Понеділок, 16 липня 2018
• Тернополянка стала обличчям «Дня вишиванки» у Торонто і пройшла до фіналу конкурсу «Міс українська Канада» • Делегацiя з Тернопiльщини спільно з Президентом України вшанувала пам’ять жертв Сагринської трагедiї • Ткачик-бум по-тернопільськи! • Зіркове покоління: плеяда юних українських зірочок знову вразила світ • Урядовий освітній геноцид української нації на прикладі Тернополя • «Після травми у мене навіть думки не було, що можу вийти заміж…» • «Генеральські погони не для Богомола, а для всієї поліції області!» • Фатальне святкування дня народження… • ЗНО – це нестрашно! Тернопільські вундеркінди, котрі набрали 200 балів • Анатолій Гриценко: «Нам треба законодавчо підвищити рівень відповідальності влади, щоб мати змогу ставити її в рамки» • Він тягнув Україну до світла… • Учасник АТО Руслан Гетьман: «Нарешті матиму своє житло!» • У княжому граді — княжа забава! • «Файне Місто» – доступне усім! • У Тернополі стартує масштабний проект з озеленення міста • Організатор вбивства Віталія Ващенка показав… татуювання • Мрія, що підкорює вершини! Тернополяни винесли на Говерлу хлопця з інвалідністю • Як покупцю перетворитися на партнера магазину • Степан Кубів: 83 мільярди рефінансування, зрив курсу, виведення капіталів Януковича і розкрадання банків • «Сім років я молилася до св. Юди Тадея і Бог дарував хорошого, вірного чоловіка»
«Руйнуючи вчорашні міфи, рятуємо мир сьогодні»

Опубліковано: 9 Травня о 14:00 7


8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. Проте і сьогодні прибічники комуністичної ідеології та проросійські сили намагаються довкола історії нагнітати антиукраїнську істерію та поширювати різні міфи. Про це міський голова Тернополя Сергій Надал поділився своїми думками з нашими читачами.


Українці заплатили велику ціну за мир

Для українців Друга світова війна стала одночасно і великою трагедією через величезні людські втрати, і звитяжною сторінкою історії боротьби українського народу за право бути собою. У цій війні Україна від рук гітлерівського та сталінського режимів втратила понад 10 мільйонів осіб. Україна заплатила чи не найвищу ціну за мир у Європі. Понад 8 мільйонів українців загинули на різних фронтах. І це історична відповідь істеричному Путіну, який стверджує, що «они победили б в войне против Германии и без Украины.» Виходить, такі величезні жертви українців — ніщо?! А ще ніколи ми не забудемо, що мільйони українців, переважно із західних областей, було депортовано до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл. Про великі втрати свідчить історія самого Тернополя, де фактично не залишилося жодної цілої будівлі. Для нацистського і комуністичного режимів, що розв’язали Другу світову війну, українці були лише засобом досягнення своїх цілей. Для українців війна не закінчилася у 1945 році. Світ здолав антилюдський нацистський режим, проте ще багато десятиліть не менш злочинний комуністичний режим продовжував вбивати українців і всіх, хто прагнув волі та свободи. Тепер світ справедливо засуджує комуністичну ідеологію поряд з нацизмом, а Україна захищається на фронті від російського агресора, що уособлює імперію зла.

Авторитаризм тримається на брехні

Уже ХХІ століття, проте і сьогодні продовжує діяти пропаганда тих, хто виріс на радянських міфах. Ця пропаганда розпалює нові війни не лише в інформаційному просторі, а й у реальному житті. І коли цивілізований світ вшановує полеглих у великій війні, Москва використовує це як привід для поширення брехні. Нинішній очільник Росії, як і його попередник Сталін, діє брутально і підступно, прагнучи до імперського панування. На жаль, велика частина навіть представників демократичного світу стають жертвами суміші російсько-радянської пропаганди, на яку путінський режим витрачає шалені ресурси. Спостерігаючи за діями Росії, ми бачимо, що авторитаризм тримається на брехні і боїться правди.

Шанувати полеглих і поширювати правду

Україна розпочала важливий процес декомунізації. Ми доносимо правду про злочини комуністичного режиму і руйнуємо намагання реставраторів тоталітаризму. Однією з найбільших місій українського народу є засудження на міжнародному рівні злочинів представників комуністичної ідеології. Якби таке засудження відбулося ще на початку 90-их років минулого століття, то, мабуть, не було б теперішньої війни. А тепер, коли світ побачив справжнє обличчя послідовників радянського комуністичного режиму, Україна повинна докладати максимум зусиль для руйнування радянських міфів про Другу світову війну. Тим самим ми рятуємо світ від Третьої світової війни.

Найкраще у ці дні традиційно помолитися за українських воїнів, за жертви минулого, за тих, хто ціною власного життя дав життя наступним поколінням. Маємо розповідати правду про те, якою насправді була Друга світова для українців. До речі, саме на це було спрямоване рішення тернопільської громади вивішувати червоно-чорні стяги воюючої України під час офіційних заходів. Адже це символ боротьби українського народу проти двох найкривавіших режимів минулого.

Вшануймо день 8 травня як день пам’яті і правди. Правда принесе мир. Бо хто піде воювати за брехню на чужу землю, то знаємо з історії, чим це обернеться.

Сергій Надал, міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Ось уже 12 років, як дівчина живе у Канаді, проте у її серці — Україна...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Понад сім десятків років тому українці Сагрині і навколишніх сіл стали жертвою брутальної збройної акції, яку вчинили проти мирних мешканців окремі підрозділи польського підпілля...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Хоч у кожного з художників свій неповторний стиль, це не завадило зібрати роботи трьох митців - Богдана, Ганни та Соломії під одним дахом...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 17:18


В Україні підростає ціла плеяда 17-20-річних зірочок, які вийшли на рівень світових рекордів у своїй віковій категорії. Минулого тижня чергова п’ятірка з них вразила спортивний світ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Поки що мерія Тернополя дає раду, виділивши з міського бюджету кошти на освіту. Що буде далі, — невідомо...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00Теми дня
16 Липня
14 Липня
13 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео