Четвер, 24 травня 2018
• Сергій Надал: «Незалежній державі потрібні герої і символи» • «Нива» відновила виступи, але знову програла • Випав із п’ятого поверху військкомату… • Степан Барна: «Масштаби Інвестиційного форуму’2018 значно перевищують попередні» • Якщо вам вже навіть трішки за 30, є надія вийти заміж за принца! • Тарас Юрик: «Я з футболом усе життя» • «У Почаєві «вкоренився» маленький Янукович у спідниці..» • На день народження Даніеля вкусив… скажений кріт! • Тернопільський МакДональдз — сучасний ресторан з послугою МакДрайв • Наталія Яворська: «Володимир міг би жити, якби не байдужість та недбальство лікарів…» • Андре Тан: «Жінки – зефіринки, які хочеться з’їсти відразу» • У Тернополі – «Podolyany Fashion’2018» • Зірка в обіймах змія • З малої «КіноХвильки» — великий фест! • Найкрасивіший чоловік планети – українець! • Віктор Куценко: «Нині новонародженим дітям, які ще 20 років тому були при-речені, у більшості випадків вдається надавати ефективну допомогу» • КайФАЙНЕмо? • Нове коло судового пекла… • У Варшаві побили заробітчанина з Тернопільщини • Стрілянина біля бару «Каріна» у Тернополі
Незважаючи на провокації популістів, сесія Тернопільської міської ради прийняла життєво важливі рішення для тернополян

Опубліковано: 25 Жовтня о 18:00 30


Учора, 24 жовтня, відбулася чергова сесія міської ради Тернополя, яку окремі «активісти» знову намагалися зірвати і перетворити на типовий «базар».


Однак спокій та витримка міського голови Сергія Надала дозволили забезпечити нормальну роботу та прийняти цілий ряд життєво важливих рішень в інтересах Тернополя та тернополян.

Перша спроба заблокувати сесію

Все почалося з колишніх депутатів, яких зі скандалом вигнали з ВО «Свобода» за зраду партійних принципів та корупційні дії. Вони знову намагалися заблокувати роботу міської ради, зібравши під радою своїх прихильників, хоча самі не прийшли. Однак, окрім родичів та особистих друзів, ганебних вигнанців ніхто не підтримав. Це означає, що внутріпартійний конфлікт у Тернопільській міській організації ВО «Свобода» можна вважати вичерпаним. Тим більше, що виключені зі «Свободи» депутати програли суди, де вони намагалися визнати незаконними збори виборців-тернополян, які прийняли рішення про позбавлення їх депутатських мандатів за народною ініціативою.

Друга спроба заблокувати сесію

Вже у сесійній залі окремі «активісти», які мають або особисті комерційні інтереси, або  завдання своїх партійних босів, теж намагалися заблокувати роботу сесії, зірвавши її чи перетворивши на типовий «базар». Окремі  представники політичних партій, що спонсоруються українськими олігархами, які за будь-яких обставин хочуть тримати тернополян на газовій голці, намагалися зірвати ініціативу міського голови Сергія Надала і заборонити введення в експлуатацію БУДЬ-ЯКИХ котелень на альтернативному паливі, які наразі не отримали відповідних дозвільних документів та екологічних висновків. Їхня позиція — котельні мають працювати на газі, незважаючи на те, що він дуже дорогий і постійно зростає у ціні. Інші популісти відстоювали при цьому свої бізнесові та політичні інтереси. Так, одна з «опозиціонерок» є засновником підприємства, яке займається деревиною. Можна зрозуміти її бізнес-інтерес, коли є бажання, щоб саме її підприємство було постачальником палива. Тому ця активістка намагалася за будь-яку ціну протиснути рішення про заборону котелень на торфі… А ще одна складова такого демаршу — політична. Саме ця активістка була кандидатом у депутати до міської ради від однієї з політичних партій. На виборах 2015 року вона одночасно балотувалась і до міської, і обласної рад. В міському окрузі №38, де кількість виборців налічує 4732 особи, вона набрала «аж» 41 голос, а балотуючись до обласної ради (округ №52), де кількість виборців налічує 14283 особи, — «аж» 71 голос. Тому можна зрозуміти її «боротьбу за краще життя трудового народу.»

Усе стало на свої місця

Хаос закінчився, коли пропозицію «борців за народ» відкинули міські депутати. Депутати підтримали пропозицію міського голови «…заборонити на території м. Тернополя експлуатацію котелень чи інших генеруючих потужностей на альтернативних видах твердого палива, які не отримали позитивних експертних висновків, дозволів, сертифікатів та ліцензій щодо дотримання державних будівельних, екологічних, санітарних та природоохоронних норм або інших вимог, передбачених чинним законодавством.»

Найважливіші рішення міської ради від 24 жовтня

Того дня міська рада Тернополя ухвалила понад 260 рішень. Найбільш важливі з них:

  1. Затверджено ініціативу міського голови про заборону експлуатації всіх котелень на всіх альтернативних видах до отримання всіх дозволів та дотримання всіх екологічних норм. Рішення було підтримано 31-им голосом «за».
  2. Внесено зміни до бюджету Тернополя на 2017 рік. Кошти скеровані на соціальні проекти, зарплати бюджетникам, компенсацію перевізникам за пільговиків тощо.
  3. Виділено кошти для належного забезпечення проведення опалювального сезону. Адже ситуація в місті критична. НАК “Нафтогаз України” встановив непідйомну комерційну ціну на газ для комунальних підприємств, яка більша від ціни для комерційних підприємств. Тобто олігархи платять за газ для своїх металургійних підприємств менше, ніж місто для опалення помешкань людей. Борг «Тернопільміськ-
    комуненерго» вже складає понад 90 мільйонів гривень. Працівники цього підприємства з вересня не отримують зарплату. Тому мерія виділила додаткові кошти для забезпечення нормального функціонування підприємства та проведення опалювального сезону.
  4. Депутати прийняли рішення «Про поновлення договорів оренди землі» для добросовісних підприємців. Тобто на ділі реалізується програма міського голови про підтримку малого та середнього бізнесу. Тепер дрібні підприємці не бігають до міських депутатів, щоб домовитися про продовження терміну оренди. Це рішення приймається спільно для всіх підприємців.
  5. Прийнята міська Програма запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2021 роки. Тепер з міського бюджету будуть фінансуватися всі заходи для запобігання сирітству.

Завершуючи сесію, міський голова подякував депутатам за конструктивну позицію. «Вітаю всіх з прийняттям правильних рішень, — підсумував Сергій Надал. — Як головна посадова особа, яка відповідає у місті за все, я тішуся, що тернополяни будуть у теплі, що пільговики зберегли свої пільги, а підприємці можуть вільно вести бізнес у цивілізованих умовах.»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

23 травня в Україні відзначають День героїв на честь усіх вояків, які боролися за Україну...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Після скандальних подій матчу «Нива» — «Агробізнес» і заяви тернопільського клубу про зняття з першості України минуло два тижні...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:08


— Слідчо-оперативна група, виїхавши на місце події, з’ясувала, що 26-річний мешканець Бережан, намагаючись через вікно вбиральні самовільно покинути призовний пункт...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:02


«Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону» — під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST’2018»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:29


Як Гаррі і Меган одружувалися...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:27Теми дня
23 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео