Четвер, 22 серпня 2019
• Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду • Зарядка для пам’яті: як перестати все забувати • Поблизу Кооперативного коледжу авто збило жінку • Українська краса до Голлівуду дійде! • Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів»
Степан Барна: «Інвестиційний форум — це чудова можливість презентувати економічний потенціал Тернопільщини»

Опубліковано: 18 Травня о 10:30 51


— Наше головне завдання — налагодження контактів з бізнесом і партнерами з інших країн, — наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.


25 іноземних делегацій із 18 країн світу візьмуть участь у Міжнародному інвестиційному форумі “Тернопільщина Invest-2016”, який 19-20 травня  відбуватиметься на базі торговельно-розважального центру “Подоляни” у Тернополі та на території реконструйованого Збаразького замку. У форумі запланована участь близько десяти міжнародних донорських організацій. Під час пленарного засідання заходу презентують успішні проекти (ТзОВ “СЕ Борднетце Україна”, ПрАТ “Тернопільський молокозавод”, ТзОВ “Бучачагрохлібпром” та інші).

— Наше головне завдання — налагодження контактів з бізнесом і партнерами з інших країн, — наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. — Ми очікуємо близько 450 представників бізнесу, з них близько сотні – іноземці. Для нас цей форум — чудова можливість презентувати економічний потенціал Тернопільщини.

Під час форуму буде презентовано сім інвестиційних проектів у сфері туризму, шість — у галузі АПК, вісім — у сфері енергозбереження. Презентуватимуть свої можливості і чотири новоутворені об’єднані територіальні громади Тернопілля.

Основною складовою форуму стануть панельні дискусії   “Туризм — перспективи розвитку”,   “Агропромисловий комплекс: нові можливості”,    “Економічно спроможні громади — сильна Тернопільщина: час реформ”,   “Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини”,  “Енергоефективність та альтернативні види енергії”, “Бізнес та влада: партнерство заради процвітання”,   “Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини”.

Програма інвестиційного форуму
«Тернопільщина Invest – 2016» на 19 травня

09.00 – 10.00 — реєстрація учасників (торговельно-розважальний центр “Подоляни”, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28-Ч, фойє “PODOLYANY HALL”);

10.00 – 12.30 — пленарне засідання міжнародного інвестиційного форуму “Тернопільщина Invest – 2016”. Тема: “Тернопільщина – надійний партнер!” (1-ий поверх, “PODOLYANY HALL”).

Регламент роботи пленарного засідання: виступи почесних гостей і партнерів форуму; презентація інвестиційного потенціалу області; презентація успішних інвестиційних проектів; підписання угод про міжрегіональне співробітництво (з Тауразьким повітом Литовської Республіки та Черкаською областю).

У заході візьмуть участь керівництво міста і області, представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна та інші.

Після завершення — переїзд до Збаража.

14.30 – 15.30 — офіційна зустріч керівництва держави та області з іноземними делегаціями, керівниками іноземних дипломатичних установ, акредитованих в Україні, партнерами форуму (Збаразький замок, Камінний зал, 2-ий поверх).

15.30 – 17.30 — платформи ділового спілкування:

панельна дискусія №1: “Туризм – перспективи розвитку” (великий зал “Легенда”);

панельна дискусія №2: “Агропромисловий комплекс: нові можливості” (1-ий поверх, Зелений зал).

панельна дискусія №3: “Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ” (2-ий поверх, Органний зал);

панельна дискусія №4: “Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини” (2-ий поверх, Виставковий зал);

панельна дискусія №5: “Енергоефективність та альтернативні види енергії” (малий зал “Легенда”);

панельна дискусія №6: “Бізнес та влада: партнерство заради процвітання” (1-ий поверх, Оливковий зал);

панельна дискусія №7: “Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини” (1-ий поверх, Каретний зал).


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Минулої п’ятниці, 16 серпня, спокій Чорткова порушив рев «залізних коней», які на три дні заполонили місто...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Аварія, в якій потерпіла молода жінка з двома малолітніми дітьми, трапилася у п’ятницю, 9 серпня, близько 16-ої години у селі Ковалівка Монастириського району...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


У Польщі загинув ветеран АТО Андрій Савчук із Чорткова...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Ви ще встигаєте «застрибнути в останній вагон» відпочинку...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
22 Серпня
21 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео