Понеділок, 27 травня 2019
• У Рівному двоє людей вийшли на акцію за імпічмент Зеленського: поліція склала адмінпротоколи • Рятувала себе. Тепер рятує людей • Наскільки сильний «Голос» Святослава Вакарчука? • Віктор Овчарук: «Наше спільне завдання — створити комфортні умови з якісними адміністративними та соціальними послугами у селі» • Сім майстрів і 184 години • Як Чортків сезон відкрив: блогерів зібрав, дефіле провів, на польовій кухні смаколики їв • Вкусив кліщ? Несіть його до лабораторії! • «Будапешт їм личить»! • Їсти, любити, фотографувати • Про Fair Play, «цікаві» матчі та… павуків у банці • Олександр Гринюк: «Мене засудили, бо хочуть змести з громадського життя» • Статки Зеленського: вілла в Італії, елітні автівки та скандальне житло на Грушевського • Нові правила техогляду: наклейка на скло • «Нива» здобула виїзну перемогу на п’ятій доданій хвилині • Олександр Зінченко показав свої трофеї • Чемпіонат області • На «вовчиць» і Винник їде! • Наші привітали Зе! • Голова ТОДА Степан Барна подав у відставку • Кульова блискавка влетіла в літню кухню…
Сергій Надал: «У міськраді – порядок!»

Опубліковано: 28 Червня о 16:00 13


Нарешті без жодних пригод та ускладнень минулого понеділка, 26 червня, відбулася сесія Тернопільської міської ради. Міському голові Сергієві Надалу вдалося навести серед депутатів лад, і міська рада почала нормально працювати.


У ВО «Свобода» внутріпартійний конфлікт вичерпано

Сесія розпочалася з годинним запізненням. Очевидно, більшість депутатів не сподівалася, що вона може відбутися вчасно й без якихось інсинуацій. Зрештою, у залі зареєструвалися 30 народних обранців, згодом — ще більше. Троє колишніх «свободівців», яких з ганьбою вигнали з партії і через яких були зірвані два попередні сесійні засідання, біля міськради не з’явилися. Яка їх подальша доля, —  дали чітку відповідь представники ВО «Свобода». По кожному із цих трьох «поки що депутатів» вже зібрано 2 000 підписів тернополян про відкликання (загалом 6 000 підписів). Як вимагає законодавство, всі підписи подані у міську Територіальну виборчу комісію. Для того, щоб відкликати депутата місцевої ради, необхідно зібрати підписів не менше, ніж виборча квота. Для Тернопільської міської ради це близько 1500 підписів. Після того, як ТВК визнає їх правомочними, буде запущена офіційна процедура відкликання. Таким чином, внутріпартійний конфлікт у ВО «Свобода» практично вичерпаний. Зрадників не люблять ніде. Адже всі знають народну мудрість: «Якщо зрадив раз – зрадить знову».

Чому відклали земельні питання?

Вже під час сесії 32 обранці проголосували за зняття з порядку денного всіх проектів, пов’язаних із земельними питаннями. Таке рішення було прийняте у зв’язку із заявою, яку підписали керівники всіх депутатських фракцій міської ради та присутні депутати. У принципі, це логічно. Депутатам потрібно належним чином вивчити кожне питання, попрацювати у комісіях (які не працювали через конфлікт). Тому міський голова погодився на цю пропозицію, але з умовою, що всі питання повинні бути доопрацьовані у найближчий тиждень, а після того невідкладно відбудеться сесія, аби їх розглянути. Пропозицію підтримав 31 із 32-ох присутніх у залі депутатів. Позиція мера зрозуміла. Адже земельні питання, що винесені на сесію, – це не якісь масштабні проекти, а передовсім побутові, але життєво важливі питання для багатьох пересічних тернополян, приміром, узаконення декількох метрів прибудови, узаконення городу, дозвіл на забудову свого ж городу тощо.

При цьому міський голова застеріг усіх депутатів щодо зловживань. «Я не потерплю жодних «домовленостей» із заявниками по земельних ділянках. Якщо депутати попросили перенести сесію не для належної роботи і ознайомлення, а для вимагання «винагород», то про ці факти  відразу ж будуть повідомлені правоохоронні органи. Всі депутати мають працювати на громаду, а не за рахунок громади!» – наголосив Сергій Надал.

Вибір — в інтересах Тернополя

Як відомо, ще раніше, 2 травня, 23 депутати провели першу частину XV-ої сесії Тернопільської міської ради. Тоді депутати у першу чергу ухвалили цілий ряд життєво важливих питань для Тернополя, що дозволило в повному обсязі профінансувати міських освітян та медиків, працівників бюджетної сфери, дитячі садочки. Крім того, з міського бюджету були виділені додаткові кошти на компенсацію перевізникам за проїзд тернопільських пільговиків та на проведення ремонтних робіт у місті.

Решті депутатів, які ще вагалися, просто не залишалося іншого вибору: або йти працювати на користь громади Тернополя, або продовжувати бавитися в політику і зривати сесію. Нарешті до більшості з них прийшло усвідомлення, для чого вони покликані.

Замість Р.S.

Цього разу пленарне засідання тривало лише годину. За цей час депутати розглянули питання, що залишилось з минулого засідання, та проекти рішень, якими доповнили порядок денний. Заслухали також заяви та запити депутатів і окремих громадян. Робота проходила злагоджено, по діловому, у звичному режимі, а найголовніше — було однозначно засвідчено, що у Тернопільській міській раді відновилася протернопільська більшість. Міському голові вдалося навести у раді лад і змусити діючих депутатів працювати, а не політикувати чи з’являтися в раді для вирішення особистих питань.

Петро Осика


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Нутриціолог Христина Рзаєва про здорове харчування...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Відомий музикант, соліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що має намір брати участь у виборах до Верховної Ради 2019 року. Він планує йти в парламент на чолі власної партії "Голос"...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


На цьому наголосив голова обласної ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад Віктор Овчарук під час засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування, яке відбувалося у Києві. На заході ухвалили низку організаційних питань...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Як для першої леді України створювали вбрання на інавгурацію...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00Теми дня
27 Травня
24 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео