Неділя, 25 серпня 2019
• Володимир Мариновський: «Якби Тарас Юрик у мене чесно виграв вибори голови федерації, то не було б жодних претензій, а вони вчинили рейдерське захоплення, отож, справедливість восторжествує» • Зірки – на Алеї, рекорди – в АртБуці! • Замах на Камінського? • У День Незалежності презентуватимуть “Книгу рекордів Тернополя” • Гарячий серпень: 30 років тому… • «Танцюю, як усі» • Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду
Сергій Надал: «У міськраді – порядок!»

Опубліковано: 28 Червня о 16:00 13


Нарешті без жодних пригод та ускладнень минулого понеділка, 26 червня, відбулася сесія Тернопільської міської ради. Міському голові Сергієві Надалу вдалося навести серед депутатів лад, і міська рада почала нормально працювати.


У ВО «Свобода» внутріпартійний конфлікт вичерпано

Сесія розпочалася з годинним запізненням. Очевидно, більшість депутатів не сподівалася, що вона може відбутися вчасно й без якихось інсинуацій. Зрештою, у залі зареєструвалися 30 народних обранців, згодом — ще більше. Троє колишніх «свободівців», яких з ганьбою вигнали з партії і через яких були зірвані два попередні сесійні засідання, біля міськради не з’явилися. Яка їх подальша доля, —  дали чітку відповідь представники ВО «Свобода». По кожному із цих трьох «поки що депутатів» вже зібрано 2 000 підписів тернополян про відкликання (загалом 6 000 підписів). Як вимагає законодавство, всі підписи подані у міську Територіальну виборчу комісію. Для того, щоб відкликати депутата місцевої ради, необхідно зібрати підписів не менше, ніж виборча квота. Для Тернопільської міської ради це близько 1500 підписів. Після того, як ТВК визнає їх правомочними, буде запущена офіційна процедура відкликання. Таким чином, внутріпартійний конфлікт у ВО «Свобода» практично вичерпаний. Зрадників не люблять ніде. Адже всі знають народну мудрість: «Якщо зрадив раз – зрадить знову».

Чому відклали земельні питання?

Вже під час сесії 32 обранці проголосували за зняття з порядку денного всіх проектів, пов’язаних із земельними питаннями. Таке рішення було прийняте у зв’язку із заявою, яку підписали керівники всіх депутатських фракцій міської ради та присутні депутати. У принципі, це логічно. Депутатам потрібно належним чином вивчити кожне питання, попрацювати у комісіях (які не працювали через конфлікт). Тому міський голова погодився на цю пропозицію, але з умовою, що всі питання повинні бути доопрацьовані у найближчий тиждень, а після того невідкладно відбудеться сесія, аби їх розглянути. Пропозицію підтримав 31 із 32-ох присутніх у залі депутатів. Позиція мера зрозуміла. Адже земельні питання, що винесені на сесію, – це не якісь масштабні проекти, а передовсім побутові, але життєво важливі питання для багатьох пересічних тернополян, приміром, узаконення декількох метрів прибудови, узаконення городу, дозвіл на забудову свого ж городу тощо.

При цьому міський голова застеріг усіх депутатів щодо зловживань. «Я не потерплю жодних «домовленостей» із заявниками по земельних ділянках. Якщо депутати попросили перенести сесію не для належної роботи і ознайомлення, а для вимагання «винагород», то про ці факти  відразу ж будуть повідомлені правоохоронні органи. Всі депутати мають працювати на громаду, а не за рахунок громади!» – наголосив Сергій Надал.

Вибір — в інтересах Тернополя

Як відомо, ще раніше, 2 травня, 23 депутати провели першу частину XV-ої сесії Тернопільської міської ради. Тоді депутати у першу чергу ухвалили цілий ряд життєво важливих питань для Тернополя, що дозволило в повному обсязі профінансувати міських освітян та медиків, працівників бюджетної сфери, дитячі садочки. Крім того, з міського бюджету були виділені додаткові кошти на компенсацію перевізникам за проїзд тернопільських пільговиків та на проведення ремонтних робіт у місті.

Решті депутатів, які ще вагалися, просто не залишалося іншого вибору: або йти працювати на користь громади Тернополя, або продовжувати бавитися в політику і зривати сесію. Нарешті до більшості з них прийшло усвідомлення, для чого вони покликані.

Замість Р.S.

Цього разу пленарне засідання тривало лише годину. За цей час депутати розглянули питання, що залишилось з минулого засідання, та проекти рішень, якими доповнили порядок денний. Заслухали також заяви та запити депутатів і окремих громадян. Робота проходила злагоджено, по діловому, у звичному режимі, а найголовніше — було однозначно засвідчено, що у Тернопільській міській раді відновилася протернопільська більшість. Міському голові вдалося навести у раді лад і змусити діючих депутатів працювати, а не політикувати чи з’являтися в раді для вирішення особистих питань.

Петро Осика


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Вівторок, 27 серпня, — день народження Івана Франка. Тернопіль креативно вшановуватиме Каменяра: про «Франкові сліди у Тернополі» у формі оригінального музично-поетичного дійства розкажуть хорова капела «Зоринка» та заслужений діяч мистецтв України, відомий письменник Олег Герман...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


На капоті автомобіля NISSAN QASHQAI здетонував саморобний пристрій...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


"Книгу рекордів Тернополя" вперше покажуть тернополянам і гостям файного міста. Презентація для делегацій з інших міст відбудеться 24 серпня об 11:30 в Українському домі "Перемога"...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


23 серпня на всеукраїнському рівні відзначаємо велике державне свято — День Державного Прапора України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
23 Серпня
22 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео