Субота, 04 липня 2020
• Ті, заради кого Мартен Фуркад завершив свою блискучу кар’єру • Катя Бужинська вперше показала личка своїх двійнят • «Боротьба за справедливість триває…» Суд оголосив вирок фігурантам справи щодо вбивства Віталія Ващенка • В обласному центрі запроваджують шкільний громадський бюджет • Тернопільська «Нива» вийде з відпустки 15 липня • Сергій Надал привітав військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади • Сьогодні суд оголосить вирок по справі щодо вбивства Віталія Ващенка • «Казав – повернуся за рік, а повернувся у труні…» На війні загинув сержант із Тернополя Іван Дедюх • Де навчають… «на тата», або «Тато-клуб» для тернополян • Легендарні львівські «Карпати» не дограють сезон? • Тернопіль оновлюється попри карантин та різке зменшення фінансування • І син, і фільм! Щедрий червень для Джамали • Піци від «Partizano» посмакував – на онлайн виставі побував! • Ігор Комендат: «Наступного сезону БК «Тернопіль» гратиме в Суперлізі!» • «Вимріяла собі долю…» Народна артистка України Ярослава Мосійчук про найдорожче • До нас повернулося велике кіно! • П’яний за кермом: з 1 липня – кримінальна відповідальність і штраф до 51 тисячі гривень • Травниця Наталія Чугалінська: «Люди хворіють, бо відірвалися від землі, сприймають природу, як екзотику» • Найбільше випадків COVID-19 – на Кременеччині, найменше – на Підгаєччині • «Хто сказав, що в селі не читають книжок? Нашій найповажнішій читачці – 92 роки!»
Соціологія: після об’єднання з Садовим Гриценко стає лідером у першому турі президентських виборів

Опубліковано: 6 Березня о 16:00 87


Те, що сталося на Майдані, те, що ми прожили три роки за влади Януковича, те що сталися розстріли і війна, – це наслідок того, що політики у 2010-ому році не об’єдналися.


1-го березня лідер «Самопомочі» Андрій Садовий знявся з президентських виборів на підтримку єдиного кандидата від демократичної опозиції Анатолія Гриценка. За даними соціологічних досліджень, це об’єднання дає реальний шанс на перемогу Анатолія Гриценка на майбутніх президентських виборах. До демократичного табору на підтримку єдиного кандидата також долучилася політсила «Демократичний альянс». 4-го березня під час спільного ефіру у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV представники демократичної опозиції розповіли, чому об’єдналися навколо Анатолія Гриценка без жодних кадрових гарантій і які зміни в країні будуть проводити першочергово.

Андрій Садовий, голова політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

«Для мене було важливо зробити крок, який сьогодні очікують всі громадяни нашої країни. Я проаналізував ситуацію, зважив усі «за» і «проти» і зробив можливо крок нетиповий як для української політики, але важливий для мене як для громадянина. Тому що я хочу, щоб моя рідна країна мала шанс. І саме тепер ми маємо цей шанс – обрати українського президента, антикорупційного президента. Щоб ми мали чисту совість. Щоб наші діти, наші онуки гордилися своєю країною. Тому що коли ви подивитеся на показники економічного росту, який в нас в країні є, а це – 3,2% ВВП у рік, інфляція – 9,8%, і побачите прогнози Світового банку, то вони говорять, якщо ми такими темпами будемо рухатися, то ми Німеччину доженемо за 100 років, а Польщу за – 50.  Це за однієї умови: якщо вони зупиняться і будуть нас чекати. Але сьогодні молода людина може купити за 10 євро квиток і долетіти до Берліна за півтори години. То хто буде чекати? Або ми цей шанс сьогодні використаємо, або знову будуть втрачені п’ять років. Тому я закликаю всіх тверезомислячих людей до об’єднання. Давайте дамо шанс своїй країні», — заявив Андрій Садовий під час виступу у прямому ефірі. Відповідаючи на запитання, він зазначив, що після зняття своєї кандидатури поки що не мав можливості зустрітися з Анатолієм Гриценком, тож про кадрові гарантії навіть не згадували. І додав, що про формат співпраці повідомлять згодом під час спільної прес-конференції.

Мустафа Найєм, народний депутат України

«Те, що сталося на Майдані, те, що ми прожили три роки за влади Януковича, те що сталися розстріли і війна, – це наслідок того, що політики у 2010-ому році не об’єдналися. Якби демократичний табір об’єднався у 2010-ому, не було б Януковича. Хочу подякувати Андрію Садовому. Я ніколи не вірив, що так може бути, тому що є великі амбіції, є структури, є люди, і пан Садовий переступив через це, тому що було зрозуміло, що це перспектива для країни і для всіх нас. Єдина причина, чому я сьогодні підтримую Анатолія Степановича Гриценка, – тому, що я справді вірю, що це альтернатива. Я їжджу по країні і дуже багато людей не вважають за потрібне прийти  проголосувати. Але навіщо ми робили Майдан? Чому там сотня людей, яка загинула,  вірила у зміни? А тисячі людей по всій країні вважають, що їхній голос нічого не вирішує?» — відзначив Мустафа Найєм.

Василь Гацько, співголова партії «Демократичний альянс»

«Перш за все я хотів би відзначити, що об’єднання саме по собі є інструментом, і набагато важливіше зрозуміти, що за ним стоїть. Абсолютно очевидно, що нині, маючи єдиного кандидата, демократичні сили будуть виборювати перемогу у другому турі виборів. Коли ми будемо говорити про об’єднання і єдиного кандидата, важливо розуміти, що було для нас мотивацією  почати цю непросту історію. Ще  рік тому у березні ми на нашій політраді затвердили стратегію, в якій зазначили, що перемога на президентських виборах залежить винятково від того, чи ми здатні будемо об’єднати кілька демократичних неолігархічних політсил. Але для нас було найголовнішим те, що цей союз повинен мати кінцеву мету. Для нас очевидно, що за останніх 20 років з України збудували міцну країну олігархів і бідних людей. Ми з вами сьогодні для об’єднання маємо поставити завдання будувати країну заможних, освічених і щасливих людей, країну середнього класу», — зауважив Василь Гацько.

Михайло Лев, Центр політико-правових реформ, ініціатива «Спільно» 

«Я представляю ініціативу «Спільно», яка об’єднала більше сорока публічних авторитетних громадських діячів, середній бізнес, українців, які живуть за кордоном. У 2012 році нас об’єднало одне –  бажання на президентських виборах мати альтернативу. Нас об’єднало і розуміння, що 31-го березня, коли ми прийдемо на виборчі дільниці, ми знову будемо мати вибори без вибору. Тому вже у грудні 2018-го року ми звернулися до всіх демократичних сил з вимогою об’єднатися і висунути єдиного кандидата. Адже соціологічними дослідженнями, які ми замовляли у КМІСІ ще у грудні, було доведено, що при об’єднанні Андрія Садового та Анатолія Гриценка, а також інших кандидатів є синергія і шанси на перемогу збільшуються в рази. Більше того, минулого тижня були оприлюднені дані Центру «Соціальний моніторинг», які ще раз підтвердили, що Анатолій Гриценко як єдиний кандидат має всі шанси вийти у другий тур за підтримки Андрія Садового і перемогти. Він набирає 15,3%, а наступним за ним іде Володимир Зеленський з 13,7 %. Я впевнений, що це на 90% переможний формат. Чому лише на 90%? Тому що чинна влада буде робити все, щоб не допустити будь-якого чесного кандидата через страх опинитися за ґратами. Тому будуть і маніпуляції, і фальсифікації, прямий і непрямий підкуп, який ми бачимо сьогодні. Монетизація субсидій та  індексація пенсій робиться за кілька тижнів до виборів. Це – смішно! Від нашої ініціативи «Спільно» ми підготували звернення до кандидатів, яких ми вважаємо демократичними, – це і Дмитро Добродомов, і Ігор Смешко, і Олександр Шевченко. Вони не мають шансів перемогти у цій системі, але можуть забрати кілька відсотків у єдиного кандидата, розпорошуючи голоси. Тому звертаємося ще раз – прийміть державницьке рішення і підтримайте єдиного кандидата.  Ми проводили переговори і зустрічалися також з Святославом Вакарчуком. Нині консолідація дуже важлива. Нам потрібна перемога, адже мова йде про майбутнє країни», — сказав Михайло Лев.

Анатолій Гриценко, кандидат на пост президента України

«Це величезна відповідальність. Ми всі усвідомлюємо значимість моменту і важливість цього шансу. Я хочу подякувати Андрію Садовому і «Самопомочі», а також Василю Гацьку та «Демальянсу» за такий важливий державницький крок. Такого ще не було в історії України! Жодних розмов не було про посади і квоти. Натомість ми говорили про те, що є прірва, в яку веде команда мародерів країну. Страшно за солдата і страшно за країну, коли найближче оточення глави держави заробляє на крові. Це треба зупинити! Спільне розуміння шляхів, якими ми маємо йти, і поєднання команд, які можуть це зробити, – це вселяє надію і в нас самих, і в країну. Наші команди об’їхали Україні і в усіх куточках запитували: чому ви не об’єднаєтеся? Тому що був такий міф, що демократи домовитися не можуть. Ми домовилися. Був штучний міф, запущений Банковою, що я – недоговороспроможний. Так от, я їм скажу: коли по схемах і мародерству – не домовляться ніколи. А от коли по завданнях для країни – ми знайшли порозуміння. Я хотів би, щоб відповідальність, яку ми усвідомлюємо, дала людям надію.

Я отримав безліч повідомлень від людей з подякою за такий крок і також прізвищ тих, кому варто потиснути руку, аби наша перемога була впевненішою. Називають Ігоря Смешка, Дмитра Добродомова, Романа Безсмертного, Віктора Кривенка з Народного Руху, Руслана Кошулинського зі «Свободи», інших людей, які твердо стоять на українських позиціях та недопущенні фальшувань. Я не можу називати нікого, поки ми не погодили результат, але з названими і з іншими людьми ми проводимо консультації. Саме з тими, для кого Україна важливіша за власні амбіції. Цей час настав – громадськості єднатися, я дуже сподіваюся, що Святослав Вакарчук своє слово скаже. Він виступав за єднання і ми зробили цей важливий крок. Тепер треба ставати поряд і йти вперед», — заявив кандидат на пост президента Анатолій Гриценко.

За матеріалами програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Наприкінці минулого сезону великий французький біатлоніст Мартен Фуркад прийняв рішення піти зі спорту. Красивого прощання не вийшло — сезон був завершений достроково і без глядачів. Але в своїй останній гонці, яку Фуркад виграв, він особисто попрощався з кожним біатлоністом, який перетнув фінішну лінію...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Співачка Катерина Бужинська стала мамою вдруге 27 грудня 2016 року. Вона народила своєму чоловікові, Дімітару Стойчеву, близнюків – сина Дмитрика і доньку Катю...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Тернопільський міськрайонний суд сьогодні оголосив вирок фігурантам справи щодо замовного вбивства громадського активіста Віталія Ващенка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 17:30


Депутати Тернопільської міської ради затвердили Положення «Про шкільний громадський бюджет». Його за сприятливих епідеміологічних умов у нашому місті будуть реалізовувати уже з 1 вересня...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:00


Минулого тижня на клубній базі "Ватра" відбулася зустріч керівництва футбольного клубу "Нива" з тренерським штабом та гравцями...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:00Теми дня
4 Липня
3 Липня
2 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео