Середа, 04 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Не стало тернопільського нардепа першого скликання Володимира Колінця

Опубліковано: 14 Листопада о 13:07 70


Сьогодні помер народний депутат першого скликання Володимир Колінець. Про це повідомила його екс-дружина Зоряна Павлів на своїй сторінці у Фейсбуці.


«Я не хочу в це вірити… Спочивай з Богом», — написала жінка у повідомленні.

Володимир Колінець народився 19 вересня 1950 р. у с. Кудинівці Зборівського району Тернопільської області. Український громадсько-політичний діяч, публіцист, літературознавець, педагог. Закінчив Львівський університет, Академію державного управління при Президентові України (2001). Народний депутат України 1-го р. скликання (від 1990 р.), депутат Тернопільської міської ради (1990), Тернопільської обласної ради 2-го скликання (1994 р.). Член Тернопільської міської громадської організації «Інститут національного відродження імені Ігоря Герети».

Співзасновник і заступник голови Тернопільської крайової організації Народного Руху України (1989 р.), член Української республіканської партії (1990 р.), У 1992-1993 роках — голова Тернопільської обласної організації Української консервативної республіканської партії.

У 1977—1985 роках — викладач педагогічного інституту в м. Бєльці (нині Молдова) та Київського університету (нині Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

У 1985—1993 роках — асистент, старший викладач історії давньої української та зарубіжної літератур Тернопільського державного педагогічного інституту.

У 1994—1998 роках — голова Зборівської районної ради і Зборівської районної державної адміністрації.

У 1998—1999 роках — доцент кафедри менеджменту освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; згодом директор Центру соціальних служб для молоді Тернопільського району. Від 2002 — заступник начальника управління культури Тернопільської ОДА.

У соцмережах тернополяни висловлюють співчуття з приводу втрати патріота.
“Сьогодні Україна втратила Великого Українця. Тернопіль вклоняється перед творцем незалежності України, почесним громадянином міста Володимиром Колінцем. У кращі світи відходять великі люди. Володимир Колінець був одним з символів національного відродження України. Один з співзасновниківa Народного Руху, депутат першого демократичного скликання Тернопільської міської ради. Він був справжнім творцем незалежності України. Разом з Чорноволом, Горинем та іншими рухівцями, Колінець зробив все можливе, щоб в Україні не утвердився ГКЧП, щоб українські комуністи зрозуміли, якщо вони підтримають Москву, то на боротьбу з ними стене весь великий Український народ… Сьогодні Тернопіль у скорботі. Сьогодні Україна оплакує Володимира Колінця”, – написав міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Епохальні люди звільняють на землі місце для молодих українських патріотів. Восходьте на них і будьте достойними цього! Україна дякує тобі, Володимире, за чесність і звитягу. Спочивай з Богом!”  – додав Олег Герман, професор кафедри українознавства і філософії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

“Щирі співчуття з приводу смерті громадсько-політичного діяча, відданого патріота, знаного у Тернополі та Тернопільській області Володимира Колінця. Його життя обірвалося на 70 році життя.
На жаль, із смертю таких людей закінчується ціла епоха та історична віха становлення незалежної української держави, до якої Володимир Колінець був безпосередньо причетний і продовжував працювати для цього впродовж всього свого життя. Володимира Колінця знають як народного депутата першого скликання, депутата Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної ради, співзасновника і заступника голови Тернопільської крайової організації Народного Руху України. Незамінного учасника всіх патріотичних та просвітницьких заходів у місті та області, публіциста, літературознавця, педагога. Спочивайте з Богом! Вічна пам’ять…” – висловив співчуття колишній голова Тернопільської ОДА Степан Барна.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня