Неділя, 12 липня 2020
• У Польщі на рівні конституції заборонять усиновлення дітей одностатевими парами • Смачний кошик: життя – малина! • Тепловики провели перерахунок плати за гарячу воду за червень • Західноукраїнські мери-націоналісти зробили нову спільну заяву щодо загрози економічній стабільності • На Тернопільщині люблять Веронік та Максимків • «Юрку, падай у рів, бо автівка летить…» (відео з суду) • Великий крайній: не стало Володимира Трошкіна… • Геній пенальті Серхіо Рамос • «Контінентал Фармерз Груп» розпочала збір ранніх зернових • У Тернополі послабили карантин • Міські голови Тернополя, Івано-Франківська і Хмельницького стали прикладом для всього українського політикуму • 23 дні оновлення дороги між Тернополем і Дружбою: що вже готово? • OBOZREVATEL опублікував рейтинг міських голів щодо ризиків корупційних дій. На якому місці Сергій Надал? • 19 липня відбудеться Всеукраїнська онлайн-проща у Зарваниці • Сергій Надал: «Дистанційне навчання українських дітей – справжня загроза деградації української нації» • Що за тиждень зроблено в Тернополі? • Ляльковий кРАЙ Ольги Гондз • Тернополянка Світлана Адамів створює ексклюзивне морозиво • До Тернополя знову завітав великий футбол • Африканець Шон Ван Вейк: «У Тернополі можна безпечно прогулятись уночі, а в ПАР страшно навіть вдень»
Нардеп Микола Люшняк допоміг врятувати життя Ярославові Лялюсю

Опубліковано: 21 Вересня о 14:54 347


День шостого вересня міг стати фатальним у житті 64-річного Ярослава Лялюся із Долішнього Івачева Тернопільського району.


На фото (зліва направо): Андрій Мусієнко, Людмила Колеснікова, Валентина Кородюк, Надія та Ярослав Лялюсі.

Того дня чоловік пережив важкий інсульт, і якби не своєчасна допомога лікарів Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, то життя Ярослава Петровича могло обірватися. Фахівці клініки, однак, успішно застосували так звану тромболітичну терапію, ціни на умовну одиницю якої сягають… 30 тисяч гривень. Звідки ж, запитаєте, в чоловіка чи державного закладу такі значні кошти? За це треба подякувати народному депутатові України Миколі Люшняку, який надав лікарні фінансову допомогу, що й дозволило застосувати у конкретному випадку таке вартісне та ефективне лікування.

— Побувавши нещодавно у нашій лікарні, Микола Володимирович поцікавився, які в нас проблеми, — розповіла заступник головного лікаря Валентина Кородюк. — Коли ми розповіли, що часто певні медпрепарати просто недоступні хворим через їх дорогу вартість,  він пообіцяв допомогти. І слова дотримав. Невдовзі на рахунок лікарні надійшла певна сума, і ми закупили вкрай необхідні для протидії інсульту ліки, адже саме інсульт за останні роки став одним із найбільш поширених в Україні захворювань. За невблаганною статистикою, ця недуга в нашій країні кожних п’ять хвилин вражає людину, а кожних 12 хвилин від неї хтось помирає.

Як пояснила головний позаштатний спеціаліст з неврології обласної психоневрологічної лікарні Людмила Колеснікова, інсульт — це раптовий неврологічний дефіцит, зумовлений ішемією або геморагією центральної нервової системи. Однією з причин ішемічного інсульту є оклюзія судин, що призводить до припинення постачання кисню та глюкози до головного мозку з подальшим порушенням метаболічних процесів в ураженій зоні. При даній патології єдина можливість високоефективної допомоги сьогодні — це тромболітична терапія.

Ярослав Лялюсь знову ходить!
Ярослав Лялюсь знову ходить!

Саме завдяки застосуванню такого лікування нині Ярослав Петрович уже гуляє у дворі лікарні. Він міг бути паралізованим до кінця життя, але завдяки вчасному фаховому втручанню лікарів тепер його життю вже ніщо не загрожує.

— Тромболізис — визнана в усьому світі методика розчинення тромбу, що сприяє відновленню у хворого нормального кровотоку при ішемічному інсульті і до 27% підвищує шанси хворого вижити й уникнути інвалідності, — доповнив колег завідувач відділення інтенсивної терапії Андрій Мусієнко. — Застосування даної методики в перші три-чотири години після діагностування інсульту дає чудові результати. Метод дуже надійний, і якщо раніше не було такого вислову “одужати після інсульту”, то сьогодні він є. Завдяки допомозі благодійників у відділенні інтенсивної терапії нашої лікарні створені всі умови для проведення тромболітичної терапії.

Подяка народному депутату України
Миколі Люшняку від Надії Лялюсь
Шановний Миколо Володимировичу!

Дозвольте висловити щиру вдячність за надану матеріальну допомогу для придбання високовартісного препарату для лікування мого чоловіка Ярослава Лялюся.

Шостого вересня в нашу родину прийшла велика біда — в мого чоловіка і батька наших дітей стався важкий інсульт. Чоловік був паралізований, перестав рухати правими рукою і ногою, кожної миті його життя могло обірватися. Коли рахунок йшов уже на хвилини, Ви без роздумів виділили необхідну суму для придбання препарату актилізе, що розчиняє тромб. Ви не тільки врятували життя, тепер наш Ярослав рухає рукою і ногою, самостійно ходить і почав розмовляти.

Наша родина сердечно дякує Вам за надану матеріальну підтримку, а лікарям обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні — за професіоналізм. Ваш приклад показовий і для інших благодійників, адже Ви подарували дорогій нам людині життя, здоров’я і надію. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і багато щастя на Вашому життєвому шляху!

З повагою — Надія Лялюсь

Орест Скобельський


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

«Ще більш руйнівна ідеологія, ніж комунізм»...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:15


Смачні рецепти з малиною...


Рубрика: Опубліковано: о 8:16


В опалювальному сезоні 2019/2020 рр. вже проведено перерахунок за жовтень, листопад, грудень, січень, лютий, березень, квітень і травень...


Опубліковано: о 17:46


Міський голова Тернополя Сергій Надал, Івано-Франківська — Руслан Марцінків та Хмельницького — Олександр Симчишин зробили спільну заяву щодо загрози виникнення економічного хаосу через деструктивну політику керівництва країни у фінансовій сфері...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:36


Як називають дітей у 2020-ому?
...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:12Теми дня
12 Липня
11 Липня
10 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео