Неділя, 20 травня 2018
• Зірка в обіймах змія • З малої «КіноХвильки» — великий фест! • Віктор Куценко: «Нині новонародженим дітям, які ще 20 років тому були при-речені, у більшості випадків вдається надавати ефективну допомогу» • КайФАЙНЕмо? • Нове коло судового пекла… • У Варшаві побили заробітчанина з Тернопільщини • Віталія Коника розшукали в Польщі! • Прощавай, суд! Суддя Стадник завалив іспити… • Марш Сили Нації «За українське майбутнє без олігархів!» у Тернополі • Біля церкви у Зборові відкриють… спортивний майданчик! • Ветеран полку “Азов” відмовився потиснути руку Порошенку • Відому українську кінострічку «Червоний» відтепер можна переглянути на YouTube • Проти Лома нема прийому! Навіть перший у професійній кар’єрі нокдаун не завадив Василю Ломаченку нокаутувати потужного суперника • Степан Барна: «Разом ми виробимо спільну стратегію ремонту місцевих доріг!» • Гриценко як альтернатива • У Тернополі надрукували та продають календар, на якому зображено Крим у складі Росії • День Європи урочисто відзначать на Тернопіллі • У Тернополі презентували Мистецький кластер • Децентралізація — крок вперед і два назад • «Музейна дивоніч»: із майстер-класами та пошуком скарбів
«Руйнуючи вчорашні міфи, рятуємо мир сьогодні»

Опубліковано: 9 Травня о 14:00 6


8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. Проте і сьогодні прибічники комуністичної ідеології та проросійські сили намагаються довкола історії нагнітати антиукраїнську істерію та поширювати різні міфи. Про це міський голова Тернополя Сергій Надал поділився своїми думками з нашими читачами.


Українці заплатили велику ціну за мир

Для українців Друга світова війна стала одночасно і великою трагедією через величезні людські втрати, і звитяжною сторінкою історії боротьби українського народу за право бути собою. У цій війні Україна від рук гітлерівського та сталінського режимів втратила понад 10 мільйонів осіб. Україна заплатила чи не найвищу ціну за мир у Європі. Понад 8 мільйонів українців загинули на різних фронтах. І це історична відповідь істеричному Путіну, який стверджує, що «они победили б в войне против Германии и без Украины.» Виходить, такі величезні жертви українців — ніщо?! А ще ніколи ми не забудемо, що мільйони українців, переважно із західних областей, було депортовано до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл. Про великі втрати свідчить історія самого Тернополя, де фактично не залишилося жодної цілої будівлі. Для нацистського і комуністичного режимів, що розв’язали Другу світову війну, українці були лише засобом досягнення своїх цілей. Для українців війна не закінчилася у 1945 році. Світ здолав антилюдський нацистський режим, проте ще багато десятиліть не менш злочинний комуністичний режим продовжував вбивати українців і всіх, хто прагнув волі та свободи. Тепер світ справедливо засуджує комуністичну ідеологію поряд з нацизмом, а Україна захищається на фронті від російського агресора, що уособлює імперію зла.

Авторитаризм тримається на брехні

Уже ХХІ століття, проте і сьогодні продовжує діяти пропаганда тих, хто виріс на радянських міфах. Ця пропаганда розпалює нові війни не лише в інформаційному просторі, а й у реальному житті. І коли цивілізований світ вшановує полеглих у великій війні, Москва використовує це як привід для поширення брехні. Нинішній очільник Росії, як і його попередник Сталін, діє брутально і підступно, прагнучи до імперського панування. На жаль, велика частина навіть представників демократичного світу стають жертвами суміші російсько-радянської пропаганди, на яку путінський режим витрачає шалені ресурси. Спостерігаючи за діями Росії, ми бачимо, що авторитаризм тримається на брехні і боїться правди.

Шанувати полеглих і поширювати правду

Україна розпочала важливий процес декомунізації. Ми доносимо правду про злочини комуністичного режиму і руйнуємо намагання реставраторів тоталітаризму. Однією з найбільших місій українського народу є засудження на міжнародному рівні злочинів представників комуністичної ідеології. Якби таке засудження відбулося ще на початку 90-их років минулого століття, то, мабуть, не було б теперішньої війни. А тепер, коли світ побачив справжнє обличчя послідовників радянського комуністичного режиму, Україна повинна докладати максимум зусиль для руйнування радянських міфів про Другу світову війну. Тим самим ми рятуємо світ від Третьої світової війни.

Найкраще у ці дні традиційно помолитися за українських воїнів, за жертви минулого, за тих, хто ціною власного життя дав життя наступним поколінням. Маємо розповідати правду про те, якою насправді була Друга світова для українців. До речі, саме на це було спрямоване рішення тернопільської громади вивішувати червоно-чорні стяги воюючої України під час офіційних заходів. Адже це символ боротьби українського народу проти двох найкривавіших режимів минулого.

Вшануймо день 8 травня як день пам’яті і правди. Правда принесе мир. Бо хто піде воювати за брехню на чужу землю, то знаємо з історії, чим це обернеться.

Сергій Надал, міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Футбол, як відомо, гра вельми нервова. Навантаження на психіку гравців, тренерів часто «зашкалюють», і людям необхідна якась розрядка, щоб не вибухнути від перенапруження...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Уже незабаром — з 20 до 22 травня — Тернопіль знову «кінохвилюватиметься»...


Опубліковано: о 16:00


Це тільки здається, що до початку фестивалю «Файне Місто» ще є багато часу...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Суддя, яка слухала резонансну справу щодо загибелі Юрія Ящука, несподівано пішла у відставку...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
19 Травня
18 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео