П’ятниця, 19 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна»

Опубліковано: 17 Червня о 10:00 66


Сьогодні функціонують 49 об'єднаних територіальних громад, які охоплюють 616,9 тисячі населення. На їхніх територіях відкривають ЦНАПи, будують амбулаторії, облаштовують футбольні поля.


Понад чотири роки добробуту і підвищення соціально-економічного розвитку Тернопільської області під керівництвом голови ТОДА Степана Барни стало можливим завдяки його активній господарській позиції. Нині Тернопільщину вже ніхто не наважиться назвати депресивним регіоном. Степан Барна докладав усіх зусиль, щоб про Тернопільщину дізналися якнайбільше інвесторів, а місцеві мешканці пишалися своїм краєм і мали можливість тут працювати. Про те, як працювалося на такій відповідальній посаді і якими результатами пишається найбільше, Степан Барна розповів представникам тернопільських медіа під час підсумкової пресконференції у вівторок, 11 червня.
Дуже символічно, що зустріч відбулася в Державному архіві Тернопільської області, адже цей об’єкт закінчили саме за часів його керівництва. Цей та десятки інших успішно реалізованих проєктів вдалося завершити завдяки постійній державній підтримці, що значно збільшилася впродовж останніх чотирьох років.

«У 2018 році лише за основними субвенціями на розвиток області спрямовано майже 700 мільйонів гривень, що у 56 разів більше, ніж у 2014 році», — підкреслив очільник Тернопільщини. За його словами, сьогодні основним фінансовим інструментом регіонального розвитку є Державний фонд регіонального розвитку. Звідси впродовж 2015-2018 років спрямовано 406,6 мільйона гривень на реалізацію 162 інвестиційних проєктів.

«У 2019 році плануємо реалізувати 44 проєкти регіонального розвитку на більш ніж 230 млн. гривень», — наголосив голова ОДА.

Говорив Степан Барна і про обороноздатність та безпеку громадян, зокрема про відродження 44-ої артилерійської бригади і про будівництво гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників у Тернополі, Бережанах, Теребовлі та Чорткові.

«Для того, щоб мешканці області відчували себе у безпеці, відкрито 40 оновлених пожежних станцій, 25 з яких – в об’єднаних територіальних громадах.  В 21 ОТГ створено 21 поліцейську станцію. Це означає, що тепер необхідну допомогу люди можуть отримати значно швидше», — зауважив очільник Тернопільщини. Він додав, що саме завдяки реформі децентралізації різноманітний спектр соціальних послуг став доступним на місцях.

«Сьогодні функціонують 49 об’єднаних територіальних громад, які охоплюють 616,9 тисячі населення. На їхніх територіях відкривають ЦНАПи,
будують амбулаторії, облаштовують футбольні поля. Загалом за 2016-2018 роки з Державного бюджету ОТГ області отримали 486 мільйонів гривень на реалізацію 821 проекту», — наголосив голова ТОДА.

Не менш важливим є і стан автошляхів у Тернопільській області.

«Для мене як для голови обласної адміністрації 2015 рік став роком повернення віри в те, що наша область не є перефирійною, — зазначив Степан Барна.  — Адже це регіон, де наявні потужні можливості для розвитку відповідної туристичної та логістичної інфраструктури. І до сьогодні ця позиція є незмінною. Тому впродовж років перебування на посаді порушував питання повернення Тернополю статусу логістичного центру Західної України, — додав він.

Під час підбиття підсумків відзначено, що впродовж останніх чотирьох років значно активізувалась інвестиційна діяльність. Зокрема, вкладено понад 24 мільярди гривень капітальних інвестицій у розвиток області.

За словами голови ТОДА, сприятливий бізнес-клімат дозволяє нашим людям працювати тут, не виїжджати за кордон і отримувати гідну заробітну плату. Розвитку промислових індустрій на Тернопільщині сприятиме створення індустріальних парків у Тернополі та Чорткові.

Успішні результати реалізації освітньої та медичної реформ, перехід 26 релігійних громад до Православної церкви України, сприяння у вирішенні проблем, які не могли знайти завершення десятки років, – немалі здобутки, які вдалося отримати Степанові Барні за час перебування на посаді голови Тернопільської облдерж-
адміністрації. Проте він запевняє, що це не кінець і він не йде з політики, адже залишити Тернопільську область йому просто не дозволяє совість.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео