Вівторок, 22 вересня 2020
• COVID-19 на Тернопільщині: 197 випадків захворювання за добу, два – летальні • У церкві в Зборові унікальний різьблений і кований іконостас • 5 рецептів пікантних заготовок зі слив • Уже подали 16 проєктів на «Громадський бюджет 2021» Тернополя • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • Україна друга в Європі за смертністю від COVID-19 • Зеленський – у Тернополі! • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону? • Територіальний центр пропонує соціальну допомогу одиноким тернополянам похилого віку • Тернополян «золотого віку» запрошують на цікаві зустрічі • Центральна влада і Тернопільська ОДА хочуть перетворити школи на… курники? • Прокурор Петришин пішов з ганьбою із Тернопільщини • Тернопільська обласна аптека № 78 вже працює цілодобово • Університет сучасних знань! • Об’їздив 45 країн і повернувся до Кременця, щоб відкрити своє кафе!
Сергій Надал закликав поліцейських бути захисниками тернополян

Опубліковано: 10 Вересня о 11:21 9


У Тернополі закривають сімейні піцерії, а в Києві продовжують веселити «велюрові» ресторани.


Міський голова Тернополя звернувся до місцевої поліції та контролюючих органів з проханням не штрафувати підприємців, які продовжують працювати. У своєму офіційному зверненні він наголосив, що рішення Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій є незаконним, оскільки рішенням Конституційного суду від 28 серпня ц. р. визнано, що Кабмін і його структурні підрозділи не мають права встановлювати такі обмеження.
«Звертаюся до вас не тільки як міський голова, а й просто як українець, який не хоче, щоб його місто і країну знищив економічний колапс. Знаю, що вам дали наказ штрафувати підприємців міста і області. Знаю, що більшість із вас має таку ж думку, як і ми. Ви не хочете йти на компроміс із своєю совістю, але вас змушують тиснути на тернопільських підприємців, щоб вони зупинили свою роботу. Пам’ятайте, рішення Держкомісії незаконне, це визнав Конституційний суд України, тому не виконуйте незаконні накази», — закликав поліцейських міський голова Тернополя.
«Ви маєте знати, що саме завдяки місцевим податкам нині працюють наші тернопільські лікарні. Щоб вони працювали, уряд обіцяв мільйони, а не дав ані копійки. Пам’ятайте — в цих лікарнях можуть опинитися ваші рідні та близькі. Впевнений, ви погодитеся також, що не можна знову закрити у місті кав’ярні, сімейні піцерії, інші заклади громадського харчування, магазини підприємців, з податків яких ми виплачуємо зарплати освітянам, медикам і бюджетникам. Це злочин! Вони вас змушують боротися з підприємцями і людьми, а самі в цей час розважаються у «велюрових» ресторанах», — зазначив Сергій Надал.
«Як ви можете накладати штрафи на сотні тисяч гривень підприємствам, коли від надходження податків у місцевий бюджет напряму залежить робота всіх комунальних служб? Чи ви хочете, щоб у будинки тернополян перестали постачати тепло та гарячу воду, щоб повністю зупинився громадський транспорт? Це станеться, якщо, виконуючи безглузді накази, ви також докладетеся до знищення економіки Тернополя, адже 80% бюджету міста формується за кошти середнього і малого бізнесу», — наголосив міський голова.
Звертаючись до керівництва і особового складу тернопільської поліції, Сергій Надал наприкінці резюмував: «Ми разом не маємо права дозволити знищити наш Тернопіль. Присяга зобов’язує вас служити народові України, служити громадам. Тому будьте не бездумними виконавцями, а справжніми захисниками Тернополя!»


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Станом на 21 вересня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 11435 випадках діагноз лабораторно підтверджений (10587 випадків – дорослі, 848 випадків – діти), з них 139 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужала 5141 особа...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:41


Смачні мариновані сливи – чудове доповнення до різноманітних смаколиків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Станом на 17 вересня на участь у «Громадському бюджеті 2021» уже подано 16 проєктів жителями Тернопільської міської територіальної громади...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:20


Росія поставила ультиматум і вимагає внесення змін до українського законодавства, зокрема, в постанову «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» №3943, ухвалену 15 липня...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
21 Вересня
20 Вересня
19 Вересня
18 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео