Вівторок, 03 серпня 2021
• Різанина на Шумщині: проганяла односельчанина… ножем • “Чотири роки жодної звістки про мого чоловіка…” • До 1 серпня триває прийом заявок на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської громади • Реалізація чотирьох проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021» – на завершальному етапі • Урядова тарифна політика блокує розвиток громад • Сергій Надал: «Тернопіль – єдиний обласний центр західної України, де можна купатися на міських пляжах» • У вересні жителі Тернопільської громади старші 55 років зможуть пройти безкоштовну комплексну діагностику організму • У Тернополі відбулись урочисті заходи з нагоди 1033-ї річниці хрещення Київської Русі-України • На об’їзній дорозі Тернополя тривають активні ремонтні роботи • У Тернополі встановлюють камери автофіксації порушень ПДР • Вчителям Тернопільської громади закуплять сучасні ноутбуки • У Тернополі відгуляло весілля подружжя рятувальників • У Тернополі відкрили новий сучасний мультиспортивний майданчик • «Навелосипедив» на рекорд! Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України • Біля краєзнавчого музею в Тернополі росте дерево Ігоря Герети • Два роки їздив Україною з підробленими документами • П’яний водій молоковоза пропонував 10 тис. гривень хабара • На базі міської поліклініки №2 працює відділ «Хірургії одного дня» • Від посіву до збирання: 100 юних аграріїв беруть участь у проєкті «Розумний город» • «Дзвони Лемківщини» – цьогоріч «вживу»!
Негідники при владі не віддадуть її без крові

Опубліковано: 22 Грудня о 14:05 296


Уже кілька тижнів не вщухають розмови про безпрецедентну розбірку і жертви у Княжичах під Києвом. Усі “політкоректні” політлохи та їх покровителі видають це за якусь випадкову трагедію.


Вони зробили з країни те, що навіть не снилося Януковичу.

Однак насправді невинно там постраждали лише два співробітники ДСО, які прибули за викликом сигналізації і побачили те, чого не повинні були бачити. Їх зачистили разом з учасниками грабежів будинків на околиці Києва, які, за словами очевидців, відбуваються систематично і будуть відбуватися по наростаючій лише з однієї причини: Міністерством внутрішніх справ нині керує бандит із незрозумілого бандитського угруповання на кличку Муся, він же Аваков.

У 90-ті роки він був членом, хоча, судячи з клички, вона була членом дагестанського бандформування “Дагі”. Він там був бригадиром, чи, власне, бригадиршою якоїсь спеціальної бригади. Достеменно невідомо. Муся разом зі своїми подільниками ретельно зачистила ментівські архіви, але не всі. Дещо знаходять люди, котрі пам’ятають Мусю, і я думаю, ще багато знайдуть.

Якщо згадати старе прислів’я: “Який піп — така й парафія”, то відповідь на запитання: “Як же може якась Муся керувати МВС?”, очевидна: тільки по-бандитськи. Ну, а якщо він став Мусею не за власною волею? То керує ще з більшою злобою на весь світ. І поки “воно” керує цією насильницькою структурою, а саме такою вона стала після приходу до влади цієї нечисті (будучи до цього більш-менш силовою), доти іншого чекати не доводиться. У МВС зібрались переважно бандити, зрадники, вбивці, фальсифікатори, шахраї і грабіжники. Це все, що здобула Революція Гідності. Тому я вважаю, що це була Революція Негідності, і результат ми бачимо у всьому: при владі — лише негідники і злочинці, які усім вам чітко показують, що владу вони мирно не віддадуть і будуть розстрілювати і вбивати усіх підряд — чужих та своїх, — щоб не було свідків. Так вони робили під час Майдану. Очевидці їх злочинів залишилися і починають все голосніше і голосніше говорити. Тому, виходячи з досвіду, вони роблять тепер зачистку дуже чітко. Все це було наочно продемонстровано в Княжичах.

Про те, що ці негідники будуть нахабніти з кожним днем, я попереджав народ України ще наприкінці 2015 року, коли ті ж менти здійснили бандитський напад на Житомирську кондфабрику. Тоді в Житомирі були менти зі всіх служб: ДСО, Нацгвардія, переодягнений “Беркут”, місцева поліція, керівники всіх підрозділів. Людей били, стріляли, кидали гранати. П’ятеро осіб були поранені і доставлені в лікарні. У той же час представники влади мовчали: і президент, і Генпрокуратура, і СБУ, і РНБО. А найголовніше — що мовчали майже всі ЗМІ. Адже це нецікаво, коли “щемлять” якогось комерсанта і американського інвестора — зрештою, як можна показати це по ТБ без грошей? Не платить — не покажемо. Але ж менти били не тільки мене, а й жінок-роботяг. Отож, шановні представники ЗМІ, ви навіть не уявляєте, яку послугу робите цим злочинцям у погонах і при владі. Ви даєте для них можливість безкарно займатися розбоями і грабежами, що їх вони нахабно розгорнули по всій Україні, почавши тоді з Житомира.

Тепер доводиться чути дуже багато писку — саме писку — від телевізійних каналів, які раніше можна  було подивитися, щоб дізнатись новини дня. Бо їх починають “кошмарити”, їм погрожують, залякують. І я хочу сказати, — правильно роблять, тому що вони живуть за принципом: “Моя хата скраю — я нічого не знаю”, запрошуючи на ефіри таких, як Кононенко, який заявляє, що в Онищенка — два громадянства і що це операція ФСБ Росії. А коли Кононенко разом із Порошенком брали гроші в Онищенка, то не боялись, що це операція ФСБ? Чи, може, якщо Онищенко зізнається, що має інше громадянство, то Порошенко поверне всі гроші, які взяв у нього, поверне награбоване за всі роки перебування біля владного “корита”? Тоді я двома руками за те, щоб Онищенко одержав інший паспорт, а Україна за рахунок награбованих Порошенком та його бандою грошей наповнила два держбюджети, зросли зарплати військовим, пенсії та інші соцвиплати…

Однак це все мрії. У Липецького кишені зашиті, він знає лише один порух — в кишеню. Навіть в уяві не вкладається, що в ХХІ столітті у центрі Європи, у великій і прекрасній країні до влади на крові людей прийшли бандити, які не зупиняються ні перед чим. Вони грабують і вбивають свій народ до повного винищення, а народ мовчить і чекає чергового месію.

Один такий вже був у 2005 році і зразу ж обісрався. А потім заявив, що він — месія, рятівник, а це народ поганий. Люди, невже “месія” з “руками, які нічого не крали”, справді правий — “народ поганий”? І невже народ простив йому його агітацію проти всіх, завдяки чому він привів до влади Януковича, а тепер до влади дірвався кум Петро — месія, що також не відбувся? Люди, покажіть нарешті, що ви не “погані” і не підтримуєте цих гадів, а можете постояти за себе і позбутися цих тварюк, які щодня вас грабують, вбивають, ведуть країну до прірви. Ми вже стоїмо на краю.

Повертаючись до бандитів із МВС, другий яскравий виступ був знову ж таки в Житомирі 19 травня 2016 року, коли Муся разом із Порохом та їх підручними пригнав на Житомирську кондфабрику 400 ментів. Серед них було більше 100 з дніпропетровського “Беркута”, командири якого брали участь в розгоні Майдану. Через два роки після Майдану вони приїхали так само бити людей, тільки в Житомир, розганяючи працівників фабрики, які прийшли на робочі місця у цехи. Ось вам і “реформа” МВС: гроші вкрали, старих бандитів лишили, а нормальних спеціалістів звільнили. Комічна ситуація була в тому ж Житомирі, коли до комісії з переатестації входив кримінальний авторитет Фадєєв по кличці Москва, до речі, близький друг нардепа від “Народного фронту” Вадима Кривенка — вони навіть живуть і прописані в одному приватному домі.

Це тільки маленькі епізодики всього того, що коїться в Україні, і тут нічому дивуватися. При владі в Україні нині бандити на чолі з Петею Липецьким. І в них є лише одне виправдання і пояснення цього “бєспрєдєлу” — так звана “рука Москви”. Ця “рука” тягне руку Шоколадного за хабарами від Онищенка; ця ж “рука” дає добро Пашинському від імені Шоколадного займатися рейдерством по цілій Україні; ця ж “рука” дає добро від Петі Кругляка займатися вирубкою лісів в Україні; ця ж “рука” дає добро Петі Мінському підписувати Мінські угоди, на що він не має жодного права; ця ж “рука” дає вказівки кумові-алкоголіку, “грозі” німецької поліції Луценкові, проти кого порушувати справи; ця ж “рука” від імені Петі Шоколада відкриває сотні магазинів “Рошен” по всій країні; ця ж “рука” не дає Петі Липецькому закрити фабрику в Липецьку; ця ж страшна і довга “рука” підвищує для населення тарифи у рази; ця ж “рука” банкротує українські банки і забирає всі гроші у вкладників; ця ж “рука” змушує продажних депутатів голосувати за гроші; ця ж “рука” не дає змоги Петі Телевізору платити чесно зарплату на “5 каналі” та багато іншого.

Я думаю, що пора людям відрубати цю “руку Кремля” і дати можливість дихнути й розвиватися нашій країні. І всі чудово знають, де знаходиться ця “рука” — на Банковій, в АП. А від цієї “руки” тягнуться щупальця у ВР, Кабмін, СБУ, ГПУ, НАБУ, МВС і т.д. Тільки подивіться на голову НАБУ — йому завжди щось перешкоджає, таке враження, ніби хтось тримає його за горлянку. Але він боїться сказати — що, боїться задихнутися. А я скажу, що його душить, — це “рука” Петі Грабуна. І якщо ти, пане Ситник, так тремтиш від цієї “руки”, — подай у відставку. Ти ще зовсім молодий і у тебе попереду все життя, бо буде дуже погано, якщо ти разом з цією шайкою погубиш своє життя десь у тюрмі в Гаазі чи в Україні. Вибір за тобою — бути людиною чи вівцею з “рукою” Петі Рейдера на шиї.

Ще декілька слів хочу сказати про Мусю, позаяк ця ображена істота на сьогоднішній день найнебезпечніша в країні. Вона пов’язана з численними злочинами, починаючи з 90-их. І в останні роки її кримінальні схиблення простежуються чи не по всіх статтях Кримінального кодексу — від захоплення влади, корупції, рекету, грабежів, рейдерства до банальних крадіжок наплічників у своїх підлеглих.

Багато хто задається запитанням: чому Аваков утік до Канади після злочину в Княжичах? Тому, що всі злочинці тікають з місця злочину. А місце злочину для Мусі Авакова — це вся Україна. Перше, що підказує бандитові його інстинкт, — тікати з місця злочину. Відсидівши в Канаді три дні і упевнившись, що йому нічого не загрожує, він повернувся назад на місце злочину, в Україну. Мені дуже цікаво, що це опудало робило в Канаді?

Злочинці далі при владі: Порошенко, Яценюк, Гройсман, Турчинов, Аваков, Петренко, Пашинський, Кубів, Гонтарєва, Грицак, Луценко, Ситник, Блок панамських патріотів, Бандитський фронт…

Продовження буде…

ua1.com.ua

Ігор Бойко


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

За нанесення тілесних ушкоджень односельцю відповідальність понесе 34-річна жителька села Великі Дедеркали...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:02


Правоохоронці відділення поліції № 2 ( м. Бучач ) Чортківського РВП розшукують мешканця села Підзамочок, Винярського Василя Миколайовича, 1945 року народження...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:14


До 1 серпня 2021 року ще можна подати заявку на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської міської територіальної громади...


Опубліковано: о 17:12


На різноманітних локаціях Тернополя триває реалізація проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021»...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:07


Через урядову політику Тернопіль змушений спрямувати понад 50 млн. грн. замість ремонту дворів, на компенсації за гарячу воду і перевезення, які мала виділити держава...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:53Теми дня
3 Серпня
31 Липня
30 Липня
28 Липня
27 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео