Вівторок, 03 серпня 2021
• До 1 серпня триває прийом заявок на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської громади • Реалізація чотирьох проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021» – на завершальному етапі • Урядова тарифна політика блокує розвиток громад • Сергій Надал: «Тернопіль – єдиний обласний центр західної України, де можна купатися на міських пляжах» • У вересні жителі Тернопільської громади старші 55 років зможуть пройти безкоштовну комплексну діагностику організму • У Тернополі відбулись урочисті заходи з нагоди 1033-ї річниці хрещення Київської Русі-України • На об’їзній дорозі Тернополя тривають активні ремонтні роботи • У Тернополі встановлюють камери автофіксації порушень ПДР • Вчителям Тернопільської громади закуплять сучасні ноутбуки • У Тернополі відгуляло весілля подружжя рятувальників • У Тернополі відкрили новий сучасний мультиспортивний майданчик • «Навелосипедив» на рекорд! Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України • Біля краєзнавчого музею в Тернополі росте дерево Ігоря Герети • Два роки їздив Україною з підробленими документами • П’яний водій молоковоза пропонував 10 тис. гривень хабара • На базі міської поліклініки №2 працює відділ «Хірургії одного дня» • Від посіву до збирання: 100 юних аграріїв беруть участь у проєкті «Розумний город» • «Дзвони Лемківщини» – цьогоріч «вживу»! • Олімпіада’2020: тернопільський слід • Оксана Береза: «Ніколи навіть подумати не могла, що стану власницею пекарні. Поки не взяла в руки це тісто…»
Сергій Надал: «Незважаючи на саботаж окремих депутатів, життєдіяльність Тернополя забезпечена стовідсотково!»

Опубліковано: 22 Червня о 10:00 10


Бюджетники, освітяни та медики отримуватимуть зарплати, а пільговики будуть й надалі користуватися громадським транспортом на пільгових умовах — такий головний підсумок XV-ої сесії Тернопільської міської ради.


Тернополяни будуть із зарплатами, а за пільговиками збережено право на пільговий проїзд

Як відомо, 2 травня 2017 року міському голові Тернополя Сергію Надалу вдалося провести першу частину XV-ої сесії Тернопільської міської ради. Депутати з фракцій БПП та «Самопомочі» втретє поспіль не з’явилися на сесію. Розуміючи, що всі заплановані питання депутати не встигнуть розглянути, міський голова найперше виносив на голосування питання, які життєво важливі для нормальної роботи соціальної сфери, освіти, медицини та господарки Тернополя. Відтак сесія міської ради затвердила зміни до бюджету Тернополя на 2017 рік.

Як зауважив Сергій Надал, на сесію свідомо не виносилися жодні земельні питання, а лише найнагальніші питання для міста. Це дозволило повністю забезпечити коштами тернопільських освітян та медиків. Якби депутатам від БПП та «Самопомочі» вдалося черговий раз зірвати сесію, то тисячі тернопільських бюджетників (разом з медиками та освітянами) залишилися б без зарплат.

На сесії виділено кошти також на дитячі садочки та на зарплати працівникам бюджетної сфери. Більше того, з міського бюджету виділено додаткові кошти на компенсацію перевізникам за проїзд тернопільських пільговиків, на проведення ремонтних робіт. Отже, політичні ігрища, розв’язані у Тернопільській міській раді окремими депутатами, не вплинули на життя міста.

Підприємцям автоматично продовжать орендні угоди

У теперішній ситуації особливо вагомого значення набуває рішення міського голови Тернополя про автоматичне продовження угод оренди земельних ділянок добросовісними підприємцями. Тепер сотні тернопільських підприємців можуть спокійно працювати, а не залежати від волі, бажання та настрою окремих ділків-депутатів.

Міський голова Сергій Надал так прокоментував позицію цих депутатів із фракцій БПП та «Самопомочі»: «Мені дивно чути твердження окремих депутатів з фракцій БПП та «Самопомочі», що вони не змогли пройти до сесійної зали. До зали вільно зайшли всі бажаючі, хто хотів висловити свою думку стосовно наболілих питань, у залі були навіть діти. Тобто, всі, хто хотів працювати – працювали. А ось згадані вище депутати замість того, щоб зайти у залу, зареєструватися та працювати на громаду, вирішили залишитися на вулиці. Так вони опинилися осторонь життя міста.»

Далі на порядку денному — земельні питання

Продовження XV-ої сесії міської ради Тернополя попередньо заплановано на кінець червня. На сесію будуть винесені земельні та побутові питання простих тернополян. Наприклад, про виділення додаткових метрів городу чи узаконення нежитлової добудови.

Чи будуть окремі депутати знову намагатися зірвати роботу сесії, чи все-таки прийдуть на сесію, — невдовзі побачимо. Втім, сьогодні це не так вже й важливо. Міський голова Сергій Надал показав, що місто буде жити й розвиватися, незважаючи на будь-які політичні інтриги. Недобросовісні депутати не змогли взяти у заручники весь Тернопіль і залишилися ні з чим.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

До 1 серпня 2021 року ще можна подати заявку на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської міської територіальної громади...


Опубліковано: о 17:12


На різноманітних локаціях Тернополя триває реалізація проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021»...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:07


Через урядову політику Тернопіль змушений спрямувати понад 50 млн. грн. замість ремонту дворів, на компенсації за гарячу воду і перевезення, які мала виділити держава...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:53


Керівництво українських міст масово забороняє купатися на міських пляжах через непідготовленість водойм до літнього сезону...


Опубліковано: о 12:53


У вересні Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр розпочинає пілотний проєкт check-up діагностики для жителів Тернопільської громади старших 55 років...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:09Теми дня
31 Липня
30 Липня
28 Липня
27 Липня
26 Липня
25 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео