Середа, 22 листопада 2017
• Більше року триває боротьба за крісло директора Бучацького районного будинку культури • «Учасникам АТО пропонують найгірші ділянки…» • Люди просять захисту від земельних рейдерів • Lama пояснила феномен своєї молодості • Андрій Шевченко: «Ніколи не замислювався про долю Філімонова після мого гола у ворота збірної Росії. Це його особисте…» • У Тернополі встановили додаткове освітлення на 50-ти пішохідних переходах • Квіти на узбіччі доріг • Кіно, яке змушує думати… • «Ходить гарбуз»… по Тернополю! • Оголошено переможців «Громадського бюджету Тернополя’2018» • Консультує міністр юстиції Павло Петренко. Як отримати землю учаснику АТО? • Сергій Надал: «Тернопільські пенсіонери повинні завжди відчувати турботу та соціальну підтримку міста» • Виповнюється 100 років відновлення УАПЦ • Шушен — Мекка передсезонного біатлону • Медреформа по-тернопільськи: з електронною базою і без раптових рішень • «Ми не мали їхати з цим таксистом…» • Вшануймо пам’ять про українських Героїв! • Наталю досі не поховали… • У Києві визнали, що загальноукраїнською альтернативою дорогому газу є дешева та екологічно чиста енергія • Андрій Лучанко: «Я не прагну слави будь-якою ціною…»
Опитування Порошенко на виборах перший. Хто другий?

Опубліковано: 1 Листопада о 15:5227Треба  зазначити, що в квітні 2017 року президентський рейтинг Порошенка складав 10,3% (тобто відбулася статистично значуща зміна), Тимошенко — 9,5% (зміна незначуща).


У разі дострокових президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримав би Петро Порошенко (14,0% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах). Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Далі в рейтингу йдуть Юлія Тимошенко (8,4%), Анатолій Гриценко (7,2%), Юрій Бойко (6,8%), Святослав Вакарчук (6,6%), Олег Ляшко (6,3%).

Треба  зазначити, що в квітні 2017 року президентський рейтинг Порошенка складав 10,3% (тобто відбулася статистично значуща зміна), Тимошенко — 9,5% (зміна незначуща).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 до 11 жовтня 2017 року серед 2018 респондентів у всіх регіонах України за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Думки експертів

«Як  часто у нас говорять, проблема не у владі, а проблема у народі. Я подивився свіже соцопитування Центру Разумкова та побачив, яку величезну довіру покладає на державу та органи влади багатоликий народ, котрий критикує, злиться, дивиться та читає, знову критикує, але, тим не менше, чимала підтримка у державі є. Так, багато критики, але для українців негативне ставлення – це енергія руху вперед. Негативу не варто боятися – це неминуче. Попри усі проблеми у суспільстві, за даними соціології, зберігається більшість, котра не втратила довіри до держави, до інститутів держави, і думку таких людей варто цінувати”, — зазначає головний редактор сайту Цензор.net Юрій Бутусов.

“Результат не є несподіваний, це підтвердження різноманітних опитувань, які проводили різні соціологічні компанії. Центр Разумкова — дуже авторитетна організація і немає підстав їй не довіряти… На першому місці Порошенко і Тимошенко, і електорат, який за них голосує, хоче стабільності і вважає, що при всіх проблемах влада щось робить і не треба її розгойдувати”, — підкреслює Олексій Гарань, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи».

“Пропало всьо”. “Клієнт втікає”. Соцопитування Центру Разумкова дуже наочно продемонструвало, чому окремі політики/політичні сили так істерично хочуть наблизити дочасні вибори. До кінця року/у наступному році, коли результати тих чи інших ініціатив/рішень почнуть переходити в позитиви для простих громадян, рейтинги опозиції, котра робить ставку на “зраду”, будуть ще нижчими. Тому закономірним є підвищення рейтингу Петра Порошенка та зниження популярності Юлії Тимошенко», — акцентує політичний експерт Олеся Яхно-Бєлковська.

“Відставання Юлії Тимошенко, яка нині має майже удвічі нижчий рейтинг, ніж президент, свідчить не тільки про покращення оцінки роботи Петра Порошенка, а й про помилки лідера опозиції. Поява у рейтингу Святослава Вакарчука є наслідком розчарування скептичних щодо влади виборців у опозиційних кандидатах. Люди ладні проголосувати навіть за співака, бо їх втомив постійний упереджений потік негативу від старих політиків. І хоча наразі Петро Порошенко вирвався з «пелетону», владі доведеться ще докласти чимало зусиль, щоб повернути довіру і підтримку більшості українців”, — вважає народний депутат Верховної Ради 6 скликання Віктор Уколов.

“Результати соціологічних досліджень підтверджують однозначний факт: помітне зростання довіри українців до діючого президента Петра Порошенка означає, що сьогодні йому немає альтернативи», — резюмує політичний аналітик Павло Нусс.

Владислав Фагор


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

— Пропрацювавши 27 років у культурі району, я бачила різне, але нинішній «дебілізм» і «шариковщину» від наших «культурних» начальників годі терпіти, — каже Валентина Йосипівна...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Через брак вільних земель у багатьох селах області існує проблема із виділенням ділянок учасникам АТО...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Благають про допомогу власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Бережівскої  та Сапанівської сільської ради Кременецького району Тернопільської області...


Рубрика: Опубліковано: о 15:10


Красі і молодості співачки Lama можна тільки позаздрити — в 41 рік Наталя Дзеньків на вигляд значно молодша за свій вік...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Днями інтернет-портал football24.ua взяв детальне інтерв’ю у нового старого тренера, фрагменти якого ми пропонуємо нині до вашої уваги...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00Теми дня
22 Листопада
21 Листопада
19 Листопада
18 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео