Вівторок, 20 квітня 2021
• Три ідеї для яскравих весняних салатів • Міський стадіон ім. Романа Шухевича готують до вирішальних матчів Кубка України • «Накриємо зоокуток «парашутом», щоб перелітні птахи не приносили нам усіляку заразу…» • Хто пограбував будинки у селі Буцнів? • Триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Бандери, 84 • Директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий: «Людина похилого віку – це насамперед людина!» • Cучасну дворівневу дорожню розв’язку на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня міста • Усі тернопільські медзаклади, де лікують хворих на COVID-19, оснащені автономними джерелами кисню • Анастасія Бачинська представить Тернопіль і Україну на чемпіонаті Європи • Сергій Надал: «Тернопіль поки що вберегли від «червоної зони» • Комунальники нагадують тернополянам про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя і будь-якого сміття • Якщо вам раптом некомфортно носити маску… • «Контінентал» продовжує підтримувати медицину: укомплектовані медичні сумки отримають ще 66 закладів охорони здоров’я • Немає часу на «розкачку»: на Тернопіллі стрімко стартували ремонти доріг • Сергій Надал виконав свою обіцянку – Малашовецьке сміттєзвалище перетворилось на сучасний полігон. Там запрацювала нова станція дегазації • Ловись, рибко, велика і… хижа! • На скутері врізався в бетонну огорожу… • Індивідуальне опалення – всім бажаючим! • ЗНО’2021: в карантинних умовах і з новими правилами • «ОСББ – це живий організм, а керуючий будинком – його лікар»
Степан Барна підписав з провінцією Донг Най Меморандум про співпрацю у напрямку розвитку індустріальних парків

Опубліковано: 20 Грудня о 16:00 134


Минулого тижня офіційна делегація Тернопільщини під головуванням очільника області Степана Барни перебувала у провінції Донг Най Соціалістичної Республіки В’єтнам.


Мета поїздки – налагодження комунікації та співпраці з провінцією за різними напрямками – торгівля, машинобудування, експорт, розвиток індустріальних парків. Зустріч з представниками влади й бізнесу провінції Донг Най відбулася на запрошення заступника голови Народного комітету Чан Ван Віня.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, програма перебування поєднувала офіційні зустрічі, серед яких були й зустрічі з Асоціацією молодих підприємців провінції Донг Най. У контексті поїздки до В’єтнаму делегація Тернопільщини також відвідала індустріальні парки, будівництвом та управлінням яких займається підприємство Sonadezi (а це 12 індустріальних парків, середня площа яких 300га – ред.). Ознайомилася тернопільська делегація й з потужностями підприємства з виробництва побутової техніки – пральних машин та кондиціонерів під брендом AQUA (раніше — SANYO).

Власне, співпраця з іноземним бізнесом неможлива без підтримки на дипломатичному рівні. Саме тому в рамках офіційної зустрічі делегації області з керівництвом провінції Донг Най у місті Б’єн Хоа обговорено питання щодо запозичення  досвіду провінції Донг Най у сфері залучення іноземних інвестицій, залучення інвестицій в Тернопільську область, створення спільних українсько-в’єтнамських підприємств, співпраці у сфері сільського господарства, запозичення досвіду провінції щодо створення та функціонування індустріальних парків, подальшої співпраці у сфері освіти, зокрема, навчання та стажування в’єтнамських студентів у вищих навчальних закладах Тернополя, підготовка технічних та медичних кадрів для провінції.

Під час цієї зустрічі очільник Тернопільщини підписав з провінцією Донг Най Меморандум про співпрацю у напрямку розвитку індустріальних парків.

Як повідомив Степан Барна, відповідно до підписаного документа сторони мають провести консультації з інвестиційних інновацій та повинні разом шукати шляхи розвитку діючих та створення нових індустріальних парків на обох територіях.

«Це дозволить сприяти зустрічам і дискусіям між підприємцями з провінції Донг Най та Тернопільської області з питань, що становлять взаємний інтерес, а також покращить співпрацю у різних сферах життєдіяльності, про які обговорили під час візиту, та як результат – підписали відповідні документи. Серед них директор фермерського господарства «Гадз» Петро Гадз та компанія «Thuan Hiep» підписали контракт на експорт яблук до провінції Донг Най, директор ТзОВ «ТЕРКОМ» Василь Грицак підписав контракт на експорт до провінції Донг Най комплектів дерев’яних будинків, директор «Тернобудмеханізація» Іван Капустяк підписав протокол намірів про співпрацю у сфері машинобудування», – поінформував Степан Барна.

У свою чергу, як додав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ігор Вонс, який також перебував у складі делегації у В’єтнамі, за результатами офіційних зустрічей досягнуто домовленостей щодо створення спільної робочої групи з метою обміну інформацією стосовно подальшої співпраці, реалізації та супроводу спільних проектів, а також участі численної в’єтнамської делегації (керівництва та бізнесу провінції)  у Міжнародному інвестиційному форумі у Тернополі в травні 2018 року.

«Тернопільщина – відкритий до співпраці та залучення інвестицій регіон. Ми намагаємося створити максимально сприятливі умови для бізнесу, щоб розвивалися та залучалися як внутрішні, так і зовнішні інвестиції, щоб створювалися нові робочі місця та зростала середня заробітна плата. І як свідчення цього – лише за 11 місяців 2017 року на Тернопільщині зареєструвалися понад 4,5 тисячі нових суб’єктів господарювання, а це відповідно сплата податків до бюджетів різних рівнів та економічний розвиток краю. Саме це ми й намагалися донести під час офіційних зустрічей з представниками влади та бізнесу провінції Донг Най, що, гадаємо, за результатами поїздки,  нам вдалося», – підкреслив Ігор Вонс.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:18


Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:16


Працівниками відділу по роботі зі страхувальниками Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області проводяться документальні перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:14


Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:10


За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2021 року до Фонду соціального страхування України роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд грн, або 51,8% більше, ніж за І квартал 2020 року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:06Теми дня
18 Квітня
17 Квітня
16 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео