Понеділок, 20 січня 2020
• Загадкова смерть студентки з Нігерії • Учні Тернопільського ліцею №21 заспівали разом із ТНМК • На судове засідання по справі вбивства Віталія Ващенка знову не прибув жоден свідок… • Сучасні броньовані двері: надійний захист і презентабельний зовнішній вигляд • 13-річна Єва Скоренька: «Балет — це моє життя» • КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» перерахувало платіжки за опалення і гарячу воду • «Нарешті ми разом!» • 20 облич’2019: Петро Гадз • Винуватець аварії утік за кордон • У Тернополі відбудеться концерт Івана Поповича • «Тернопільський Сірий» за рік зібрав для армії понад 5,3 мільйона гривень • «Виготовляємо дерев’яний декор і садимо молоді деревця» • Грип та ГРВІ: ситуація під контролем • Різдвяне диво… своїми руками! • Оман і… омана • «Ми – одне ціле і працюємо на благо пацієнтів» • 20 облич’2019: Максим Черкашин • Іранський тест на профнепридатність • «Таню двічі витягували з того світу…» • Ігор Сопель: сонна ТОДА — не до добра…
Нова футбольна федерація Тернопільщини робить ставку на дитячо-юнацький футбол

Опубліковано: 4 Березня о 16:14 115


21 лютого у Тернополі відбулася установча конференція громадської спілки “Федерація футболу Тернопільської області”.


Її ініціювали представники районних та міських федерацій, футбольних клубів, спортивних організацій. Ця структура перебирає на себе функції організації футбольного процесу на Тернопіллі після того, як виконком ФФУ зафіксував численні порушення та призупинив членство Тернопільської федерації футболу і її керівника Володимира Мариновського. Новим керівником футбольної спільноти регіону обрано народного депутата України Тараса Юрика. Про те, які зміни чекають тернопільський футбол, розповів голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

На Тернопіллі буде дитячо-юнацька футбольна ліга

— На даний момент Тернопільська область займає одне з останніх місць серед усіх регіонів за показником популярності уроків футболу серед дітей та юнацтва. Як можна змінити цю ситуацію на краще?

— Розвиток дитячо-юнацького футболу стане пріоритетним напрямком роботи нової футбольної федерації області. На жаль, попередня команда приділяла цьому питанню недостатньо уваги, хоча тільки функціонування добре розвинутої дитячо-юнацької футбольної школи може стати якісною базою для формування успішних професійних команд. І тут нам доведеться починати фактично з нуля – зі створення при обласній федерації комітету дитячо-
юнацького футболу. Адже, як виявилося, в структурі визнаної нелегітимною ТОФФ такого комітету, як і інших комітетів, не було взагалі. Ми плануємо невдовзі створити в Тернопільській області дитячо-юнацьку футбольну лігу. На даний момент в Україні такі ліги є лише в третині регіонів. У той же час у нас є позитивний досвід формування такої ліги в Івано-Франківській області, де  вже реалізовується низка корисних реформ. Найближчим часом проведемо координаційну нараду за участю керівництва дитячо-юнацьких футбольних шкіл області і домовимося про дату проведення установчої конференції, на якій і буде сформовано ДЮФЛ Тернопільщини. Це буде окрема структура, керівництво якої концентруватиме свої зусилля винятково на підготовці маленьких футболістів. Таким чином ми уникнемо зайвої бюрократії і зможемо більш ефективно використовувати наявний ресурс.

Уся фінансова допомога від ФФУ –  дитячо-юнацькому футболу

— До речі, про ресурс. Створення ДЮФЛ потребує додаткових видатків?

— Ми лише почали узгоджувати всі організаційні питання, однак уже можу сказати, що плануємо спрямовувати всю фінансову допомогу, яка надходить від ФФУ регіональним федераціям, а це 50 тисяч гривень, на розвиток дитячо-юнацького футболу та районних федерацій. Сподіваюся також, що нам вдасться залучити до цієї корисної справи представників місцевого бізнесу. Це завдання суттєво спроститься, якщо у Верховній Раді вдасться прийняти вже внесений на розгляд законопроект про меценатство у спорті. Крім того, технічну допомогу зі створення такої організації нам обіцяє надати Федерація футболу України.

Футбольні амбіції Тернополя

— На відміну від деяких інших обласних центрів, Тернопіль наразі не можна назвати одним із футбольних центрів країни. Чи є у вас вже якісь задуми, реалізація яких допоможе підвищити спортивний авторитет міста?

— Так. По-перше, в нашому обласному центрі є чудовий міський стадіон, технічний рівень якого дозволяє приймати матчі високого рівня. Зокрема, в нас вже є попередня домовленість з ФФУ про те, що на цьому стадіоні найближчим часом може відбутися поєдинок за участю нашої молодіжної збірної або юнацьких збірних. Такий захід однозначно додасть футбольного авторитету нашому місту.

По-друге, в нас є попередня домовленість з куратором Національної збірної ветеранів Олегом Собуцьким про проведення в Тернополі матчу за участю цієї команди. Це буде благодійний захід і всі отримані від продажу квитків кошти будуть спрямовані на допомогу дітям-переселенцям. Крім того, хочемо запросити гравців ветеранської збірної провести напередодні благодійного матчу кілька майстер-класів у різних районах області для вихованців наших ДЮСШ. Такі уроки, впевнений, будуть цікаві не тільки нашим юним футболістам, а й їхнім батькам та тренерам.

— І наостанок —  про обласний футбольний чемпіонат…

—Часу до початку змагань залишається не так багато, а ще необхідно вирішити цілу низку організаційних питань, бо хочемо забезпечити проведення чемпіонату Тернопільської області з футболу на якісному рівні. Ми зробимо все, щоб чемпіонат відбувся вчасно і щоб у ньому взяли участь усі заявлені команди.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Смерть 25-річної Бадмус Ололаде Рафіат із Нігерії викликала у Тернополі хвилю протестів серед іноземних студентів. Дівчина навчалася на шостому курсі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського ...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:57


У понеділок, 13 січня, у Тернопільському драмтеатрі відбувся теплий акустичний різдвяний концерт гурту ТНМК
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Нинішнє засідання у Тернопільському міськрайонному суді по справі щодо вбивства громадського активіста, депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка перенесли через те, що не прийшли свідки. Така ситуація не вперше...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:53


Часи, коли бронедвері були громіздкими «коробками», вигляд яких залишав бажати кращого, минули...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:23


Великі перемоги маленької балерини...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00Теми дня
19 Січня
17 Січня
16 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео