Середа, 19 грудня 2018
• До дня Святого Миколая подарунки від Держпродспоживслужби • Чому ми не любимо владу, або Про причини, чому ми виплескуємо агресію і невдоволення проти тих, хто «потрапить під руку» • Наставники у торгівлі – хто вони? • Мерія Тернополя продовжує боротися з незаконними забудовами • Паралельна ВІР-туальність • Заробітчанство: що і де шукає риба? • Більшість тернополян обрали електронний квиток • До Тернополя їдуть сучасні великі автобуси! • Новий рік без олів’є? Вибір є! • Колеги-нардепи підготували багато неприємних запитань до Юлії Тимошенко • Віктор Ющенко закликав українців об’єднатися • Невдала помста рейдерів-«радикалів» Яциковських • Які ще дурні можуть голосувати сьогодні за афериста Ляшка?! • Все буде кіно: Тернопіль втретє накриє «КіноХвилею» • В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника • Як Петро Порошенко зміцнив позиції української мови на радіо, ТБ, в кіно і освіті • Майже 350 мільйонів гривень залучили громади Тернопілля на реалізацію інфраструктурних проектів • «Йде Різдво» –жива автентика від Ірини Музики • Поджазували на славу! • На Тернопільщині створили громадську організацію Спілка воїнів та волонтерів АТО
«Руйнуючи вчорашні міфи, рятуємо мир сьогодні»

Опубліковано: 9 Травня о 14:00 10


8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. Проте і сьогодні прибічники комуністичної ідеології та проросійські сили намагаються довкола історії нагнітати антиукраїнську істерію та поширювати різні міфи. Про це міський голова Тернополя Сергій Надал поділився своїми думками з нашими читачами.


Українці заплатили велику ціну за мир

Для українців Друга світова війна стала одночасно і великою трагедією через величезні людські втрати, і звитяжною сторінкою історії боротьби українського народу за право бути собою. У цій війні Україна від рук гітлерівського та сталінського режимів втратила понад 10 мільйонів осіб. Україна заплатила чи не найвищу ціну за мир у Європі. Понад 8 мільйонів українців загинули на різних фронтах. І це історична відповідь істеричному Путіну, який стверджує, що «они победили б в войне против Германии и без Украины.» Виходить, такі величезні жертви українців — ніщо?! А ще ніколи ми не забудемо, що мільйони українців, переважно із західних областей, було депортовано до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл. Про великі втрати свідчить історія самого Тернополя, де фактично не залишилося жодної цілої будівлі. Для нацистського і комуністичного режимів, що розв’язали Другу світову війну, українці були лише засобом досягнення своїх цілей. Для українців війна не закінчилася у 1945 році. Світ здолав антилюдський нацистський режим, проте ще багато десятиліть не менш злочинний комуністичний режим продовжував вбивати українців і всіх, хто прагнув волі та свободи. Тепер світ справедливо засуджує комуністичну ідеологію поряд з нацизмом, а Україна захищається на фронті від російського агресора, що уособлює імперію зла.

Авторитаризм тримається на брехні

Уже ХХІ століття, проте і сьогодні продовжує діяти пропаганда тих, хто виріс на радянських міфах. Ця пропаганда розпалює нові війни не лише в інформаційному просторі, а й у реальному житті. І коли цивілізований світ вшановує полеглих у великій війні, Москва використовує це як привід для поширення брехні. Нинішній очільник Росії, як і його попередник Сталін, діє брутально і підступно, прагнучи до імперського панування. На жаль, велика частина навіть представників демократичного світу стають жертвами суміші російсько-радянської пропаганди, на яку путінський режим витрачає шалені ресурси. Спостерігаючи за діями Росії, ми бачимо, що авторитаризм тримається на брехні і боїться правди.

Шанувати полеглих і поширювати правду

Україна розпочала важливий процес декомунізації. Ми доносимо правду про злочини комуністичного режиму і руйнуємо намагання реставраторів тоталітаризму. Однією з найбільших місій українського народу є засудження на міжнародному рівні злочинів представників комуністичної ідеології. Якби таке засудження відбулося ще на початку 90-их років минулого століття, то, мабуть, не було б теперішньої війни. А тепер, коли світ побачив справжнє обличчя послідовників радянського комуністичного режиму, Україна повинна докладати максимум зусиль для руйнування радянських міфів про Другу світову війну. Тим самим ми рятуємо світ від Третьої світової війни.

Найкраще у ці дні традиційно помолитися за українських воїнів, за жертви минулого, за тих, хто ціною власного життя дав життя наступним поколінням. Маємо розповідати правду про те, якою насправді була Друга світова для українців. До речі, саме на це було спрямоване рішення тернопільської громади вивішувати червоно-чорні стяги воюючої України під час офіційних заходів. Адже це символ боротьби українського народу проти двох найкривавіших режимів минулого.

Вшануймо день 8 травня як день пам’яті і правди. Правда принесе мир. Бо хто піде воювати за брехню на чужу землю, то знаємо з історії, чим це обернеться.

Сергій Надал, міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Квитками та солодкими подарунками юних глядачів забезпечили працівники Держпродспоживслужби...


Автор: Опубліковано: о 20:28


Такі прості методи дозволяють уникнути надмірного стресу. Вони дають змогу мислити тверезо і захистять нас від зовнішніх маніпуляцій...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


У мережі «АТБ» впроваджено систему передання знань досвідченими співробітниками новачкам...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Виконавчим комітетом ТМР прийнято рішення демонтувати тимчасові споруди, незаконно зведені на вул. Князя Острозького...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Міцно заплющила очі, щоб зосередитись на проханні до Неба, щоб мрія неодмінно здійснилась...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:00Теми дня
18 Грудня
17 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео