Четвер, 07 грудня 2023
• Двоє братів-захисників із Тернопільщини одружились одного дня • Тернопільські судді завітали з “миколайчиками” до дітей-сиріт • «Миколай на континенті» завітав до діток із Тернопільщини • У Миколаївському Соборі в Кременці відслужили Літургію українською мовою • «Піккардійська терція» запрошує на чарівний різдвяний концерт у Тернополі • «Подаруй Миколая солдату»: в Тернополі відбудеться благодійний захід • Свято-Миколаївський собор у Кременці повернули у власність держави • СБУ проводить обшуки у Почаївській лаврі УПЦ (МП) • “Був нянем для всіх лемків”. Не стало Олександра Венгриновича • Чай зі смаком перемоги • Тернополян запрошують стати помічниками святого Миколая • Скільки економлять тернополяни в утеплених будинках? • Хатина святого Миколая біля скельного монастиря на Тернопільщині • Зворушлива зустріч дошкільнят із воїном у Козовій • «Росіяни брешуть, що знищили нашу бригаду, а ми й далі виганяємо ворога» • Багато тепла від Багатківців для воїнів • Які фактори впливають на репродуктивну функцію українських жінок і чоловіків? • Туризм попри ракети над головою • Михайло Головко під домашнім арештом • Тернопіль готовий до зими
Просування сайтів: тенденції 2023 року

Опубліковано: 30 Квітня о 11:30 14


Наявність веб-сайту в інтернеті — це спосіб масштабувати бізнес, залучити нових клієнтів та підвищити прибутковість.


Головним завданням після його створення стає виведення на верхні позиції пошукової видачі Google. Цей захід підвищує видимість проекту, залучає на нього нових людей та збільшує продажі.

Важливо розуміти, що за цим усім стоїть комплексна робота, виконання якої потребує спеціальних знань. Саме тому замовити оптимізацію сайту варто в агентстві, яке займається розробкою та просуванням.

 

Ключові моменти у створенні веб-ресурсів

 

При запуску сайту насамперед важливо враховувати вимоги пошукової системи. Алгоритми регулярно змінюються, тому популярні інструменти втрачають ефективність. Чинники, які істотно впливатимуть на просування цього року:

 

  • адаптивність під мобільні пристрої;
  • наявність голосового пошуку;
  • якісна технічна оптимізація ресурсу;
  • накопичення профілю посилань. При цьому важливо, щоб майданчики-донори були якісними: релевантними, мали активний трафік та більшу ЦА, не були під санкціями пошуковика.

 

Важливо розуміти, що розробка ресурсу — лише половина справи. Для того, щоб він почав приносити прибуток, необхідно замовити пошукову оптимізацію. При цьому маркетинг і розкрутка може здійснювати різними способами, з використанням одного або кількох підходів одночасно. Типові послуги надає сео студія Artjoker.

 

Топ-методи просування ресурсів у 2023 році

 

Способів розкручування існує досить багато. Між собою вони поділяються на чорні та білі. Перші — це методи, які «не любить» пошуковик і якщо їх алгоритми визначать, то сайт потрапить під суворі санкції. Щоб не ризикувати, краще використати білі способи розкручування. Їх застосовують seo студії та досягають результату, ефективність якого відчутна протягом тривалого періоду. Серед найпопулярніших із них відзначимо:

 

  1. СЕО. Пошукове просування спрямоване на виведення веб-сайту до топ рейтингу пошукової видачі Google. Такий спосіб підійде для магазинів, що здійснюють продаж через інтернет, асортимент яких можна порівняти з основними конкурентами; якщо у топ-10 не всі позиції зайняті агрегаторами. Seo просування замовити можуть як власники тільки створених сайтів так і тих, які були запущені давно і втратили позиції в пошуковій видачі. Цей процес не швидкий, результати будуть помітні лише через 1-2 місяці, але ефект збережеться надовго.

 

  1. Контекстна реклама просування сайтів. Вона має на увазі демонстрацію оголошень у пошуковій видачі з пропозиціями та товарами зацікавленій публіці. Такий спосіб забезпечує результат уже в перші години після запуску, але працює, доки не вичерпається бюджет, виділений на кампанію. Підходить для сезонів акцій, розпродажів, новинок асортименту, запуск нового магазину.

 

  1. Медійна реклама Вона передбачає демонстрацію оголошень на сайтах та програмах Google. Публікації зазвичай заповнені різними візуальними елементами: зображенням, відео, анімацією. Медійна реклама та просування сайтів здатні забезпечити швидкий та добрий результат .Послугу надають у будь-якій seo studio, але дозволити собі кампанію можуть ті, хто має на це достатній бюджет.

 

  1. Таргет. При такому способі просування сайтів реклама запускається в соцмережах. Великий плюс, крім швидкого результату, є широка варіативність налаштувань, чому можна досягти більш цільового впливу на різні групи ЦА.

 

  1. Контент-маркетинг. Цей спосіб передбачає залучення трафіку за рахунок публікації на сторонніх ресурсах цікавих інформаційних статей зі зворотними посиланнями на сайт, що просувається. При цьому способі важливо дотримуватись планомірності розміщення текстів і вибирати якісні майданчики, щоб уникнути потрапляння в бан Google.

 

  1. SMM. Це розкручування в соцмережах. Наявність профілю в Facebook, Instagram допоможе розвинути та збільшити продажі, підвищити лояльність аудиторії, зробити сайт більш впізнаваним та отримати додаткові ліди.

 

Також можна використовувати й інші варіанти розкручування, як email-маркетинг, реєстрацію в Google Shop і на маркетплейсах, ремаркетинг та ін. Визначення відповідного способу варто довірити досвідченим виконавцям, які можуть надати вдалі приклади. Однак варто мати на увазі, що замовити seo просування є найбільш вигідним і перспективним. Послуга має багато переваг і забезпечує довгостроковий ефект.Нещодавно опубліковане

6 грудня, у День збройних сил України, одружилися двоє братів-захисників із села Багатківці Золотниківської громади - Василь і Андрій...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:19


У день Святого Миколая Тернопільський апеляційний суд подарував дітям свято...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:02


Нарешті настав довгоочікуваний для всієї малечі час, коли світом мандрує святий Миколай...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:00


Символічно, у день Святого Миколая-Чудотворця у Миколаївському соборі в Кременці лунає молитва українською мовою...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:35


З вірою у ЗСУ та різдвяним настроєм! Відома вокальна формація «Піккардійська Терція» вирушає у великий всеукраїнський різдвяно-новорічний благодійний тур, аби разом із шанувальниками відзначити найсвітліші та наймагічніші дні року, а також допомогти нашим Збройним силам, адже усі концерти туру будуть благодійними, повідомили організатори Clever Production...


Рубрика: , Опубліковано: о 23:04Теми дня
7 Грудня
6 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада