Субота, 11 липня 2020
• Західноукраїнські мери-націоналісти зробили нову спільну заяву щодо загрози економічній стабільності • На Тернопільщині люблять Веронік та Максимків • «Юрку, падай у рів, бо автівка летить…» (відео з суду) • Великий крайній: не стало Володимира Трошкіна… • Геній пенальті Серхіо Рамос • «Контінентал Фармерз Груп» розпочала збір ранніх зернових • У Тернополі послабили карантин • Міські голови Тернополя, Івано-Франківська і Хмельницького стали прикладом для всього українського політикуму • 23 дні оновлення дороги між Тернополем і Дружбою: що вже готово? • OBOZREVATEL опублікував рейтинг міських голів щодо ризиків корупційних дій. На якому місці Сергій Надал? • 19 липня відбудеться Всеукраїнська онлайн-проща у Зарваниці • Сергій Надал: «Дистанційне навчання українських дітей – справжня загроза деградації української нації» • Що за тиждень зроблено в Тернополі? • Ляльковий кРАЙ Ольги Гондз • Тернополянка Світлана Адамів створює ексклюзивне морозиво • До Тернополя знову завітав великий футбол • Африканець Шон Ван Вейк: «У Тернополі можна безпечно прогулятись уночі, а в ПАР страшно навіть вдень» • «Вбивство Ващенка для Закутнього було тренуванням для нових замовлень…» • Коронавірус забрав життя талановитих лікарів Івана та Олега Гайдів з Бучаччини • На Тернопілля сунуть грози
Сергій Надал: «Ідеї Провідника ОУН залишаються актуальними досі»

Опубліковано: 16 Жовтня о 16:25 5


15 жовтня, наступного дня після Покрови, українські патріоти у всьому світі відзначають День пам’яті Провідника ОУН Степана Бандери.


60 років тому його підступно вбив агент радянського КДБ Сташинський під безпосереднім керівництвом глави радянської спецслужби Олександра Шелепіна і за прямим наказом генерального секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова.

2019-ий був оголошений у Тернополі “Роком Бандери” . Він для нас є героєм і прикладом на відміну від ворогів України, які його бояться і люто ненавидять дотепер. Кремль не мав спокою через Степана Бандеру навіть після Другої світової війни, коли УПА вже не вела активних бойових дій. Ім’я Степана Бандери і сьогодні викликає у них неспокій і лють, бо він ніс і досі несе ідею сильної, незламної, могутньої України, “час якої настав” і яку “не спинити”.

Степан Бандера посідає особливу роль у боротьбі за Незалежність і становлення України. Прізвище нашого Провідника перекладається з кількох європейських мов як «прапор». Степан Бандера, родина якого і він сам зазнали жорстокого переслідування з боку нацистського і більшовицького тоталітарних режимів, по-праву вважається символом боротьби за Україну, прапором національно-визвольного руху.

Степан Бандера був підступно вбитий 60 років тому, однак думки та ідеї, висловлені ним, актуальні й сьогодні, вони чітко окреслюють теперішню ситуацію у зовнішній і внутрішній політиці, багато у чому є пророчими. Степан Бандера казав: “І прийде час, коли один скаже “Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть: “Героям Слава!” Як ми бачимо, цей час настав. А ще Провідник закликав бути собою і опиратися на власні національні інтереси. Він казав: “Всі течії і групи, які в основу визвольних змагань кладуть орієнтацію на вирішну допомогу західніх держав і до їхньої політики хотіли б достосовувати українську політику, — йдуть безвиглядними манівцями”. До цих думок варто було б дослухатися усім, хто беззастережно покладається на міжнародну підтримку України у теперішньому мінливому світі, який керується своїми власними інтересами.

Степан Бандера також говорив про єдність усіх патріотичних сил, що важливо для збереження і перемоги України сьогодні: “Наша перемога — це перемога нашої ідеї, повне її здійснення. Другорядною справою є те, яку частину реалізуємо ми самі, яку — инші, а яку — спільно. Наш обов’язок — зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і инші робили якнайбільше”.

Ці слова є прямим закликом до єдности усіх тих, хто хоче бачити Україну сильною і незалежною. Особливо важливою є така єдність перед лицем російського загарбника, який і сьогодні щодня веде підступну війну проти України, який і сьогодні докладає багато зусиль, витрачає багато ресурсів на пропагандистсько-ідеологічну машину, щоб дискредитувати і нівелювати ім’я Степана Бандери.

Часто сьогодні в обгортці “лібералізму” нам намагаються підсунути нову версію “радянської України”. Ми маємо бути свідомими і твердими. Завдання кожного патріота полягає в тому, щоб нове покоління знало українську Україну. Знало і поважало своїх героїв, яким, без сумніву, є Степан Бандера. Тільки тоді ми маємо майбутнє як держава і як нація.

Сергій Надал, міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Міський голова Тернополя Сергій Надал, Івано-Франківська — Руслан Марцінків та Хмельницького — Олександр Симчишин зробили спільну заяву щодо загрози виникнення економічного хаосу через деструктивну політику керівництва країни у фінансовій сфері...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:36


Як називають дітей у 2020-ому?
...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:12


Водія, що в нетверезому стані збив хлопчика у Прошовій, триматимуть під вартою. 8-річного Юрчика Чорного із Прошової Тернопільського району п’яний водій збив автомобілем неподалік його подвір’я. Страшна ДТП сталася 8 липня, близько 19-ої години...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:52


У віці 72 років спочив один із найсильніших захисників в історії вітчизняного футболу
...


Рубрика: , Опубліковано: о 20:00


За два роки 34-річний іспанець забив 21 пенальті з 21-го
...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:40Теми дня
11 Липня
10 Липня
9 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео