Четвер, 21 листопада 2019
• Скалатська громада – громада чистоти і порядку! • «У Віталія Ващенка були дуже важкі травми, несумісні із життям» • Трагедія у Польщі: загинули дядько і племінник зі Зборівщини • Впіймали тернополянина, що нападав на жінок • Оксана Білозір: «Ніколи не мріяла, що стану співачкою» • Дворічну Надійку прооперує лікар Ростислав Валіхновський! • Обласна ДЮСШ з літніх видів спорту запрошує на навчання • Сергій Надал: «Свобода і Гідність роблять з нас націю» • Музика… у масці! • Хто такий Ігор Сопель: феномен чи випадкова людина з вулиці? • Стоп, хандра! • За алкоголь неповнолітнім – штраф! • Гарбуз запечений по-турецьки: ідеальний гарнір для птиці та риби • Віртуальна корова за реальні гроші • Адель схудла на 20 кілограмів • Варді знову дивує • Ляшко «відірвався» • Підрізав у кафе через… цигарку • Перша – на першій • Хто винен у тому, що Гаївський міст так довго ремонтують?
Сергій Надал: «Сильна економіка — основа націоналізму»

Опубліковано: 4 Червня о 12:00 10


У цьому переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.


Про це він, зокрема, заявив, виступаючи на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST’2019», що 23 і 24 травня відбувся у Збаражі.
«В Україні націоналізм звикли сприймати суто крізь призму гуманітарного напряму. Мовляв, це лише мова, культура, історія. Націоналізму протиставляють лібералізм з абсолютно “вільним ринком”, який врегулює все. Однак це хибна картина. Націоналізм — це, у першу чергу, ідеологія середнього класу. І вона такою була завжди.
Суть — у баченні ролі держави і економіки. Є кілька базових речей. Націоналісти підтримують сильну державу. Але ця “сила” не авторитарна. Вона базується на рівності усіх перед законом. На однакових для всіх правилах дій в економіці.

Основу суспільства, на переконання націоналістів, складає малий і середній бізнес. Він не може купити телеканал чи партію, як це роблять олігархи. Він не може купити політичний вплив. Він може покладатися лише на державу як гаранта дотримання спільних законів і правил. У цьому націоналісти є противагою як соціалістичним режимам, котрі намагаються підпорядкувати усіх одному правлячому класу, так і лібералам, котрі взагалі хочуть усунути державу і все віддати під “владу грошей”. Націоналісти — за державу рівних можливостей, де панує закон.
Націоналісти завжди підтримують малого і середнього підприємця. Це — основа середнього класу заможних громадян. А там, де є заможні громадяни, — є економічна свобода. Де є економічна свобода, — там є політичні свободи. Найпростіше зробити рабом людину економічно залежну. Це хотів зробити у нас Порошенко. І усі авторитарні режими починали зі знищення незалежних дрібних підприємців. Великих легко взяти під контроль. Малих і середніх можна лише знищити. Особливо жорстоко робили це у радянські часи, коли організовували колгоспи і Голодомор. Тому націоналісти роблять все, щоб підприємцю, особливо малому і середньому, було комфортно працювати.

Націоналісти зацікавлені у розвитку внутрішнього виробництва. Працюючі підприємства — це основа для бюджетних надходжень. Для нас важливо, щоб інвестиції вкладалися не у спекуляції, а у виробництво. Щоб готова продукція вироблялася в Україні. Це не новація. Такою ж логікою зумовлені рішення президента США Дональда Трампа про сприятливіші умови для товарів, вироблених у США, на противагу таким же товарам, виробленим за кордоном.
Націоналісти зацікавлені у розвитку місцевої економіки, бо вона є опорою місцевої громади. Економічно сильні місцеві громади створюють робочі місця і достойні зарплати. Зменшують розшарування суспільства, сприяють формуванню заможного середнього класу.
Націоналізм рішуче виступає за сильну і збалансовану економіку, коли поєднуються інтереси підприємця, громади і окремої людини, коли кожен залишається у виграші. Це основа нашої політики і щоденної роботи.

На рівні міста ми активно працюємо над спрощенням умов для ведення бізнесу. Зокрема, запроваджуємо електронні сервіси, які забезпечують прозорість у стосунках між владою і бізнесом, забезпечуємо максимальне організаційне і податкове сприяння інвесторам. У Тернополі нині працюють майже 80 підприємств з іноземними інвестиціями. У нас присутні капітальні інвестиції майже з 30 країн світу — іноземний бізнес активно вкладає кошти у Тернопіль. Не випадково нещодавно національне агентство IBI-Rating повідомило про підвищення рейтингу інвестиційної привабливості міста Тернопіль з рівня invА- до invА, що є одним із найвищих показників серед українських міст. Кілька років поспіль авторитетне міжнародне видання «fDi Intelligence» (підрозділ «The Financial Times») визнає Тернопіль найбільш інвестиційно привабливим містом у категорії «Малі міста Європи».
Я вважаю, що за таким націоналізмом майбутнє України і майбутнє світу.»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Реформа децентралізації в Україні останнім часом, як відомо, дещо стишила хід, проте триває. Уже майже 900 об’єднаних територіальних громад утворено на території нашої держави, 55 із них — у нашій області...


Автор: , Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У Тернопільському міськрайонному суді продовжують слухати справу щодо замовного вбивства громадського активіста, депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


10 листопада в Садковіце Лодзінського воєводства у Польщі в холодильній камері знайшли двох мертвих українців....


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Майже місяць у Тернополі раніше судимий 26-річний чоловік нападав та грабував жінок. Вік жертв - від двадцяти одного до двадцяти дев'яти років...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Народна артистка України, політик, громадський діяч та волонтер — про тернопільське коріння, репресованого батька та життя «проти течії»
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
21 Листопада
20 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео