найбільш поширених в Україні захворювань. За невблаганною статистикою, ця недуга в нашій країні кожних п’ять хвилин вражає людину, а кожних 12 хвилин від неї хтось помирає.

Як пояснила головний позаштатний спеціаліст з неврології обласної психоневрологічної лікарні Людмила Колеснікова, інсульт — це раптовий неврологічний дефіцит, зумовлений ішемією або геморагією центральної нервової системи. Однією з причин ішемічного інсульту є оклюзія судин, що призводить до припинення постачання кисню та глюкози до головного мозку з подальшим порушенням метаболічних процесів в ураженій зоні. При даній патології єдина можливість високоефективної допомоги сьогодні — це тромболітична терапія.

Ярослав Лялюсь знову ходить!
Ярослав Лялюсь знову ходить!

Саме завдяки застосуванню такого лікування нині Ярослав Петрович уже гуляє у дворі лікарні. Він міг бути паралізованим до кінця життя, але завдяки вчасному фаховому втручанню лікарів тепер його життю вже ніщо не загрожує.

— Тромболізис — визнана в усьому світі методика розчинення тромбу, що сприяє відновленню у хворого нормального кровотоку при ішемічному інсульті і до 27% підвищує шанси хворого вижити й уникнути інвалідності, — доповнив колег завідувач відділення інтенсивної терапії Андрій Мусієнко. — Застосування даної методики в перші три-чотири години після діагностування інсульту дає чудові результати. Метод дуже надійний, і якщо раніше не було такого вислову “одужати після інсульту”, то сьогодні він є. Завдяки допомозі благодійників у відділенні інтенсивної терапії нашої лікарні створені всі умови для проведення тромболітичної терапії.

Подяка народному депутату України
Миколі Люшняку від Надії Лялюсь
Шановний Миколо Володимировичу!

Дозвольте висловити щиру вдячність за надану матеріальну допомогу для придбання високовартісного препарату для лікування мого чоловіка Ярослава Лялюся.

Шостого вересня в нашу родину прийшла велика біда — в мого чоловіка і батька наших дітей стався важкий інсульт. Чоловік був паралізований, перестав рухати правими рукою і ногою, кожної миті його життя могло обірватися. Коли рахунок йшов уже на хвилини, Ви без роздумів виділили необхідну суму для придбання препарату актилізе, що розчиняє тромб. Ви не тільки врятували життя, тепер наш Ярослав рухає рукою і ногою, самостійно ходить і почав розмовляти.

Наша родина сердечно дякує Вам за надану матеріальну підтримку, а лікарям обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні — за професіоналізм. Ваш приклад показовий і для інших благодійників, адже Ви подарували дорогій нам людині життя, здоров’я і надію. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і багато щастя на Вашому життєвому шляху!

З повагою — Надія Лялюсь

Орест Скобельський


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Якісні зміни в країні можливі тільки тоді, коли правоохоронні органи та суди стануть незалежними і діятиме верховенство права...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Я йду до Верховної Ради як самовисуванець, бо хочу приймати політичні рішення згідно із власним сумлінням. Вважаю, що так я буду максимально корисним для тернополян...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


До храму, що у с.Гніздичне на Збаражчині проникли невідомі. Сталося це у ніч з 11 на 12 липня ...


Рубрика: Опубліковано: о 15:32


Виклики і перспективи цьогорічної жнивної кампанії обговорили під час робочої наради, що відбулася під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко висловив своє обурення пенсійною реформою Гройсмана і закликав ухвалити законопроєкти «Свободи», які забезпечать гідну пенсію літнім людям, і розрахунок виплат не за страховим, а за трудовим стажем...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00Теми дня
15 Липня
12 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео