Понеділок, 17 грудня 2018
• Віктор Ющенко закликав українців об’єднатися • Невдала помста рейдерів-«радикалів» Яциковських • Які ще дурні можуть голосувати сьогодні за афериста Ляшка?! • Все буде кіно: Тернопіль втретє накриє «КіноХвилею» • В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника • Як Петро Порошенко зміцнив позиції української мови на радіо, ТБ, в кіно і освіті • Майже 350 мільйонів гривень залучили громади Тернопілля на реалізацію інфраструктурних проектів • «Йде Різдво» –жива автентика від Ірини Музики • Поджазували на славу! • На Тернопільщині створили громадську організацію Спілка воїнів та волонтерів АТО • 12 тернопільських майстрів тайського боксу привезли нагороди з Івано-Франківська • Тернополянка Надія Бенькалович про те, як хвороба перевернула її ставлення до життя • «Сопілка привела до Тернополя, а тут я пізнав… Бога!» • У Тернополі відкрили сучасний офіс «Open Space» • Анатолій Гриценко і Віктор Чумак заявили про об’єднання • Сестра Василя Ломаченка — просто красуня! • Поштарський бунт • Блискавичний успіх Юлії Джими • Василь Ломаченко об’єднав титули • «Ставайте на коліна, бо я вас вб’ю!»
Нерукотворний образ Христа, який Ігор Гуда привіз на Тернопільщину, відвідали сотні тисяч паломників

Опубліковано: 22 Лютого о 14:44 142


За всю історію Тернополя такого ще не було! Прочани з усієї України приїжджають у наше місто, годинами вистоюючи у цілодобовій кілометровій черзі до Нерукотворного образу Ісуса Христа.


Понад 200 тисяч християн уже приклонились до унікальної святині з Ватикану, і живий людський потік не згасає. З благословення Папи Римського Франциска, митрополита й архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, за підтримки засновника благодійного фонду “Твори добро” Ігоря Гуди унікальна ікона Ісуса Христа перебуває на Тернопільщині з 12 до 22-го лютого.  

Нагадаємо, ця унікальна реліквія лише втретє за всю свою історію залишила стіни Ватикану. До того вона побувала в Парижі, а позаторік у соборі Святого Юра у Львові. Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук, який побував з цієї нагоди на Тернопільщині, зазначив, що Нерукотворний Спас – це унікальний духовний скарб, що відіграє важливу роль у житті християн: «Це є матеріальний свідок життя Ісуса Христа. Згідно з переказами, це хустина, яку Сам Ісус Христос приклав до Свого обличчя, відіслав царю едесському і тим самим його оздоровив. Отож, коли людина приходить з Вірою і бачить цей Нерукотворний образ, що ненамальований людиною, вона може зцілитися духовно і пережити зустріч з живим Богом.”

Нагадаємо також, що шлях святині до України розпочався 8-го лютого. Того дня делегація у складі ректора Марійського духовного центру в Зарваниці протоієрея Володимира Фірмана, вікарія Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отця Романа Дутчака, засновника благодійного фонду “Твори добро” Ігоря Гуди з дружиною Наталею, семінариста Української Папської великої семінарії у Римі брата Романа Демуша взяла участь у Ватикані у процедурі відправки ікони Нерукотворного образу Ісуса Христа до України. З Ватикану святиню спеціальним літаком доправили до Франкфурта, звідти — до Києва, а уже зі столиці потягом — на Тернопільщину.

Митрополит і архиєпископ Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк закликав усіх християн, молячись до Чудотворного образу, просити у Господа миру для України. Під час Богослужіння владика подякував благодійникам, котрі долучились до приїзду святині на Тернопільщину: «Хочу скласти вдячність в особливіший спосіб пану Ігорю Гуді і його дружині Наталі. Пан Ігор є президентом благодійного фонду “Твори добро”. Це за його підтримки та сприяння в нас, на Тернопільщині, перебуває нині ця рідкісна ікона. Вона перебуває, щоб ми могли молитись перед нею за Україну, за мир, а найбільше, щоб ця ікона зворушила серця нашого народу і наш народ став християнським правдивим народом.»

Митрополит Тернопільсько-Зборівський, архиєпископ Василій Семенюк та фундатор благодійного фонду «Твори добро» Ігор Гуда.

Засновник благодійного фонду “Твори добро” Ігор Гуда вважає, що цінність Нерукотворного образу Ісуса Христа неможливо оцінити в матеріальному контексті, бо його духовне значення безмежно глибоке.


Ігор Гуда складає подяку представникам духовенства за можливість долучитись до цієї святої справи:

– Його Високопреосвященству Кир Василію СЕМЕНЮКУ, архиєпископу та митрополиту Тернопільсько-Зборівському Української греко-католицької церкви;
– Боголюбивому єпископу Кир Теодору МАРТИНЮКУ, протосинкелу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії;
– Протоієрею Володимиру ФІРМАНУ, ректору Марійського духовного центру у Зарваниці;
– Протоієрею Марку СЕМИГЕНУ, президенту товариства “Свята Софія”;
– Отцю Роману ДУТЧАКУ, судовому вікарію Тернопільсько-Зборівської архиєпархії;
Роману ДЕМУШУ, семінаристу Української Папської колегії Святого Йосафата.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Наша сила – це єдність навколо рідної держави. Держава не будується завтра чи післязавтра...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Восьмий апеляційний адміністративний суд у Львові розставив усі крапки над «і»: Святослав Півторак залишився кандидатом на посаду Білецького сільського голови, а невдалі «месники» Яциковські — залишилися з діркою від бублика
...


Опубліковано: о 13:00


У Тернополі та по всій Україні нещодавно з’явилися біг-борди «Ляшко — народний президент України»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


«Кінохвилюватимуться» усі: і ті, хто у кіноіндустрії бачить себе лише як глядача, і ті, кому кортить стати його частиною...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


14 грудня у головному відділенні Тернопільської «Укрпошти» розпочала діяльність резиденція новорічного чарівника...


Автор: Опубліковано: о 19:00Теми дня
17 Грудня
14 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео