Середа, 20 березня 2019
• Чекав згоди на одруження… 43 роки! • Не стриглася жодного разу! Найдовше волосся — у 15-річної киянки • Ні трактора, ні грошей… • На Монастирищині збудують масштабний музей лемківської культури • Віталій Колошиць із Чорткова їде до Італії на Чемпіонат світу з піци • Степан Барна про будівництво школи у Великій Березовиці: «Ми уже заклали камінь у справу, кінцева мета якої – нова сучасна школа для 600 учнів» • Тернопіль відвідав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак • За 2018 рік на Тернопільщині Агрохолдинг “МРІЯ” сплатив 304,4 млн. грн. податків і 15,5 млн. грн. соціальної підтримки громадам • При використанні пестицидів у сільському господарстві подбайте про безпеку бджіл! • Розбився мотоцикліст із Настасова • Тернопіль увійшов до ТОП-10 найпрозоріших міст України • Кримінальна кампанія: як Юлія Тимошенко намагається повернути собі шанс на вихід у другий тур • На в’їзді до Теребовлі дорожники уклали нове покриття • Столиця «української Бразилії» стала містом-побратимом Тернополя • Не гірше, ніж у Відні: як тернополяни балювали та гроші на благодійність збирали! • Нападника затримали через два роки! • За кермом… 13-річна дівчина • «Ми не збираємося нікого і нічого покривати!» • «Tik Tu» заспіває у Тернополі • Другі половинки кандидатів: хто вони?
Соціологія: після об’єднання з Садовим Гриценко стає лідером у першому турі президентських виборів

Опубліковано: 6 Березня о 16:00 74


Те, що сталося на Майдані, те, що ми прожили три роки за влади Януковича, те що сталися розстріли і війна, – це наслідок того, що політики у 2010-ому році не об’єдналися.


1-го березня лідер «Самопомочі» Андрій Садовий знявся з президентських виборів на підтримку єдиного кандидата від демократичної опозиції Анатолія Гриценка. За даними соціологічних досліджень, це об’єднання дає реальний шанс на перемогу Анатолія Гриценка на майбутніх президентських виборах. До демократичного табору на підтримку єдиного кандидата також долучилася політсила «Демократичний альянс». 4-го березня під час спільного ефіру у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV представники демократичної опозиції розповіли, чому об’єдналися навколо Анатолія Гриценка без жодних кадрових гарантій і які зміни в країні будуть проводити першочергово.

Андрій Садовий, голова політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

«Для мене було важливо зробити крок, який сьогодні очікують всі громадяни нашої країни. Я проаналізував ситуацію, зважив усі «за» і «проти» і зробив можливо крок нетиповий як для української політики, але важливий для мене як для громадянина. Тому що я хочу, щоб моя рідна країна мала шанс. І саме тепер ми маємо цей шанс – обрати українського президента, антикорупційного президента. Щоб ми мали чисту совість. Щоб наші діти, наші онуки гордилися своєю країною. Тому що коли ви подивитеся на показники економічного росту, який в нас в країні є, а це – 3,2% ВВП у рік, інфляція – 9,8%, і побачите прогнози Світового банку, то вони говорять, якщо ми такими темпами будемо рухатися, то ми Німеччину доженемо за 100 років, а Польщу за – 50.  Це за однієї умови: якщо вони зупиняться і будуть нас чекати. Але сьогодні молода людина може купити за 10 євро квиток і долетіти до Берліна за півтори години. То хто буде чекати? Або ми цей шанс сьогодні використаємо, або знову будуть втрачені п’ять років. Тому я закликаю всіх тверезомислячих людей до об’єднання. Давайте дамо шанс своїй країні», — заявив Андрій Садовий під час виступу у прямому ефірі. Відповідаючи на запитання, він зазначив, що після зняття своєї кандидатури поки що не мав можливості зустрітися з Анатолієм Гриценком, тож про кадрові гарантії навіть не згадували. І додав, що про формат співпраці повідомлять згодом під час спільної прес-конференції.

Мустафа Найєм, народний депутат України

«Те, що сталося на Майдані, те, що ми прожили три роки за влади Януковича, те що сталися розстріли і війна, – це наслідок того, що політики у 2010-ому році не об’єдналися. Якби демократичний табір об’єднався у 2010-ому, не було б Януковича. Хочу подякувати Андрію Садовому. Я ніколи не вірив, що так може бути, тому що є великі амбіції, є структури, є люди, і пан Садовий переступив через це, тому що було зрозуміло, що це перспектива для країни і для всіх нас. Єдина причина, чому я сьогодні підтримую Анатолія Степановича Гриценка, – тому, що я справді вірю, що це альтернатива. Я їжджу по країні і дуже багато людей не вважають за потрібне прийти  проголосувати. Але навіщо ми робили Майдан? Чому там сотня людей, яка загинула,  вірила у зміни? А тисячі людей по всій країні вважають, що їхній голос нічого не вирішує?» — відзначив Мустафа Найєм.

Василь Гацько, співголова партії «Демократичний альянс»

«Перш за все я хотів би відзначити, що об’єднання саме по собі є інструментом, і набагато важливіше зрозуміти, що за ним стоїть. Абсолютно очевидно, що нині, маючи єдиного кандидата, демократичні сили будуть виборювати перемогу у другому турі виборів. Коли ми будемо говорити про об’єднання і єдиного кандидата, важливо розуміти, що було для нас мотивацією  почати цю непросту історію. Ще  рік тому у березні ми на нашій політраді затвердили стратегію, в якій зазначили, що перемога на президентських виборах залежить винятково від того, чи ми здатні будемо об’єднати кілька демократичних неолігархічних політсил. Але для нас було найголовнішим те, що цей союз повинен мати кінцеву мету. Для нас очевидно, що за останніх 20 років з України збудували міцну країну олігархів і бідних людей. Ми з вами сьогодні для об’єднання маємо поставити завдання будувати країну заможних, освічених і щасливих людей, країну середнього класу», — зауважив Василь Гацько.

Михайло Лев, Центр політико-правових реформ, ініціатива «Спільно» 

«Я представляю ініціативу «Спільно», яка об’єднала більше сорока публічних авторитетних громадських діячів, середній бізнес, українців, які живуть за кордоном. У 2012 році нас об’єднало одне –  бажання на президентських виборах мати альтернативу. Нас об’єднало і розуміння, що 31-го березня, коли ми прийдемо на виборчі дільниці, ми знову будемо мати вибори без вибору. Тому вже у грудні 2018-го року ми звернулися до всіх демократичних сил з вимогою об’єднатися і висунути єдиного кандидата. Адже соціологічними дослідженнями, які ми замовляли у КМІСІ ще у грудні, було доведено, що при об’єднанні Андрія Садового та Анатолія Гриценка, а також інших кандидатів є синергія і шанси на перемогу збільшуються в рази. Більше того, минулого тижня були оприлюднені дані Центру «Соціальний моніторинг», які ще раз підтвердили, що Анатолій Гриценко як єдиний кандидат має всі шанси вийти у другий тур за підтримки Андрія Садового і перемогти. Він набирає 15,3%, а наступним за ним іде Володимир Зеленський з 13,7 %. Я впевнений, що це на 90% переможний формат. Чому лише на 90%? Тому що чинна влада буде робити все, щоб не допустити будь-якого чесного кандидата через страх опинитися за ґратами. Тому будуть і маніпуляції, і фальсифікації, прямий і непрямий підкуп, який ми бачимо сьогодні. Монетизація субсидій та  індексація пенсій робиться за кілька тижнів до виборів. Це – смішно! Від нашої ініціативи «Спільно» ми підготували звернення до кандидатів, яких ми вважаємо демократичними, – це і Дмитро Добродомов, і Ігор Смешко, і Олександр Шевченко. Вони не мають шансів перемогти у цій системі, але можуть забрати кілька відсотків у єдиного кандидата, розпорошуючи голоси. Тому звертаємося ще раз – прийміть державницьке рішення і підтримайте єдиного кандидата.  Ми проводили переговори і зустрічалися також з Святославом Вакарчуком. Нині консолідація дуже важлива. Нам потрібна перемога, адже мова йде про майбутнє країни», — сказав Михайло Лев.

Анатолій Гриценко, кандидат на пост президента України

«Це величезна відповідальність. Ми всі усвідомлюємо значимість моменту і важливість цього шансу. Я хочу подякувати Андрію Садовому і «Самопомочі», а також Василю Гацьку та «Демальянсу» за такий важливий державницький крок. Такого ще не було в історії України! Жодних розмов не було про посади і квоти. Натомість ми говорили про те, що є прірва, в яку веде команда мародерів країну. Страшно за солдата і страшно за країну, коли найближче оточення глави держави заробляє на крові. Це треба зупинити! Спільне розуміння шляхів, якими ми маємо йти, і поєднання команд, які можуть це зробити, – це вселяє надію і в нас самих, і в країну. Наші команди об’їхали Україні і в усіх куточках запитували: чому ви не об’єднаєтеся? Тому що був такий міф, що демократи домовитися не можуть. Ми домовилися. Був штучний міф, запущений Банковою, що я – недоговороспроможний. Так от, я їм скажу: коли по схемах і мародерству – не домовляться ніколи. А от коли по завданнях для країни – ми знайшли порозуміння. Я хотів би, щоб відповідальність, яку ми усвідомлюємо, дала людям надію.

Я отримав безліч повідомлень від людей з подякою за такий крок і також прізвищ тих, кому варто потиснути руку, аби наша перемога була впевненішою. Називають Ігоря Смешка, Дмитра Добродомова, Романа Безсмертного, Віктора Кривенка з Народного Руху, Руслана Кошулинського зі «Свободи», інших людей, які твердо стоять на українських позиціях та недопущенні фальшувань. Я не можу називати нікого, поки ми не погодили результат, але з названими і з іншими людьми ми проводимо консультації. Саме з тими, для кого Україна важливіша за власні амбіції. Цей час настав – громадськості єднатися, я дуже сподіваюся, що Святослав Вакарчук своє слово скаже. Він виступав за єднання і ми зробили цей важливий крок. Тепер треба ставати поряд і йти вперед», — заявив кандидат на пост президента Анатолій Гриценко.

За матеріалами програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Британець Колін Джонс одружився зі своєю коханою, прочекавши на схвальну відповідь 43 роки...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У вівторок, 12 березня, в Києві експерти Національного реєстру рекордів України зафіксували досягнення в номінації «Найдовше дитяче волосся»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Правоохоронці кажуть, що це у них уже другий схожий випадок, і закликають краян бути обачними при здійснені таких покупок...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00


У суботу, 9 березня, в урочищі «Бичова» неподалік Монастириська відбулося освячення наріжного каменя під будівництво музею лемківської культури в рамках проекту «Lemko SVIT»...


Опубліковано: о 14:00


В Італії було таке, що по шістнадцять годин у день практично безперервно працював, якось порахував, що за зміну приготував 900 піц. Це мій рекорд...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 12:00Теми дня
19 Березня
18 Березня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео