Середа, 26 червня 2019
• Фрукти треба їсти тільки на голодний шлунок! • Найстаріша «жива Барбі» зробила 105-ту пластичну операцію • Арсен Мірзоян показав синів • Побралися телемандрівник Дмитро Комаров та «Міс Україна’2016» Олександра Кучеренко • Степан Барна: «Я хочу жити і радіти тому, що моя область, моє місто успішно розвиваються так, як і Україна» • Мати Віталія Гнатишина: «Відбувається затягування судового процесу!» • Запитання з категорії риторичних • Поверталися з риболовлі… • Тарас Юрик: «Лише сильна команда зможе не допустити проросійського реваншу» • Маленьке Ріо-де-Жанейро на Тернопільщині • ЗНО на 200 балів! • Петро Ландяк: «Тарифні сани потрібно готувати влітку» • 108 аварій за червень на Тернопільщині • «Водна арена «Тернопіль» – на шляху до статусу столиці України з водних видів спорту • Cин Андрія та Світлани Пушкарів знявся у кліпі Тоні Матвієнко • Петро Порошенко: «Безвіз — це гігантський стрибок від «совка» до європейського майбутнього» • «Олександра жорстоко побили до смерті…» • Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади» • «За здоровий спосіб життя!» • Покроковий шлях юніорської збірної України до золотих нагород
Призов до армії-2017: коли і кого з Тернопільщини заберуть на строкову службу

Опубліковано: 9 Березня о 17:16 2747


В Україні стартував призов на строкову військову службу. На Тернопільщині планують призвати до армії близько 400 осіб.


Про це сьогодні, 9 березня, на брифінгу повідомив т. в. о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату, полковник Олександр Скумбрій (на фото – зліва).

Кого й коли призвуть?

– Згідно з указом президента, визначено, що призивати на строкову військову службу будуть придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статті, яким на день відправлення на строкову службу виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, – зазначає Олександр Скумбрій. – Призов буде відбуватися у два етапи – весняний – у квітні-травні поточного року та осінній – у жовтні-листопаді цього ж року. Цей указ президента набрав чинності з 1 березня.

За словами Олександра Скумбрія, в указі президента визначено призовний вік від 20 до 27 років. Проте законом ще й визначено, що призовний вік на строкову військову службу починається з 18 років, тобто громадяни, які досягли 18-річного віку, повинні з’явитися з 1 березня за вимогою військових комісарів до військового комісаріату за місцем проживання або за місцем прописки для звірки даних. Відправка ж у місця призову на строкову військову службу буде здійснюватися з 20 до 27 років.

– Плануємо призвати до 400 осіб, – каже обласний воєнком. – На кожен район припаде близько по 20 призовників. У Тернополі буде до 60 призовників. Варто ще й пам’ятати, що у випадку неявки призовника без поважних причин на вимогу комісаріату на призовну комісію він понесе відповідальність встановлену законом – адміністративну або кримінальну. Наразі ми вже маємо дуже багато осіб, місце перебування яких з’ясовуємо, і які не з’явилися до військкомату на вимогу комісара для проведення призову. Таких більше 20 тисяч на території Тернопільської області.

Кому надається відстрочка?

Як повідомив Олександр Скумбрій, відстрочка надається на призов на строкову військову службу громадянам, які підлягають призову з 18 до 20 років, доки на момент відправки на службу їм не виповниться 20 років; призовникам за рішенням районної призовної комісії, головою якої є заступник голови районної державної адміністрації; а також за сімейними обставинами; за станом здоров’я. У такому випадку створюється комісія, яка призначається розпорядженням голови РДА, до складу якої входять цивільні працівники, лікарі, і які надають призовникам відстрочку за рішенням військово-лікарської комісії. Крім того, дають відстрочку для здобуття освіти та продовження професійної діяльності. Детальніше перелік тих, кому надається відстрочка – в законі.

Хто звільняється від призову?

Визначено також, хто взагалі звільняється від призову. Це громадяни України, які визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби; які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку; призовникам, батько або мати, рідний брат або сестра, яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби; призовники, які до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах; які були засуджені за вчинення злочинів до позбавлення волі, обмеження волі і не звільненні від відбування покарання; призовники, яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові звання офіцерського складу тощо.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Що означає – їсти фрукти? «Ото ще дурня!» – подумаєте ви. Велике діло – зібрати чи купити фрукти та й їсти собі їх із задоволенням
...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


На цьому не зупиниться...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Як відомо, 41-річний співак Арсен Мірзоян одружений вдруге. Його нинішня дружина – українська співачка Тоня Матвієнко. Однак до 2013-го року Арсен Мірзоян був одружений з іншою жінкою, Ганною, від якої виховує двох дітей – синів Влада і Артема...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Телеведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, який ретельно приховував від загалу особисте життя, приголомшив новиною: він одружився зі своєю партнеркою у «Танцях з зірками», володаркою титулу «Міс Україна’2016» Олександрою Кучеренко...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Найуспішніший керівник області вирішив залишитися в політиці ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
25 Червня
24 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео