Середа, 19 грудня 2018
• До дня Святого Миколая подарунки від Держпродспоживслужби • Чому ми не любимо владу, або Про причини, чому ми виплескуємо агресію і невдоволення проти тих, хто «потрапить під руку» • Наставники у торгівлі – хто вони? • Мерія Тернополя продовжує боротися з незаконними забудовами • Паралельна ВІР-туальність • Заробітчанство: що і де шукає риба? • Більшість тернополян обрали електронний квиток • До Тернополя їдуть сучасні великі автобуси! • Новий рік без олів’є? Вибір є! • Колеги-нардепи підготували багато неприємних запитань до Юлії Тимошенко • Віктор Ющенко закликав українців об’єднатися • Невдала помста рейдерів-«радикалів» Яциковських • Які ще дурні можуть голосувати сьогодні за афериста Ляшка?! • Все буде кіно: Тернопіль втретє накриє «КіноХвилею» • В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника • Як Петро Порошенко зміцнив позиції української мови на радіо, ТБ, в кіно і освіті • Майже 350 мільйонів гривень залучили громади Тернопілля на реалізацію інфраструктурних проектів • «Йде Різдво» –жива автентика від Ірини Музики • Поджазували на славу! • На Тернопільщині створили громадську організацію Спілка воїнів та волонтерів АТО
Олена Головецька: «Страхування – це можливість малими грошима захистити великі гроші»

Автор: Опубліковано: 28 Червня о 18:00 115


Про особливості та доступність програм страхування «НОВІЙ…» розповіла керівник Тернопільської філії «СК АСКО ДС» Олена Головецька.


Кожен ризик можна застрахувати! Розуміння цього все більше спонукає мешканців Тернопільщини використовувати можливості страхових програм. Якщо раніше до страхових компаній зверталися здебільшого для оформлення обов’язкової «автоцивілки» або полісу для виїзду за кордон, то нині наші краяни страхують свої здоров’я, житло, автомобілі та навіть ризики у бізнесі. Одна із тернопільських страхових компаній, якій довіряють, — «СК АСКО ДС». Про особливості та доступність програм страхування «НОВІЙ…» розповіла керівник Тернопільської філії «СК АСКО ДС» Олена Головецька.

«Страхова компанія АСКО ДС» діє в Україні близько трьох десятиліть, на Тернопільщині розпочала роботу в 2013 році і вже заслужила довіру. Високий імідж компанії підтвердило незалежне спеціалізоване рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг». У чому секрет успіху компанії?
— «СК АСКО ДС» працює на ринку страхування з 1991-го року. Усе починалося з маленького офісу в провінційному містечку на Донбасі та кількох співробітників. За 27 років компанія зуміла побудувати з нуля ефективно діючу систему страхування на території України. Нині компанія налічує 40 підрозділів та має понад 300 осіб персоналу. За підсумками 2017 року агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило надійність «СК АСКО ДС» на рівні «uaAins», що засвідчує високу платоспроможність, репутацію та лояльність клієнтів страхової компанії, а також кредитний рейтинг нашої компанії на рівні «uaA-» — висока кредитоспроможність позичальника.

Олено Геннадіївно, як давно ви працюєте у страховій системі?
— У галузі страхування я понад десять років. До відкриття відділення, а згодом — філії «СК АСКО ДС», працювала в кількох страхових компаніях, але так ставалося, що вони з різних причин пішли з ринку. З того часу я дуже обережно підходжу до вибору страхової компанії, з якою беруся працювати. «СК АСКО ДС» привабила мене стабільністю, відповідальністю та виваженою політикою керівництва, а найголовніше, що клієнти тут — на першому місці.
— Коли доводиться чути серед тернополян про «СК АСКО ДС», то передусім говорять про швидкі терміни врегулювання компанією страхових ситуацій. Розкажіть про це детальніше.
— Справді, основною перевагою «СК АСКО ДС» є швидке врегулювання подій. Упродовж 2017-го року, за даними МТСБУ, ми займали лідируючу позицію за термінами врегулювання питань компенсації щодо ДТП за «автоцивілкою». Цьогоріч наша компанія теж є лідером серед страховиків за швидкістю врегулювання страхових випадків. Якщо середній термін врегулювання страхової події на ринку складає 85 днів, то в «СК АСКО ДС» — 39. Наша компанія нагороджена дипломом лідера Національної премії «Insurance TOP» в номінації «Оперативність врегулювання страхових збитків по ОСЦПВ» та дипломом лідера «Страхування здоров’я». Так, скажімо, коли наш клієнт спричинив аварію, виплачуємо компенсацію, не очікуючи на постанову суду, керуємося протоколом поліції або європротоколом.

Які страхові послуги надає ваша компанія? Який вид страхування найбільш затребуваний серед тернополян?
— Серед послуг — автострахування («автоцивілка» «Зелена карта», КАСКО), страхування житла і майна, медичне страхування, страхування тих, хто виїжджає за кордон, та сільгоспстрахування. Найчастіше мешканці області звертаються до нас, щоб укласти страхівку на автомобілі, хоча все більшої популярності набувають й інші види страхування.
Кожен власник автомобіля мусить мати поліс обов’язкової цивільної відповідальності, але цим документом страхує лише чуже авто на випадок ДТП, вчинені з вини страхувальника, але аж ніяк не своє. Власне, тому ми запровадили для власників транспортних засобів комплекс добровільного автострахування, який несе абсолютні гарантії для особистого авто. Пропонуємо страхівку «Економ ДТП», а також страхівки щодо нещасних випадків та додаткової цивільної відповідальності. Наша компанія страхує не тільки нові авто, а й старі, яким по 20-30 років. За страхівкою «Економ ДТП» повертаємо повну вартість ремонту авто страхувальника, при цьому не враховуємо зношеність транспортного засобу. Скажімо, нещодавно власник застрахував у нас старенькі «Жигулі», внісши страхову суму 660 гривень на рік.
На наших дорогах їздить чимало дорогих автомобілів — «мільйонників», після ДТП часто бракує страхової виплати на їх ремонт, тому пропонуємо страхівку додаткової цивільної відповідальності, яка передбачає виплату на ремонт автомобіля у сумі 100-200 тис. гривень. Страховий внесок у такому випадку для автомобілів середнього класу складає від 190 гривень на рік, для дорогих — 400-500 гривень на рік. Якщо власник автомобіля застрахований від нещасного випадку, то у разі отримання травм при ДТП оплачуємо його лікування. Шкода, що не всі водії знають про можливість такого страхування, адже це суттєва допомога у прикрих ситуаціях.

Хто ще, окрім водіїв, страхується від нещасних випадків?
— Батьки активно страхують діток, які займаються в спортивних секціях. Днями тернополянка застрахувала у нас сина, який займається велоспортом, їздить на змагання за кордон. У разі отримання травм страхувальник отримує щоденну суму на лікування, що залежить від обраної програми. Наприклад, щоб отримати на лікування дітини по 50 гривень на день, потрібно придбати річний поліс за 166 гривень. Можлива і 100- і 200-гривнева компенсація на день, але тоді відповідно вища вартість поліса.
Що включає в себе програма страхування майна?
— Основне для людини — дах над головою, тож застраховане майно — спокій господаря. Страхові випадки щодо майна — це пошкодження житла під час стихійних явищ, затоплення квартири при аваріях водогінних, опалювальних та каналізаційних мереж, а також затоплення сусідами, пожежі від замикання електропроводки, блискавки, вибуху, пограбування та ін. Нещодавно на Бережанщині град пошкодив будівлі — це і є страховий випадок. Не обов’язково страхувати майно на повну вартість, достатньо придбати річну страхівку за 247 гривень, яка передбачає виплату в сумі 50 тис. гривень. Хоча це й невелика сума, але, скажімо, для перекриття даху її достатньо. Страхування — це можливість малими грошима захистити великі гроші.

В Україні нині триває медична реформа, поступово запроваджують медичне страхування. «СК АСКО ДС» пропонує кілька програм медичного страхування. Які умови цих програм?
— Одна із програм передбачає повернення вартості ліків при зверненні страхувальника в поліклініку, а також при лікуванні на денному та цілодобовому стаціонарах. Деякі програми включають в себе обумовлену суму відшкодування за кожен день лікування. Є програми, які передбачають страхові виплати при оперативному лікуванні, вартість діагностики та консервативного лікування в бюджетних клініках. Інші програми передбачають лікування як у бюджетних, так і в комерційних клініках. Програма «Молода сім’я» — це відшкодування лікування всіх членів однієї сім’ї, а також витрат на пологи, програма «Срібна сім’я» — оплата медичної допомоги дітям та батькам. Наша компанія добре відпрацювала схему страхування колективів працівників.
Програми медичного страхування передбачають щомісячні платежі, що не сильно позначається на сімейному бюджеті. Наприклад, сплачуючи щомісяця по 80 гривень, страхувальник при потребі може отримати на медикаменти суму в межах двох тисяч гривень. Одне із тернопільських підприємств застрахувало своїх працівників від нещасного випадку. Так сталося, що один із працівників отримав опіки, лежав у лікарні, ми виплатили йому компенсацію близько 2,5 тисячі гривень. Було, що застрахований юнак отримав перелом, наша компанія виплатила йому на лікування 1500 гривень. До речі, я теж страхую свою сім’ю у нашій компанії. Якось мою доньку покусав собака, і ми отримали виплату.
Тернопільщина — аграрна область. Чи страхують у нас посіви, врожай?
— Наразі фермери ще не надто активно долучаються до страхування — вони або мало знають про таку можливість, або не вірять, що це працює, або сподіваються на удачу. Потрібен час, щоб бізнес почав довіряти страховим компаніям.

 

Чимало наших краян їздять за кордон на заробітки або на відпочинок. Щоб мати там певні гарантії, їм теж потрібні страхівки. Що пропонує їм «СК АСКО ДС»?
— Пропонуємо два види страхування — медичних витрат та «Зелену карту», програму схожу на нашу «автоцивілку», для тих, хто їде автомобілем. Якщо застрахована особа захворіє за кордоном чи з нею станеться нещасний випадок, їй потрібно звернутися до асистанського центру і координатор спрямує до лікаря. Ті, хто їдуть за кордон, безумовно повинні подбати про страхівку, бо лікування там дуже дороге. Зрештою, для чого витрачати зайві кошти, якщо можна захистити себе від витрат.
А ще варто наголосити на особливо турботливому ставленні “СК АСКО ДС» до пенсіонерів. Крім того, що держава гарантує їм при страхуванні «автоцивілки» 50-відсоткову знижку, наша компанія також надає їм значні знижки при страхуванні свого житла та здоров’я та при добровільних видах автострахування.
— Ваша філія розширюється і нині запрошує на роботу страхових агентів. Які вимоги до кандидатів?
— Нам потрібні інтелігентні, комунікабельні, емоційно стійкі та доброзичливі люди будь-якого віку, а також — працівники з обмеженими можливостями, з робочою групою інвалідності. Зі свого боку гарантуємо безкоштовне навчання, офіційне працевлаштування, соціальний пакет (оплачувана відпустка та лікарняні), доброзичливу атмосферу в колективі, вільний графік роботи та можливість кар’єрного росту.

 

 

Тернопільська філія «СК АСКО ДС»
розташована за адресою: м. Тернопіль,
вул. Крушельницької, 1 А, оф. 7,
тел.: 067 350 62 62, 099 534 30 68.
Інформацію про страхову компанію можна знайти на сайті: www.askods.com


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Квитками та солодкими подарунками юних глядачів забезпечили працівники Держпродспоживслужби...


Автор: Опубліковано: о 20:28


Такі прості методи дозволяють уникнути надмірного стресу. Вони дають змогу мислити тверезо і захистять нас від зовнішніх маніпуляцій...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


У мережі «АТБ» впроваджено систему передання знань досвідченими співробітниками новачкам...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Виконавчим комітетом ТМР прийнято рішення демонтувати тимчасові споруди, незаконно зведені на вул. Князя Острозького...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Міцно заплющила очі, щоб зосередитись на проханні до Неба, щоб мрія неодмінно здійснилась...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:00Теми дня
18 Грудня
17 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео