Неділя, 15 грудня 2019
• Тернопільщина може залишитися без рятувально-водолазних станцій, а мешканці області — без шансу порятунку на воді • Хотів придбати трактор, а… втратив гроші • Сергія Притулу нагородили орденом «За заслуги» • Росію вигнали зі світового спорту • «Піккардійська терція» заспіває у драмтеатрі • П’яний водій збив нетверезого перехожого і втік • Тернополянка Марічка Городецька про улюблену справу, сім’ю та мрії • У кам’яних лабіринтах землі • Тарас Маркович включається в боротьбу за олімпійську ліцензію • Тернополянин Віталій Гринів виступив на Кубку світу в Новій Зеландії • «Тернопільський» кліп гурту СКАЙ • Олену Підгрушну повернули до основної команди • Мер Тернополя виконав обіцянку — у міста буде своя сміттєсортувальна лінія! • По той бік Дива: як працює Фабрика святого Миколая у Тернополі • Єврокубкова весна: pro et contra • «Кусючі» комунальні тарифи — «завдяки» Верховній Раді та Кабінету Міністрів • «Соловей співає. Допоки голос має» • Яніна Соколова: «Моє життя не таке феєричне, як здається…» • Купили 6 тонн щебню і відремонтували дорогу! • Волонтер, лікар-доброволець Віктор Панфілов: «Кожен сантиметр землі на Донбасі политий кров’ю наших побратимів, не можемо віддати її…»
Сергій Надал: «Націоналізм – це молода енергія, яка веде Україну вперед»

Опубліковано: 28 Червня о 16:00 11


Молодь у всі часи була рушієм змін. Молодь з правильними цінностями і державницьким мисленням була рушієм добрих змін.


Саме такими були і є молоді націоналісти. Це люди, котрі звикли робити, а не говорити. Свого часу українська поетеса, інтелектуалка, одна з чільних провідників ОУН Олена Теліга сказала: “Перед нашою молоддю стоїть блискуче завдання – стати батьками майбутнього своєї нації. Хай же ж вона не зрікається цієї чести”.

30 червня 2019 року ми відзначаємо дві дати. Це День молоді і річницю Акту відновлення Української державності у 1941 році. Остання подія напряму пов’язана з молоддю. Адже відновлення української державності проголосило молодіжне крило націоналістів. Зробили вони це попри геополітичні перепони. Попри застереження набагато сильнішого супротивника. Розуміючи загрози. Більшість з причетних до Акту відновлення Української державності потрапили до німецького концтабору Заксенхаузен, де перебували до кінця війни. Інші пішли у підпілля і продовжили нерівну боротьбу у лавах УПА та ОУН. Проте саме в цьому документі проголошено тяглість ідеї української державності. Адже в Акті наголошувалося, що Українська держава є наступницею Української Народної Республіки 1918 року. А державні символи УНР останній президент республіки у вигнанні Микола Плав’юк передав першому президентові незалежної України у 1992 році. Тим самим націоналісти намагалися підкреслити, що у 1991 році відбулося відновлення Української держави, правонаступниці УНР. Але основу цьому акту було закладено ще у далекому 1941 році молодими.
У 2014-ому десятки молодих патріотів пішли на кулі з дерев’яними щитами, а тоді тисячі взяли до рук зброю, щоб захищати свою країну у час, коли суспільство було шоковане агресією Московії. Україна отримала шанс вижити.
У молодому віці у тебе завжди є вибір. Діяти або не діяти. Брати відповідальність на себе або ж чекати і сподіватися на кращі часи. Проте, якщо ти націоналіст, то мусиш діяти. Бо хто це зробить, крім тебе і побратимів?
Майже десять років тому для мене особисто також був період роздумів. Тоді вирішувалося питання щодо висунення на посаду міського голови. Було лише два варіанти: або спостерігати стагнацію рідного міста, або діяти разом з побратимами. Я обрав дію. І сьогодні не шкодую про це. Видно перші результати роботи, видно розвиток. Тернопільська громада у питаннях самоврядування, відкритости влади, енергоефективности, впровадження інновацій досягла багато. Десять років тому все виглядало зовсім не так. Було багато застережень і побоювань. Але ми пам’ятали слова Степана Бандери: “Наш обов’язок — зробити самим найбільше, скільки стане наших сил, одночасно докласти старань, щоб і инші робили якнайбільше”. І ми робили. Подекуди це була непомітна і монотонна робота. Але вона має сьогодні результат.

Сергій Надал,міський голова Тернополя


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Довірившись невідомому покупцеві, чоловік з Тернопільщини втратив чималі кошти...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


У Міжнародний День волонтера, 5 грудня, Президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження 25 відомих українських волонтерів за вагомий внесок у посилення обороноздатності країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Минулого понеділка, як і прогнозувала «НОВА…», виконком ВАДА одноголосно прийняв усі рекомендації комісії щодо відповідності і усунув Росію від участі в Олімпійських іграх і чемпіонатах світу на найближчі чотири роки...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00


Для «Піккардійської терції» уже стало доброю традицією наприкінці року вирушати у тур містами Західної України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
13 Грудня
12 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео