Вівторок, 18 червня 2019
• Головна команда у Тернополі • У Тернополі будуть нові дитячі садочки • Як тернопільські продавці квітів дурять клієнтів • Надія Фарійон: «Сучасна медсестра – партнер лікаря» • Націоналісти разом ідуть у Верховну Раду за списком «Свободи» • Переселенка з Горлівки про війну на Донбасі • Завершується ремонт в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні • Тарас Юрик: «Плідна співпраця народних депутатів і керівництва області дозволила вийти на рекордні показники капітальних інвестицій у розвиток Тернопілля» • «Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради • Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку • Піца буде фест! • Усі біжать! • Тернопільській обласній організації НСЖУ – 60 років!
Степан Барна: «Міжнародна співпраця відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців»

Опубліковано: 18 Березня о 14:00 12


На думку голови Тернопільської ОДА, область повинна максимально розширювати міжнародну співпрацю. “Це відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців.


Голова Тернопільської ОДА Степан Барна обговорив перспективи пожвавлення співпраці між Тернопільщиною та Республікою Аджарія із заступником міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія) Міріаном Катамадзе та секретарем міськради м. Батумі Лашею Сірабідзе.

“Мета нашого візиту – розвиток дружніх відносин, що склалися між нашими регіонами. Нас дуже цікавить співпраця між вищими навчальними закладами. Зокрема, Міністерство освіти Аджарії фінансує річну школу в Батумі, яку організовуватиме Батумський державний університет. Ця  буде перша літня школа за участю студентів Тернопільського економічного університету, тому ваша підтримка для нас дуже багато означає”, — зазначив Міріан Катамадзе. Він також повідомив, що представники Аджарії планують відпрацювати повітряний маршрут між Тернополем та Батумі. Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна у свою чергу наголосив, що питання вигідного авіамаршруту, який би сполучав Тернопільщину та Аджарію, дуже актуальне. “Тернопільський аеропорт має сертифікат, тому ми зацікавлені, щоб цей маршрут був саме до нашого міста. Крім того, ми маємо добрі напрацювання у сфері освіти. В нас 25 вищих навчальних закладів, 50 тисяч студентів. Ми пропонуємо відпрацювати комплекс заходів на цілий рік”, — зазначив Степан Барна.

Очільник краю запросив представників Автономної Республіки Аджарія на міжнародний інвестиційний форум, який планують провести наприкінці травня. “Ми зацікавлені презентувати потенціал Тернопільщини в Аджарії, а також провести Дні Аджарії на Тернопіллі. Я переконаний, що такі заходи тільки покращать нашу співпрацю”, — констатував Степан Барна.

На думку голови Тернопільської ОДА, область повинна максимально розширювати міжнародну співпрацю. “Це відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців. Хтось знайде для себе нові ринки збуту, хтось відкриє спільне підприємство, інший залучить інвестора тощо. Для молоді цікавими будуть програми освітнього обміну та стажування, наші діти матимуть можливість оздоровлюватися за кордоном. І це лише невелике коло можливостей, які забезпечує відкритість Тернопільської області та її комфортне середовище, в тому числі і для бізнесу”, — зазначає Степан Барна.

Принагідно нагадаємо, що порівняно з 2015 роком обсяг експорту товарів з Тернопільщини до Грузії зріс в 11 разів.

За даними управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА, обсяг зовнішньоторговельного обороту товарами області з Грузією та експорту в Грузію за 2016 рік складав 2,9 млн. дол. США. Імпорт товарів з Грузії в 2016 році не здійснювався. З області в Грузію експортували переважно м’ясо та харчові субпродукти, живих тварин, алкогольні та безалкогольні напої. На теренах краю працюють два підприємства з грузинським капіталом – ТОВ “ТЕКІС” та ТОВ “ЕКОПРОД-ІНВЕСТ”. Цікавою та перспективною може бути співпраця також у туристичній сфері, промисловому і готельному будівництві, сільському господарстві.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Іван Гресько колись навчався у цьому навчальному закладі на факультеті фізичного виховання...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


На черговій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 6 червня, було прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі, а також коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Тернополянка Ірина Вахрів розповіла про неприємний сюрприз у квітах...


Опубліковано: о 15:00


Доповідь тернополянки на Всеукраїнському форумі з медсестринства вразила його учасників...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 14:00


ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», Українська добровольча армія, ОУН та Конгрес українських націоналістів ідуть на вибори до Верховної Ради спільним списком...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
18 Червня
17 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео