Понеділок, 28 вересня 2020
• Різьблені ікони, кований каркас: у церкві в Зборові – унікальний іконостас! • Встановлена система відеоспостереження у Тернополі може розпізнавати обличчя та номерні знаки автомобілів • У Тернополі організовують Х- Бібліофест «Бібліотек@: час змін – час дій!» • Церковний хор «Глорія» у Тернополі відзначив 25-річчя • Новий спортивний майданчик відкрили на території тернопільської спеціалізованої школи №7 • Спогади про справжню людину • «Червоні дороги»: в Україні вперше зазвучала пісня про ДТП • Завершено перший етап облаштування нового надземного пішохідного переходу • Остання мандрівка Карпатами… • Від важкої недуги померла директорка Рекшинського НВК Оксана Заяць • Урядовці «кришують» контрабанду ліків від COVID-19, а натомість звинувачують місцеве самоврядування у збільшенні хворих • Західноукраїнський національний університет об’єднав науковців світу під час Другого Міжнародного Тижня! • Віктор Овчарук: «Упродовж усієї каденції обласна рада активно працювала, щоб зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими» • Від нас пішла Легенда… • Вбили завучку Тернопільської ЗОШ №11… • Президент побував у новому дитячому садочку в Білій • Володимир Зеленський на Тернопіллі: відкрив «Водну арену», тестував ремонти доріг і взяв участь у представленні Стратегії розвитку • Які роботи завершили у Парку Національного відродження • На бульварі Д. Галицького тривають роботи з облаштування бювету • 3000 закоханих пар скористалися у Тернополі сервісом «Шлюб за добу»
Під час селекторної наради мер Тернополя запропонував міністру охорони здоров’я припинити ділити Україну на зони

Опубліковано: 17 Вересня о 10:00 20


14 вересня відбулася селекторна онлайн-нарада за участю міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та міських голів українських міст.


У ході цієї наради міський голова Тернополя Сергій Надал заявив перед міністром цілий ряд вимог та пропозицій, що, на його думку і думку голів інших міст України, дозволять перейти від імітації та політичних шоу до реальної боротьби з пандемією коронавірусу. Ось ці вимоги і пропозиції мера Тернополя:
1. Припинити маніпуляції з результатами тестів на коронавірус.
Склалася критична ситуація, коли обласний лабораторний центр притримує результати аналізів на коронавірус. Окремі тернополяни до 6-ти (!) днів чекають на результати тестів. Хоча саме за кошти міського бюджету Тернополя були придбані апарат для виявлення вірусу COVID-19 та інше необхідне устаткування.
Більше того, як стало відомо, результатами тестів свідомо маніпулюють! Їх притримують, а згодом, перед засіданням Державної комісії, свідомо оприлюднюють і таким чином місто заганяють у «червону зону», хоча реальні цифри не відповідають рівню «червоної зони».
Це безглуздя треба зупинити! Тернополяни мають оперативно отримувати результати тестів. Вони не повинні бути заручниками політичної боротьби уряду з Тернополем.
2. Скасувати «червону зону».
Міністерство охорони здоров’я має скасувати «червону зону» й загалом відійти від практики зонування України. Питання боротьби з коронавірусом – це не лише охорона здоров’я, це й економіка. Люди мають працювати, отримувати зарплату. Транспорт має їздити. Діти мають вчитися у школах. Звичайно, боротися з епідемією треба. Тому варто заборонити нічні клуби, дискотеки, застілля з великою кількістю гостей в одному приміщенні, масові збори, де не дотримуються правила безпеки. Але бізнес, економіка мають функціонувати. Не можна вбивати міста!
3. Виплатити обіцяні президентом 300% доплати медикам.
Незмінною залишається ситуація з виплатою медикам, які борються з коронавірусом, обіцяних доплат до зарплати у розмірі 300%. Ці кошти обіцяв медикам президент, і вони мають надходити з центрального бюджету. Станом на сьогодні такі виплати або не надходять, або надходять із значним запізненням. Наразі медики Тернополя регулярно і вчасно отримують лише доплати з міського бюджету.
4. Кошти з Національного коронавірусного фонду мають йти на боротьбу з вірусом, а не на піар.
Сьогодні Національний коронавірусний фонд майже порожній. Кошти з нього пішли не на боротьбу з пандемією, а на будівництво доріг, інші роботи, які нині активно використовуються для піару партії влади. Неприпустимо, коли весь фінансовий тягар із забезпечення роботи лікарень лежить на плечах міської влади і благодійниках, а чиновники від «Слуги народу» перерізають чергову червону стрічку на будові, яка ведеться за коронавірусні гроші.
5. Відкрити Тернопільську обласну інфекційну лікарню.
Тернопільська область досі залишається єдиною областю України, де немає обласної інфекційної лікарні, а лікарні міста Тернопіль не мають можливостей забезпечити лікування хворих на коронавірус та інші інфекційні недуги з усієї області. Тернопільщина має нарешті позбутися клейма – «єдина область без обласної інфекційної лікарні».
Реакція міністра Степанова
За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, міністр охорони здоров’я Максим Степанов визнав цілком обґрунтованою і аргументованою позицію керівників місцевого самоврядування. Вже у четвер, 17 вересня, на засіданні уряду можуть скасувати «червону зону» як таку і взагалі практику зонування України.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Сучасна система відеоспостереження, яку встановлено у Тернополі, може розпізнавати обличчя та  номерні знаки, вид, марку, колір транспортного засобу...


Опубліковано: о 16:46


З 28 по 30 вересня у Тернополі проходитиме десятий щорічний бібліотечний фестиваль «Бібліофест: «Бібліотек@: час змін - час дій!». Захід проходитиме не лише на локаціях міста, а й у форматі онлайн...


Опубліковано: о 10:36


Аматорський колектив парафіяльного хору «Глорія» при українській греко-католицькій церкві Святого апостола Петра відсвяткував 25 річницю від дня створення...


Опубліковано: о 15:43


Завершилася реалізації проєкту з облаштування ігрового дитячого спортивно-гімнастичного комплексу «Наше майбутнє» на території спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов...


Опубліковано: о 10:39Теми дня
28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео