Понеділок, 16 вересня 2019
• Телефонний дзвінок вартістю в 10 тисяч гривень • «Почистив» не одну квартиру • Настя Приходько пішла під вінець! • #Digitalization: поки в Україні говорять – у Тернополі роблять • Загинув військовослужбовець з Тернопільщини Михайло Цимбалістий • Незважаючи на скруту, у «файному місті» ростуть громадські об’єкти • Куди поділися німці? • Сергій Надал: «Уроки минулого – завдання для сьогодення» • Парад полонених, жорстокі допити: моторошні спогади кіборга з Тернополя, що пробув 2 тижні у полоні • Генпрокурор звільнив В’ячеслава Перча • З’явилося відео вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ • Перший пішов! • Патрульні не взяли 500 гривень! • Україна фактично вийшла на Євро’2020 • Вересневий театральний марафон • У Тернополі — заходи до 75-річчя початку депортації українців з етнічних земель • Загинув водій вантажівки… • «Борщ’ їв»… аж дванадцять разів! • З Бережан – до Відня! • Дорога забрала два життя
Степан Барна: «Міжнародна співпраця відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців»

Опубліковано: 18 Березня о 14:00 13


На думку голови Тернопільської ОДА, область повинна максимально розширювати міжнародну співпрацю. “Це відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців.


Голова Тернопільської ОДА Степан Барна обговорив перспективи пожвавлення співпраці між Тернопільщиною та Республікою Аджарія із заступником міністра освіти, культури та спорту АР Аджарія (Грузія) Міріаном Катамадзе та секретарем міськради м. Батумі Лашею Сірабідзе.

“Мета нашого візиту – розвиток дружніх відносин, що склалися між нашими регіонами. Нас дуже цікавить співпраця між вищими навчальними закладами. Зокрема, Міністерство освіти Аджарії фінансує річну школу в Батумі, яку організовуватиме Батумський державний університет. Ця  буде перша літня школа за участю студентів Тернопільського економічного університету, тому ваша підтримка для нас дуже багато означає”, — зазначив Міріан Катамадзе. Він також повідомив, що представники Аджарії планують відпрацювати повітряний маршрут між Тернополем та Батумі. Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна у свою чергу наголосив, що питання вигідного авіамаршруту, який би сполучав Тернопільщину та Аджарію, дуже актуальне. “Тернопільський аеропорт має сертифікат, тому ми зацікавлені, щоб цей маршрут був саме до нашого міста. Крім того, ми маємо добрі напрацювання у сфері освіти. В нас 25 вищих навчальних закладів, 50 тисяч студентів. Ми пропонуємо відпрацювати комплекс заходів на цілий рік”, — зазначив Степан Барна.

Очільник краю запросив представників Автономної Республіки Аджарія на міжнародний інвестиційний форум, який планують провести наприкінці травня. “Ми зацікавлені презентувати потенціал Тернопільщини в Аджарії, а також провести Дні Аджарії на Тернопіллі. Я переконаний, що такі заходи тільки покращать нашу співпрацю”, — констатував Степан Барна.

На думку голови Тернопільської ОДА, область повинна максимально розширювати міжнародну співпрацю. “Це відкриває додаткові перспективи як для регіону загалом, так і для окремо взятих мешканців. Хтось знайде для себе нові ринки збуту, хтось відкриє спільне підприємство, інший залучить інвестора тощо. Для молоді цікавими будуть програми освітнього обміну та стажування, наші діти матимуть можливість оздоровлюватися за кордоном. І це лише невелике коло можливостей, які забезпечує відкритість Тернопільської області та її комфортне середовище, в тому числі і для бізнесу”, — зазначає Степан Барна.

Принагідно нагадаємо, що порівняно з 2015 роком обсяг експорту товарів з Тернопільщини до Грузії зріс в 11 разів.

За даними управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА, обсяг зовнішньоторговельного обороту товарами області з Грузією та експорту в Грузію за 2016 рік складав 2,9 млн. дол. США. Імпорт товарів з Грузії в 2016 році не здійснювався. З області в Грузію експортували переважно м’ясо та харчові субпродукти, живих тварин, алкогольні та безалкогольні напої. На теренах краю працюють два підприємства з грузинським капіталом – ТОВ “ТЕКІС” та ТОВ “ЕКОПРОД-ІНВЕСТ”. Цікавою та перспективною може бути співпраця також у туристичній сфері, промисловому і готельному будівництві, сільському господарстві.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

З банківського рахунку 29-річного чоловіка зняли всі заощадження ...


Опубліковано: о 17:00


Крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції мешканцю обласного центру...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Співачка повінчалася зі своїм шкільним другом...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Від 1 тисячі до 1 мільйона 450 тисяч гривень можна отримати на реалізацію громадського проєкту за допомогою «електронної демократії»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


За даними штабу ООС, 13 вересня солдат отримав поранення несумісні з життям. Про додаткові обставини смерті  не повідомляють...


Опубліковано: о 13:20Теми дня
16 Вересня
13 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео