Субота, 26 листопада 2022
• У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі… • У Тернополі СБУ повідомила про підозру проросійському агітатору • Троє братів із Теребовлі — на фронті • Мікрогранти від Goodacity – на добрі справи! • Коханий «Пташки» загинув на війні… • У Бережанах «війна» через… переселенців • Як передати українським військовим… тепло • «Важкі бої, а наші захисники ще й про песиків дбають…»
Олег Сиротюк: «Саме місцеві вибори вирішать долю української землі!»

Опубліковано: 1 Жовтня о 9:30 14


Активісти ВО «Свобода» 29 вересня закликали суддів Конституційного Суду України визнати неконституційним закон про ринок землі. Націоналісти переконані, що земля сільськогосподарського призначення як об’єкт права власності українського народу є основним національним багатством і перебуває під особливою охороною держави.


«Ухвалення Закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» у Верховній Раді відбулося з порушенням конституційної процедури розгляду і прийняття, а положення документа суперечать приписам Конституції України, — зазначає голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк. — Афера, що йменується ринком сільгоспземлі, перевершить «прихватизацію» 90-их. Завдання олігархів і їх прислужників дуже просте — забрати українську землю якомога дешевше і перепродати її іноземцям якомога дорожче!»
Гектар землі, згідно з прогнозами латифундистів, які є вирішальними гравцями на ринку, вартуватиме не більше 1500 доларів, тоді як у сусідній Польщі — щонайменше 15000 доларів. Щодо заборони продажу землі іноземцям, то тут нема жодних проблем, адже можна оформляти землю на підставних осіб, на фірми, кінцевими власниками яких є іноземці, зрештою, хіба для людей з грішми купити українське громадянство так важко? Українську землю планують забрати за безцінь, а потім перепродати тим, хто, окрім українського паспорта, має ізраїльський, російський кіпрський, панамський…
«Ринок сільгоспземлі — це не про право когось продати свій пай, це фінальний акорд перетворення України у сировинну поневолену колонію, а такий статус країни визначає рівень життя її громадян, — зазначає «свободівець». — Адже сировину треба лише видобути і перепродати на переробку за кордон. Важко навіть уявити масштаб демографічної і соціально-економічної катастрофи, що гряде! Замість повноцінного АПК нас очікують великі площі монокультур. Для їх обробітку потрібно в рази менше працівників, які не обов’язково мають бути українцями».
Щодо земель, що перебувають у державній власності, то, на переконання націоналістів, вони повинні бути передані в ОТГ, і саме тому представники олігархічних партій та агрохолдингів намагаються запхнути якнайбільше своїх депутатів у місцеві ради! Бо ж саме у місцевих радах вирішуватиметься доля сільськогосподарських земель у 2021-ому. Більше того, якщо противники ринку сільгоспземлі, а отже і грабунку країни, отримають більшість у місцевих радах, то процес можна зупинити!
«До Конституційного Суду подано скаргу на неконституційність закону щодо ринку сільгоспземлі, — констатує Олег Сиротюк. — Замість розпродажу сільгоспземлі потрібно встановити цивілізовані відносини в цій сфері. Необхідно вжити ряд запобіжників, що унеможливлять концентрацію сільгоспземлі у руках кількох монополістів і перетворення нашого аграрного сектора на сировинний придаток. Найперше, варто в рамках держави і навіть окремих громад створити земельний банк і виплачувати європейську ціну за землю тим, хто справді хоче її продати. Тим, хто хоче збільшити свій земельний масив, необхідно буде звернутись у створений земельний банк та отримати чорнозем в оренду. У такий спосіб сільськогосподарські землі будуть у власності українців чи Української держави, а наявність земельного банку забезпечить ефективне землекористування».
29 вересня Велика палата Конституційного Суду України перенесла розгляд справи щодо конституційності закону про ринок землі на невизначену дату. Дискусії про те, має українець право розпоряджатись своєю землею чи ні, й надалі триватимуть. І саме на цих місцевих виборах вирішуватиметься доля української землі! І кожному з нас варто зробити зважене та відповідальне рішення, бо від нього залежатиме майбутнє країни. Мусимо покласти край підривній діяльності аграрних спекулянтів та їхніх слуг і обрати тих представників народу, які захистять право українців на СВОю Богом ДАну землю!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Тернопіль готується до складного зимового періоду. Відтак, у місті тривають роботи з підготовки та влаштування додаткових стаціонарних пунктів обігріву для цивільного населення...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:06


Майже 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни від Тернопільської міської ради...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:03


Понад триста військовозобов'язаних чоловіків вивезли за кордон з території України приватні підприємці...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:30


Дев’ятий місяць масштабної війни в Україні, а загалом — дев’ятий рік. Українці важкою ціною виборюють свою незалежність...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:00


35 тисяч гривень викрали аферисти з банківського рахунку тернополянки: правоохоронці проводять розшукові заходи
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00Теми дня
25 Листопада
24 Листопада
19 Листопада
18 Листопада