Вівторок, 30 листопада 2021
• Навіщо палив? Затримали хулігана, який пошкодив три автівки в Тернополі • У День пам’яті жертв Голодомору сотні тернополян запалили на Театральному майдані свічки пам’яті • Тернопільські поліцейські перевіряють громадські заклади на дотримання посилених карантинних вимог • М’ясо чи риба? • 27 листопада на Театральному майдані Тернополя відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку» • На Зборівщині під колесами автомобіля загинув хлопчик • Мешканець Теребовлянщини розіслав інтимні фото 16-річної сусідки її друзям • Не стало відомого теребовлянського бізнесмена і політика Юрія Дзюбана • Шанс на життя, яким не можна знехтувати • Із боржниками КП «Тернопіль-міськтеплокомуненерго» працює виконавча служба • Господар будівельного майданчика • Тернопіль проходить нову хвилю пандемії поза «червоною зоною» • Не стало колишнього міського голови Тернополя Богдана Левківа • 10-місячна Юліанка з Тернополя потребує допомоги • Файне місто показує всій Україні приклад енергоефективності • До кінця року до обласного центру привезуть п’ять тролейбусів Škoda • На Театральному майдані розпочалися роботи зі встановлення головної новорічної ялинки міста • Сергій Надал: «Самоорганізація врятувала Україну у 2014 році, врятує й сьогодні» • Викинули тіло кременчанина в цистерну на свинофермі • Танці… до талант-шоу доведуть, або Як тернопільські танцюристи «Україна має талант» підкорили!
Особисті амбіції депутатів можуть відкинути Тернопіль на 10 років назад

Опубліковано: 16 Грудня о 10:38 44


Тернопіль помітно змінився за останніх 10 років. Місто стало затишнішим, чистішим і просто комфортнішим. Очевидно, що це наслідок часто невидимої, зате наполегливої роботи великої кількості людей.


Були прорахунки і недопрацювання, але прогрес очевидний. І ось все це ми можемо втратити лише через хворобливі амбіції міських депутатів.

Маємо що втрачати…

Якщо запитати молодше покоління, то воно до всього цього ще назве Тернопіль модерним та інноваційним. І справді, тут швидкими темпами відбувається термомодернізація, впроваджуються електронні системи управління. Тернопіль — одне з кращих міст за ознаками інвестиційного клімату. Зокрема, значні проекти з облаштування міста, з термомодернізації житлового фонду були реалізовані за активної підтримки Світового банку, ЄБРР та інших міжнародних фінансових структур. Цього року Тернопіль отримав ще одну відзнаку — максимальну позицію imeA “Єврорейтингу”, поділяючи це місце з Києвом та Харковом. За окремі позиції у категорії “зеленого” та енергоефективного міста Тернопіль змагається і виграє у таких міст, як столиця Фінляндії Хельсинкі, столиця Латвії Рига, столиця Угорщини Будапешт. І все це робиться за системної роботи команди міського голови Сергія Надала, а відповідальним  за міжнародну співпрацю є один з його заступників Владислав Стемковський. Саме він допомагав налагоджувати міжнародну співпрацю. Сприяв тому, щоб знайти гроші на такі потрібні для міста проекти.

Центр управління чи «будинок договорняків»?

Безперечно, немає ідеальних працівників. Владу завжди є за що критикувати. Але ж треба бачити суть і головне, а не бездумно рубати з плеча. Однак, як стало відомо з джерел, наближених до голів депутатських фракцій, депутати міськради вирішили під час наступної сесії скористатися ситуацією і почати руйнувати команду міського голови, яка успішно працювала останні роки. Передусім збираються звільнити з посади Владислава Стемковського. І депутатів мало цікавить, що можна дуже легко зруйнувати те, що будувалося останні роки. Тернопіль може втратити і кошти міжнародних донорів, і перспективу перетворитися у одне з найсучасніших та найкомфортніших міст не лише України, а й всієї Європи. Амбіції і бажання “насолити” жорсткому в управлінні меру переважають здоровий глузд. Міську ж раду прагнуть перетворити з центру прийняття рішень в інтересах громади у “будинок для постійних закулісних договорняків”. І цих ділків зовсім не хвилює, що робота фактично зупиниться і буде заблокована перспективна співпраця.

Очевидно, що у запалі бажання контролювати депутати забули про те, що самі хотіли “протернопільської більшості”. Така більшість мала б працювати на Тернопіль, але її не буде, якщо зруйнують команду мера, яка довела свою ефективність. У нас таке вже було 10 років тому, коли замість роботи ми бачили постійні чвари і сварки. І тут немає вини попередника Сергія Надала, а нині народного депутата України Романа Заставного. Просто амбіції окремих людей заважали тверезо дивитися на ситуацію. Руйнувати простіше, ніж будувати. А брати відповідальність за поточні роботи і оновлення міста складніше, ніж просто критикувати зроблене. Як кажуть у народі, “говорити — не мішки носити…”

Думаймо, поки не пізно

Ми стоїмо за крок до знищення перспективи гарного, затишного і впорядкованого міста. Цей крок готові зробити ті, хто прагне будь-що влади, але мало думає про нас з вами, про людей, про Тернопіль. Вони хочуть заподіяти велику шкоду вже цієї п’ятниці, якщо ми — громада, будемо мовчати. Тому завдання громади Тернополя як головного джерела влади у нашому місті — нагадати нашим депутатам, для чого їх обирали. А обирали їх служити народові, громаді, а не просто боротися за владу і руйнувати те, що нам так важко давалося.

Будемо сподіватися, що здорового глузду вистачить. Що Тернопіль буде розвиватися. Що ми побачимо оновлення історичних будівель. Що у місті продовжуватимуть діяти інноваційні екологічні проекти, а депутати спільно з міським виконкомом працюватимуть, як справжня протернопільська більшість, покликана захищати інтереси громади.

Тарас Мельник


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три знищених автомобілі за останніх три доби, а також пошкоджене державне майно - наслідки нічних "жартів" невідомого...


Рубрика: Опубліковано: о 10:52


Щорічна традиційна Всеукраїнська акція «Запали свічку» відбулася 27 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, на Театральному майдані Тернополя...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:05


З 24 листопада Кабінет Міністрів України посилив карантинні обмеження для областей, які віднесені до «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки. Тернопільщина теж перебуває у цій епідзоні. Як дотримуються нових вимог суб’єкти господарювання та громадяни краю, стежать працівники поліції...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Три ідеї для основної страви...


Рубрика: Опубліковано: о 8:00


У національний пам'ятний день в Україні - День пам'яті жертв Голодомору 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років, що припадає на четверту суботу листопада, у Тернополі проведуть поминальні заходи...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:48Теми дня
29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео