Четвер, 21 листопада 2019
• Дворічну Надійку прооперує лікар Ростислав Валіхновський! • Обласна ДЮСШ з літніх видів спорту запрошує на навчання • Сергій Надал: «Свобода і Гідність роблять з нас націю» • Музика… у масці! • Хто такий Ігор Сопель: феномен чи випадкова людина з вулиці? • Стоп, хандра! • За алкоголь неповнолітнім – штраф! • Гарбуз запечений по-турецьки: ідеальний гарнір для птиці та риби • Віртуальна корова за реальні гроші • Адель схудла на 20 кілограмів • Варді знову дивує • Ляшко «відірвався» • Підрізав у кафе через… цигарку • Перша – на першій • Хто винен у тому, що Гаївський міст так довго ремонтують? • Побили 3-річного хлопчика? • Життя міста взимку: хто за що відповідальний? • «Тернопільміськтеплокомуненерго» звертає увагу тернополян на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг • Тернополянин – чемпіон світу з кікбоксингу WТКА • Новаторство, продиктоване потребою
Сергій Надал: «Ідеї Провідника ОУН залишаються актуальними досі»

Опубліковано: 16 Жовтня о 16:25 5


15 жовтня, наступного дня після Покрови, українські патріоти у всьому світі відзначають День пам’яті Провідника ОУН Степана Бандери.


60 років тому його підступно вбив агент радянського КДБ Сташинський під безпосереднім керівництвом глави радянської спецслужби Олександра Шелепіна і за прямим наказом генерального секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова.

2019-ий був оголошений у Тернополі “Роком Бандери” . Він для нас є героєм і прикладом на відміну від ворогів України, які його бояться і люто ненавидять дотепер. Кремль не мав спокою через Степана Бандеру навіть після Другої світової війни, коли УПА вже не вела активних бойових дій. Ім’я Степана Бандери і сьогодні викликає у них неспокій і лють, бо він ніс і досі несе ідею сильної, незламної, могутньої України, “час якої настав” і яку “не спинити”.

Степан Бандера посідає особливу роль у боротьбі за Незалежність і становлення України. Прізвище нашого Провідника перекладається з кількох європейських мов як «прапор». Степан Бандера, родина якого і він сам зазнали жорстокого переслідування з боку нацистського і більшовицького тоталітарних режимів, по-праву вважається символом боротьби за Україну, прапором національно-визвольного руху.

Степан Бандера був підступно вбитий 60 років тому, однак думки та ідеї, висловлені ним, актуальні й сьогодні, вони чітко окреслюють теперішню ситуацію у зовнішній і внутрішній політиці, багато у чому є пророчими. Степан Бандера казав: “І прийде час, коли один скаже “Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть: “Героям Слава!” Як ми бачимо, цей час настав. А ще Провідник закликав бути собою і опиратися на власні національні інтереси. Він казав: “Всі течії і групи, які в основу визвольних змагань кладуть орієнтацію на вирішну допомогу західніх держав і до їхньої політики хотіли б достосовувати українську політику, — йдуть безвиглядними манівцями”. До цих думок варто було б дослухатися усім, хто беззастережно покладається на міжнародну підтримку України у теперішньому мінливому світі, який керується своїми власними інтересами.

Степан Бандера також говорив про єдність усіх патріотичних сил, що важливо для збереження і перемоги України сьогодні: “Наша перемога — це перемога нашої ідеї, повне її здійснення. Другорядною справою є те, яку частину реалізуємо ми самі, яку — инші, а яку — спільно. Наш обов’язок — зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і инші робили якнайбільше”.

Ці слова є прямим закликом до єдности усіх тих, хто хоче бачити Україну сильною і незалежною. Особливо важливою є така єдність перед лицем російського загарбника, який і сьогодні щодня веде підступну війну проти України, який і сьогодні докладає багато зусиль, витрачає багато ресурсів на пропагандистсько-ідеологічну машину, щоб дискредитувати і нівелювати ім’я Степана Бандери.

Часто сьогодні в обгортці “лібералізму” нам намагаються підсунути нову версію “радянської України”. Ми маємо бути свідомими і твердими. Завдання кожного патріота полягає в тому, щоб нове покоління знало українську Україну. Знало і поважало своїх героїв, яким, без сумніву, є Степан Бандера. Тільки тоді ми маємо майбутнє як держава і як нація.

Сергій Надал, міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Уже пів року небайдужі люди вболівають за 2-річну Надійку Славко із села Фащівка Підволочиського району. У дитини — лімфангіома обличчя (доброякісна пухлина)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Тут навчають чемпіонів...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


21 листопада Україна відзначає День Свободи і Гідності...


Рубрика: Опубліковано: о 10:00


Здавалося б, наша естрада уже бачила усе. І у цьому, власне… і проблема...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:06


Не дивуйтеся з цього заголовка. Про людину, яку президент Володимир Зеленський нещодавно призначив на найвищу керівну посаду в області, понадмільйонне населення Тернопільщини майже нічого не знає...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:06Теми дня
21 Листопада
20 Листопада
19 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео