Вівторок, 11 серпня 2020
• Польща скасувала 14-денний карантин для пасажирів авіарейсів з України • У художньому музеї — виставка добровольцю Маркіяну Паславському • Поліцейські розповіли маленьким тернополянам про правила дорожнього руху • Ціна COVID-19: на боротьбу з вірусом Тернопіль спрямував понад 48 мільйонів гривень • COVID-19 на Тернопільщині: із 3324 хворих одужали 2100 • Горіла літня тераса “Бухта бару” • «Нова Я»: марафон, який змінив матусь дітей з інвалідністю • “Укрзалізниця” відновлює зупинки поїзда далекого сполучення у Луцьку та Тернополі. Список • Тернопіль перевели не до зеленої, а до жовтої зони • Покатався на викраденому… навантажувачі • Тернопіль — у зеленій зоні! • Син українського співака Віктора Павліка Павло помер після тривалої боротьби з раком • Три білоруски пограбували тернопільську пенсіонерку • «Донечка носить сорочечку, яку вишила моїй мамі ще її бабуся!» • «Дзвони Лемківщини» дзвонили онлайн • Жебраки збирали вербувальникам від 3 до 6 тис. гривень за день • Як центральна влада буде блокувати непокірний Тернопіль карантином? • Незряча тернополянка пече солодощі на замовлення • Децентралізація насправді: як Київ обкрадає бюджет Тернополя • Тернопіль під час карантину втратив 100 мільйонів гривень
Сергій Надал: «Сильна економіка — основа націоналізму»

Опубліковано: 4 Червня о 12:00 10


У цьому переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.


Про це він, зокрема, заявив, виступаючи на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST’2019», що 23 і 24 травня відбувся у Збаражі.
«В Україні націоналізм звикли сприймати суто крізь призму гуманітарного напряму. Мовляв, це лише мова, культура, історія. Націоналізму протиставляють лібералізм з абсолютно “вільним ринком”, який врегулює все. Однак це хибна картина. Націоналізм — це, у першу чергу, ідеологія середнього класу. І вона такою була завжди.
Суть — у баченні ролі держави і економіки. Є кілька базових речей. Націоналісти підтримують сильну державу. Але ця “сила” не авторитарна. Вона базується на рівності усіх перед законом. На однакових для всіх правилах дій в економіці.

Основу суспільства, на переконання націоналістів, складає малий і середній бізнес. Він не може купити телеканал чи партію, як це роблять олігархи. Він не може купити політичний вплив. Він може покладатися лише на державу як гаранта дотримання спільних законів і правил. У цьому націоналісти є противагою як соціалістичним режимам, котрі намагаються підпорядкувати усіх одному правлячому класу, так і лібералам, котрі взагалі хочуть усунути державу і все віддати під “владу грошей”. Націоналісти — за державу рівних можливостей, де панує закон.
Націоналісти завжди підтримують малого і середнього підприємця. Це — основа середнього класу заможних громадян. А там, де є заможні громадяни, — є економічна свобода. Де є економічна свобода, — там є політичні свободи. Найпростіше зробити рабом людину економічно залежну. Це хотів зробити у нас Порошенко. І усі авторитарні режими починали зі знищення незалежних дрібних підприємців. Великих легко взяти під контроль. Малих і середніх можна лише знищити. Особливо жорстоко робили це у радянські часи, коли організовували колгоспи і Голодомор. Тому націоналісти роблять все, щоб підприємцю, особливо малому і середньому, було комфортно працювати.

Націоналісти зацікавлені у розвитку внутрішнього виробництва. Працюючі підприємства — це основа для бюджетних надходжень. Для нас важливо, щоб інвестиції вкладалися не у спекуляції, а у виробництво. Щоб готова продукція вироблялася в Україні. Це не новація. Такою ж логікою зумовлені рішення президента США Дональда Трампа про сприятливіші умови для товарів, вироблених у США, на противагу таким же товарам, виробленим за кордоном.
Націоналісти зацікавлені у розвитку місцевої економіки, бо вона є опорою місцевої громади. Економічно сильні місцеві громади створюють робочі місця і достойні зарплати. Зменшують розшарування суспільства, сприяють формуванню заможного середнього класу.
Націоналізм рішуче виступає за сильну і збалансовану економіку, коли поєднуються інтереси підприємця, громади і окремої людини, коли кожен залишається у виграші. Це основа нашої політики і щоденної роботи.

На рівні міста ми активно працюємо над спрощенням умов для ведення бізнесу. Зокрема, запроваджуємо електронні сервіси, які забезпечують прозорість у стосунках між владою і бізнесом, забезпечуємо максимальне організаційне і податкове сприяння інвесторам. У Тернополі нині працюють майже 80 підприємств з іноземними інвестиціями. У нас присутні капітальні інвестиції майже з 30 країн світу — іноземний бізнес активно вкладає кошти у Тернопіль. Не випадково нещодавно національне агентство IBI-Rating повідомило про підвищення рейтингу інвестиційної привабливості міста Тернопіль з рівня invА- до invА, що є одним із найвищих показників серед українських міст. Кілька років поспіль авторитетне міжнародне видання «fDi Intelligence» (підрозділ «The Financial Times») визнає Тернопіль найбільш інвестиційно привабливим містом у категорії «Малі міста Європи».
Я вважаю, що за таким націоналізмом майбутнє України і майбутнє світу.»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Польща змінила правила перетину кордону для українців на час карантину...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Тернопільські патрульні інспектори зустрічаються з маленькими тернополянами у рамках проєкту "Сусідська варта"...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:49


Станом на 7 серпня на боротьбу з коронавірусом Тернопіль із міського бюджету спрямував 48 813 500 грн...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:13


Станом на 10 серпня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 3324 випадках діагноз лабораторно підтверджений (3045 дорослих, 279 дітей), з них 43 летальні. Видужало 2100 осіб...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:06Теми дня
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
7 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео