Вівторок, 28 березня 2023
• У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині
Оновлення команди Сергія Надала: керівні посади у мерії займають молоді професіонали

Автор: Опубліковано: 17 Жовтня о 18:00 60


Тернопільська міська рада змінюється, у її виконавчі структури йде працювати все більше молодих людей. Це стосується й керівних посад.


 Так, нещодавно міський голова Сергій Надал призначив новим начальником відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради молодого практикуючого лікаря Василя Даньчака. Що можна сказати про нього? Незважаючи на молодий вік, його можна назвати справжнім професіоналом своєї справи. Випускник Тернопільського медичного університету, встиг попрацювати практикуючим лікарем у хірургічному, урологічному і судинному відділеннях.

Представляючи нового керівника важливої сфери, міський голова Сергій Надал відзначив не тільки його фаховий рівень, а й менеджерський хист.
«Василь Даньчак – кваліфікований лікар, якого знають і поважають колеги і пацієнти. Однак дуже важливо, що він має також диплом магістра за спеціальністю «менеджмент закладів охорони здоров’я», який здобув у Тернопільському національному економічному університеті. Це дуже важливо, бо керівник відділу охорони здоров’я – це найперше менеджер, управлінець. Саме такі молоді професіонали потрібні Україні і нашому місту сьогодні», – наголосив Сергій Надал.

Міський голова також акцентував увагу на новій системі підбору кадрів і поставив перед новим керівником медичної галузі Тернополя важливі завдання.
«Нині Україна переживає складні часи реформування сфери охорони здоров’я, внаслідок чого є проблеми фінансування галузі з державного бюджету. У цій ситуації першорядне завдання відділу охорони здоров’я, — підкреслив очільник міста, — це забезпечити ефективне функціонування всіх лікувальних закладів міста. Тернопільські медики мають бути забезпечені і технічно, і матеріально, а тернополяни мають завжди отримували належне медичне обслуговування. Для виконання такого завдання ми активно шукаємо молодих професіоналів своєї справи і таким чином зупинилися на кандидатурі Василя Даньчака. Він презентував свою концепцію розвитку відділу охорони здоров’я і тернопільської медицини загалом, це професійне бачення, і ми допоможемо йому це здійснити.

До слова, попереднього керівника відділу охорони здоров’я міської ради Ростислава Левчука міський голова призначив на посаду директора Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Ростислав Левчук переміг на відкритому конкурсі. Конкурсна комісія визнала його переможцем конкурсу поіменним голосуванням.
Ростислав Левчук очолював відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської радим з 2011 року. Закінчив Тернопільський медичний інститут і ТНЕУ. Працював завідуючим хірургічним відділенням першої міської лікарні, головним лікарем курортної поліклініки №2 у Трускавці.
Як стало відомо з компетентних джерел, Сергій Надал вирішив влити «свіжу кров» у роботу виконавчих органів міської ради і шукає кандидатів для оновлення команди серед молодих професіоналів. Ймовірно, призначення нового керівника відділу охорони здоров’я — лише початок цього процесу.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59


Програші не любить ніхто, особливо затяті гравці в азартні розваги. Тим не менш, вони продовжують грати, розуміючи, що можна втратити солідну суму...


Рубрика: Опубліковано: о 17:48


22 березня в Тернопільській громаді у парку «Загребелля» патрулюючи місто вранці, працівники управління муніципальної інспекції спільно з поліцейським офіцером громади затримали громадян, які здійснювали незаконний збір березового соку...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Тернопільська студентка-нігерійка Джульєтта заспівала пісню «Черемшина» українською мовою в подарунок чоловікові...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:55


У Бучацькій громаді на рушничок щастя стали військовослужбовець Володимир Гутнік та його кохана Тетяна...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:10Теми дня
25 Березня
24 Березня
23 Березня