П’ятниця, 24 березня 2023
• Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна змінає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині • Нове життя знайденого на складі Кобзаря • Гектари маскувальних сіток — із «цеху» історичного факультету • Волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» вирушили до наших захисників на фронт • «Якщо Бог і є, Він носить форму мого покоління»
Президент ФФУ Андрій Павелко відкрив офіс федерації футболу Тернопільщини

Опубліковано: 8 Червня о 16:00 70


Минулого тижня на Тернопільщину вперше завітав президент Федерації футболу України Андрій Павелко, щоб в урочистій обстановці відкрити офіс федерації футболу Тернопільської області, головою якої віднедавна є народний депутат  України  Тарас Юрик.


Гостями відкриття офісу також були голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, народний депутат України Роман Заставний, депутат Тернопільської міської ради Володимир Місько, голова Великогаївської громади Олег Кохман та численна футбольна громада області.

За доброю українською традицією освятив новий футбольний офіс отець Олег Гах, котрий, зокрема, сказав: «Радий, що в Україні приділяють велику увагу спорту, його популяризації серед дітей та молоді. Радий, що наші діти матимуть можливість проводити час з користю для здоров’я, а не шукатимуть усіляких непотрібних занять. Велике спасибі всім причетним до справи».

Андрій Павелко високо оцінив роботу нової футбольної команди Тернопільщини та пообіцяв їй всебічну підтримку.

– В оновленій федерації футболу Тернопільської області зібралася дуже потужна команда однодумців, яка поставила собі за мету амбітні цілі. Вже почали реалізовувати якісну програму дитячого і масового футболу, проводимо чемпіонат області у вищій та першій лігах. За короткий час Тарас Юрик та його помічники зуміли налагодити тісну співпрацю з місцевими органами влади. З такою командою приємно співпрацювати. Будемо допомагати в роботі обласній федерації футболу і в майбутньому. Наступні наші кроки – спорудження футбольних майданчиків. Це дасть можливість розвивати футбол у регіонах та виховувати майбутніх Шевченків і Ребрових, – сказав Андрій Павелко.

Приїзд голови ФФУ – це справді безпрецедентна подія для нашої області, адже за 25 років незалежної України у нас нечасто можна було бачити футбольних керівників такого високого рівня.

– Дуже добре, що президент ФФУ Андрій Павелко приїхав на Тернопільщину, особисто відкрив офіс федерації футболу Тернопільської області та ознайомився з нашою роботою безпосередньо. Адже насправді обласна федерація працює останніх два місяці в режимі проведення чемпіонатів області у двох лігах, дитячих змагань тощо. Приємно чути, що ФФУ бачить в особі нашої федерації надійного партнера та вірить у хороше футбольне майбутнє Тернопільської області, – відзначив Тарас Юрик.

Підтримку та допомогу готова надати тернопільському футболу і місцева влада.

— Тернопільська влада любить і поважає спорт та футбол зокрема. У 2017 році щонайменше 30 млн. грн. бюджетних коштів тільки з обласного і Державного бюджетів спрямовуємо на відновлення спортивної інфраструктури Тернопільської області. Домовився також з головами потужних територіальних громад щодо спорудження спортивних майданчиків. Сподіваюся, що буде симбіоз влади і федерації футболу. З нашого боку ми беремо на себе підготовку основи під такі майданчики, а штучну траву очікуємо від ФФУ, – сказав голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Голова федерації футболу Тернопільської області, народний депутат України Тарас Юрик розповів про ключові завдання, які ставить перед собою його команда:

— По-перше, це розбудова футбольної інфраструктури. Ми маємо забезпечити місце, де гратимуть наші маленькі футболісти. Сьогодні я можу чітко сказати, що близько 10 майданчиків для міні-футболу буде споруджено в області до кінця року. Хочемо, щоб районні центри мали майданчики зі штучним покриттям, але не забуваємо і про об’єднані громади. Паралельно ведемо перемовини про реалізацію проекту зі спорудження великого майданчика зі штучним покриттям, адже Тернопіль – єдиний обласний центр, який його ще не має.

По-друге, завдання федерації — адміністрування футбольного процесу. Ми забезпечуємо організацію чемпіонату у вищій і першій лагах, дитячо-юнацької футбольної ліги, інших турнірів, а ще ми рухаємось у тому напрямку, щоб створити окрему структуру – дитячо-юнацьку футбольну лігу, яка займатиметься тільки дитячим і юнацьким футболом. Загалом пріоритет нашої федерації – це дитячо-юнацький футбол. Восени плануємо розпочати повноцінний чемпіонат. Ми розуміємо, якщо в нашій області гратимуть у дитячо-юнацькій футбольній лізі не 20 команд, а хоча б 100, як у сусідів на Івано-Франківщині, буде задіяно не 200-300 дітей, а хоча б три тисячі, які гратимуть у футбол, тоді й у нас виростатимуть майбутні зірки і в Тернопільській області буде футбольне майбутнє.

І, по-третє, федерація займатиметься мотиваційними заходами, які будуть навертати наших дітей і молодь до футболу. Наша мета – зробити з футболу свято! Ми хочемо, щоб футболу на Тернопільщині стало більше, щоб він був добре організованим і щоб люди, які хочуть у нього грати, мали для цього можливості, використовуючи інфраструктуру, яка буде збудована найближчим часом. Ми також прагнемо, щоб меценати, спонсори, бізнесмени більш активно підтримували цю гру. Тоді футболу буде багато, він стане різноманітним і можна буде сподіватися, що Тернопільщина стане футбольним регіоном, а її мешканці гордитимуться своїми футболістами, які представлятимуть наш край на найрізноманітніших міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Тарас Зіновійович відзначив, що тільки спільна праця області спроможна зробити серйозний прорив у тернопільському футболі.

— Плани федерації футболу Тернопільської області амбітні, завдання — не прості, але я хочу подякувати тій команді, яка зі мною працює, головам районних федерацій, які трудяться на місцях. Сьогодні та мотивація, яка є в них, я впевнений, дасть вагомі результати. Принагідно запрошую до нашої команди всіх, кому небайдужий тернопільський футбол. Двері нашого офісу відчинені завжди, ми готові до будь-яких креативних пропозицій. Чекаємо всіх, хто хоче бачити футбольну Тернопільщину іншою, кращою, потужнішою! – сказав Тарас Юрик.

Варто додати, що президент ФФУ Андрій Павелко приїхав не з порожніми руками, а передав тернопільській федерації футбольні м’ячі для місцевих спортивних шкіл та новий автомобіль для потреб федерації.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , , ,

Нещодавно опубліковане

Ювілейний день народження сьогодні відзначає почесна громадянка Лановецької міської територіальної громади, зв’язкова УПА – Галина Микитівна Кравчук...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:06


Конституція України передбачає, що людина, її життя і здоров’я честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю, права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст та спрямованість діяльності держави, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:33


У Компанії «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна’2023...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:29


Майже 77 тисяч гривень втратив житель Чортківського району...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:16


Позбавлення волі строком від п’яти до восьми років загрожує двом чоловікам які привласнили чужі мобільні телефони. Міри покарання їм обере суд...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:13Теми дня
23 Березня
16 Березня
15 Березня