Субота, 20 серпня 2022
• «Алея зірок» поповниться зіркою «Захисникам та захисницям України» • «Тернопільська озеряна’2022»: приєднуйтесь до бігу! • Завершують облаштування укриття в школі-ліцеї №6 ім. Н. Яремчука • «Наша молодь – патріотична, вільна, цілеспрямована» • Рибалили, щоб задонатити ЗСУ • Паляниця на Спаса • 400 комплектів форми – для захисників із Тернопільщини • Де у Тернополі передати пакунок військовому? • Наступна зима буде найскладнішою за всі роки незалежності України • Розмалюйте Тернопіль своїми кольорами! • Усе, що треба знати про облаштування укриттів у багатоквартирних будинках Тернополя • «Пам’ятаю, як у Тернополі радянська влада підірвала костел…» • Незряча переселенка мріє побачити своє дитя • Їхали провідати батька у лікарні… • «Від кожного з нас залежить перемога України» • В якому стані укриття в багатоповерхівках Тернополя • Колаборантка із Почаєва підтримувала дії росії • Чому мер Підгайців часто їздить за кордон? • Міст через річку Серет ремонтують за американською технологією • Підвісний міст у парку «Сопільче» доступний для проходу
Одинадцятеро учнів області склали ЗНО на максимальний бал

Опубліковано: 2 Липня о 10:17 15207


ЗНО – на відмінно.


Старанні, наполегливі, цілеспрямовані – у всіх навчальних закладах для них не шкодують теплих слів і пишаються своїми випускниками! Ще б пак, адже одинадцять вундеркіндів з усієї області набрали по 200 максимальних балів на ЗНО!

– Вже 11 випускників з Тернопільщини показали максимальний результат під час ЗНО та отримали по 200 балів із різних предметів, – розповіла «НОВІЙ…» начальниця управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома. – Серед них одна учениця має максимальні бали аж з двох предметів – у Вікторії Костецької по 200 балів з хімії та математики. Мені особливо приємна подвійна вікторія нашої Віки, адже я – її перша вчителька, і завжди з трепетом стежу за успіхами «своїх» школярів… Наші вундеркінди – не лише з Тернополя, а й зі шкіл області – Теребовлі, Зборова, Бережан, це свідчить про високий рівень викладання у навчальних закладах краю. Загалом результати ЗНО цьогоріч доволі високі – окрім багатьох 200-бальників, чимало випускників склали ЗНО на наближений до максимального бал – 198 та 199. Це тішить!

Цьогорічні двохсотбальники отримають стипендію з обласного бюджету в розмірі 5 тисяч гривень. Абітурієнти, які склали ЗНО на 200 балів з двох предметів, – отримають 10 тисяч гривень.

А від Тернопільської міської ради учні, які склали ЗНО на 200 балів, отримають одноразову грошову винагороду, окрім того, за високі бали з базової дисципліни стипендією міської ради також нагороджуються випускники, які залишаться здобувати вищу освіту в Тернополі. Щомісячно вони отримуватимуть стипендію у розмірі 1 тис. грн.

З одного класу – аж три 200-бальники!

Подвійний клас на ЗНО, набравши максимальні бали одразу з двох предметів ЗНО, продемонструвала випускниця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Вікторія Костецька. На 200 балів дівчина написала тестування з хімії та математики, ставши першою в області, хто цьогоріч отримав максимальні бали з двох предметів ЗНО.

«Вибуховий успіх! – радіє за талановиту ученицю її вчителька хімії та класна керівниця Галина Мартиняк. – Віка упродовж всього свого навчання в нашому закладі завжди була його гордістю: відмінниця, неодноразово перемагала та була призером різних етапів олімпіад з хімії, фізики, астрономії, історії, математики. Мудра, розумна, здібна, талановита, творча і працьовита! Вона завжди була дуже активною на уроках хімії, ми з нею разом готувалися до олімпіад з хімії, Віка перемагала на міському та обласних етапах… Репетитора з хімії Вікторія не мала, вона ефективно і максимально використала знання, здобуті на шкільних уроках хімії та в процесі підготовки до олімпіад. Окрім англійської, Віка перфектно володіє німецькою мовою. Вікуся! Успіхів і удачі у твоїх подальших ідеях, прагненнях і починаннях! У майбутньому Вікторія хоче стати медиком, тож нині готується вступати до медичного вишу.

Власне, у пані Галини – потрійна причина пишатися своїми учнями, адже з її класу аж троє розумників набрали максимальні бали на ЗНО: 200 балів з математики у Богдана Драгана, з біології – в Анни Костюк.

– У сузір’я 200-бальників увірвалась випускниця 7(11)В класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Анна Костюк. Захоплення природничими науками, невтомна праця, самоосвіта, талант, дослідницька робота і допомога вчителів, підтримка батьків – все це дарує перемоги і успіхи, – розповідає про ученицю Галина Мартиняк. – Відмінниця, неодноразова призерка олімпіад з біології, екології, переможниця конкурсу захисту наукових робіт з біології… Богдан – тихий, стриманий, мовчун, але водночас із потужним почуттям відповідальності, внутрішньої витримки і зосередженості… Це риси, які додали сили і успіху. Щиро тішуся успіхам своїх учнів! Наш клас – фізико-математичний, у нас усі школярі надзвичайно розумні і талановиті: є призери різних олімпіад – з математики, фізики, хімії, біології, 15 медалістів… А ще у нашому класі є багато учнів, які склали ЗНО на 199 чи 198, – до максимального бала їм не вистачило буквально трішечки, але вони все одно величезні молодці!

Ще з тернопільських 200-бальників – випускниця Тернопільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич” Анастасія Шашкевич склала ЗНО з історії України на 200 балів, а випускник Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Артем Микитишин на максимальний бал – математику.

У переможниці конкурсу ім. Яцика – 200 балів з англійської

«Сьогодні у гімназії панував піднесений настрій. Всі раділи результатам ЗНО з англійської мови. Є ким пишатися! У Марти Грибачової – 200 балів!!! Одинадцятикласниці мають високу оцінку за ерудицію і глибокі знання з предмета, інтелект і сумлінну працю! Треба сказати, що всі випускники нас потішили, гідно впорались зі складним іспитом (загалом 7 учнів склали на високий рівень та 5 – на достатній). Так тримати! Вітаємо! Пишаємось! Слова вдячності для наставника – Ірини Михайлівни Білогурської, саме з її допомогою наші гімназисти знову серед лідерів», – йдеться на сайті Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича.

До слова, це не перший успіх талановитої школярки – у 2019 році тоді ще десятикласниця Зборівської гімназії Марта Грибачова отримала перемогу в міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Дівчину тоді особисто привітав президент Петро Порошенко, вручив їй диплом переможниці і опублікував на своєму офіційному акаунті фото з нашою землячкою. «Вивчати мову – чи українську, чи англійську – потребує багато зусиль, але мені це дуже подобається», – каже сама Марта.

У випускника Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Назара Коляси – 200 балів з біології. «Вітаємо нашого Назара Колясу із 200 балами з біології, – зазначають на сторінці закладу у соцмережі. – Вдячність вчительці біології Оксані Богданівні Працінь, мамі Наталії Богданівні Колясі та бабусі Богдані Степанівні Дацко за підготовку, підтримку та молитву.

Обдарована дитина — дитина, яка вирізняється яскравими, очевидними, інколи визначними досягненнями або має внутрішні задатки для таких досягнень у певному виді діяльності. Саме наш Назар є обдарованою дитиною. Ми дякуємо тобі за те, що завжди допомагав, був активним серед активних: і співав, і танцював, і перемагав на конкурсах, олімпіадах, МАН. Гордимося тобою, нехай тобі у всьому щастить!»

«Дирекція, вчителі, учні та всі працівники опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 щиро вітають з максимальним результатом – 200 балів, отриманим під час здачі ЗНО, Анастасію Людвіковську з біології.

Та Юрія Гнатишина з історії України.

Бажаємо подальшої наснаги, реалізації всіх планів та надій. Принагідно хочемо зазначити, що за період проведення ЗНО це п’ятий та шостий 200-бальний результат в опорному закладі Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», – зазначають в Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

До ЗНО готувався разом з мамою

Випускник Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого Олександр Галещук отримав 200 балів на ЗНО з англійської мови.

– Хто б мене не зустрічав, запитували: «Як ти ризикнула сама готувати дитину до ЗНО?» – розповідає мама Сашка, викладачка Бережанської школи-гімназії Оксана Галещук. – Але для мене, як і для нього, це не було чимось надзвичайним. З 5 по 9 клас гімназії я навчала Олександра, підготовкою до ЗНО ми також займалися разом. Двічі на тиждень по півтори години – без ніяких «Ну, ма-а-амо, ну, може, не сьогодні», – сміється пані Оксана. Але загалом займалася із сином абсолютно так само, як і з іншими дітьми – нічим його не перенавантажувала, не виділяла, просто регулярна стабільна праця. І вона дала свої плоди: починаючи з 8 класу, син займав перші місця на олімпіадах з англійської мови. І так само показав високий результат на ЗНО. Але не англійською єдиною: Сашко неодноразово перемагав і на олімпіадах з математики, фізики, хімії, історії… Йому однаково добре дається як математика, так і гуманітарні науки.»


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

28 серпня з нагоди відзначення Дня міста тернопільська «Алея зірок», що на вулиці вул. Петра Конашевича-Сагайдачного, традиційно поповниться новою зіркою...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:20


З нагоди Дня фізичної культури і спорту в суботу, 10 вересня, відбудуться XXVІ легкоатлетичні змагання з бігу «Тернопільська озеряна’2022»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 8:04


У Тернополі триває активна підготовка закладів освіти до нового навчального року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:30


В Українському домі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня молоді...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:09


У селі Тилявка Шумської громади відбувся благодійний турнір із риболовлі на підтримку ЗСУ, під час якого вдалося зібрати понад 25 тисяч гривень...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:30Теми дня
20 Серпня
19 Серпня
18 Серпня
17 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео