П’ятниця, 30 вересня 2022
• Пізнаймо одні одних: українці – в Сувалках, поляки – в Тернополі • «Антитіла»: пів року – на фронті • Кризова кімната – для постраждалих від насильства • Дбаємо про своїх військових на передовій • Благодійники з Європи підтримують лікарні Тернополя • «Сьомий місяць печу перемогу» • Сергій Надал: «Дякую тернополянам за те, що наше місто стало другим домом для десятків тисяч жертв московської агресії» • «З вірою в перемогу»: велопробіг на Теребовлянщині • Плетуть сітки і вчать… англійську мову • «Пташка», «Мішаня» і «Лемко» – на волі! • Свято української пісні та гумору: в Тернополі відбудеться концерт Степана Гіги та гурту «БУДЬМО» • Триває збір коштів на автівку для воїнів ЗСУ 24 бригади • «Вітер На-Дії»: українська молодь зустрілася в Кракові • Передачі захисникам із Тернополя — в найгарячіші точки • Діти і війна: як подолати травми • У Тернопільській громаді живуть понад 28 тисяч переселенців • У Тернополі готуються до початку опалювального сезону в умовах воєнного стану • Клатчі для леді – за донати • З фронту – до шлюбу • Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний батальйон» відсвяткують 30-річчя на сцені благодійним концертом у Тернополі
Оновлення команди Сергія Надала: керівні посади у мерії займають молоді професіонали

Автор: Опубліковано: 17 Жовтня о 18:00 60


Тернопільська міська рада змінюється, у її виконавчі структури йде працювати все більше молодих людей. Це стосується й керівних посад.


 Так, нещодавно міський голова Сергій Надал призначив новим начальником відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради молодого практикуючого лікаря Василя Даньчака. Що можна сказати про нього? Незважаючи на молодий вік, його можна назвати справжнім професіоналом своєї справи. Випускник Тернопільського медичного університету, встиг попрацювати практикуючим лікарем у хірургічному, урологічному і судинному відділеннях.

Представляючи нового керівника важливої сфери, міський голова Сергій Надал відзначив не тільки його фаховий рівень, а й менеджерський хист.
«Василь Даньчак – кваліфікований лікар, якого знають і поважають колеги і пацієнти. Однак дуже важливо, що він має також диплом магістра за спеціальністю «менеджмент закладів охорони здоров’я», який здобув у Тернопільському національному економічному університеті. Це дуже важливо, бо керівник відділу охорони здоров’я – це найперше менеджер, управлінець. Саме такі молоді професіонали потрібні Україні і нашому місту сьогодні», – наголосив Сергій Надал.

Міський голова також акцентував увагу на новій системі підбору кадрів і поставив перед новим керівником медичної галузі Тернополя важливі завдання.
«Нині Україна переживає складні часи реформування сфери охорони здоров’я, внаслідок чого є проблеми фінансування галузі з державного бюджету. У цій ситуації першорядне завдання відділу охорони здоров’я, — підкреслив очільник міста, — це забезпечити ефективне функціонування всіх лікувальних закладів міста. Тернопільські медики мають бути забезпечені і технічно, і матеріально, а тернополяни мають завжди отримували належне медичне обслуговування. Для виконання такого завдання ми активно шукаємо молодих професіоналів своєї справи і таким чином зупинилися на кандидатурі Василя Даньчака. Він презентував свою концепцію розвитку відділу охорони здоров’я і тернопільської медицини загалом, це професійне бачення, і ми допоможемо йому це здійснити.

До слова, попереднього керівника відділу охорони здоров’я міської ради Ростислава Левчука міський голова призначив на посаду директора Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Ростислав Левчук переміг на відкритому конкурсі. Конкурсна комісія визнала його переможцем конкурсу поіменним голосуванням.
Ростислав Левчук очолював відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської радим з 2011 року. Закінчив Тернопільський медичний інститут і ТНЕУ. Працював завідуючим хірургічним відділенням першої міської лікарні, головним лікарем курортної поліклініки №2 у Трускавці.
Як стало відомо з компетентних джерел, Сергій Надал вирішив влити «свіжу кров» у роботу виконавчих органів міської ради і шукає кандидатів для оновлення команди серед молодих професіоналів. Ймовірно, призначення нового керівника відділу охорони здоров’я — лише початок цього процесу.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

У рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Тернопільська міська рада завершила реалізацію проєкту «Пізнаймо один одного: українці — в Сувалках, поляки — в Тернополі» спільно із закордонним партнером — Публічною бібліотекою імені Марії Конопницької в Сувалках (Підляське воєводство, Польща)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:34


Артисти рок-гурту несуть службу як стрільці-парамедики і волонтерять...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 9:51


26 вересня міська організація Товариства Червоного Хреста передала у кімнату кризового реагування для громадян, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, електротовари та товари першої необхідності. Таку ініціативу вдалося реалізувати завдяки проєкту, який написали учасники Товариства Червоного Хреста «Ми хочемо ваш світ зробити кращим» та в рамках програми «BraVo», яка спрямована на розвиток місцевих організацій та волонтерства...


Опубліковано: о 10:00


«Допомогу армії від Тернополя» отримали українські захисники на донецькому та дніпропетровському напрямках...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:35


Від благодійників із Німеччини та Польщі надійшла гуманітарна допомога для Тернопільської комунальної міської лікарні №2...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:32Теми дня
30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео