Неділя, 26 березня 2023
• У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині
Степан Барна: «Тернопілля вийшло на провідні позиції в Україні за рейтингом інвестиційної привабливості, тепер головна проблема — бажання людей працювати»

Опубліковано: 17 Липня о 10:00 114


Вже з початку цього року на Тернопіллі, до речі, було створено 3,5 тисячі нових робочих місць та зареєстровано понад півтори тисячі суб’єктів господарювання. .


Запуск економіки на повну потужність є нині одним з пріоритетних завдань в Україні. І, на думку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, інвестиції — одне з ключових напрямків, які визначають економічний мікроклімат як загалом в Україні, так і зокрема на Тернопіллі.

— Мені приємно констатувати значне збільшення іноземних інвестицій на території області за останній час, — наголосив голова ОДА. — Усе пізнається в порівнянні — і якщо з 1991 р. до 2017 р. на територію області надійшло 45,3 млн. дол. іноземних інвестицій, то за один 2018 р. ми можемо показати більший притік капітальних інвестицій за усі попередні роки незалежності. Очікуємо серйозне надходження інвестицій у сфері АПК, де будуть відкриті нові інфраструктурні та переробні об’єкти. Пріоритетом для нас також є відкриття нових промислових підприємств, які дадуть можливість зменшити рівень безробіття в області і працевлаштувати велику кількість людей. Прикладом такого підприємства є «СЕ «Бортнетце», яке кілька тижнів тому відкрило вже другу чергу виробничих потужностей у Чорткові (а це близько 10 тисяч квадратних метрів робочих приміщень), що дасть можливість виготовляти на цьому підприємстві комплектуючі для автомобілів «Порше». Таким чином підприємство створило понад 1100 робочих місць, а на черзі — ще тисяча робочих місць.
Перспективним напрямком, за словами Степана Барни, також є розвиток альтернативних джерел енергії на території області, наприклад, розміщення сонячних батарей та вітрових електростанцій. Таких проектів нині реалізовується на території області близько десятка. Один із них — у Заліщицькому районі, на загальну суму понад 50 млн. дол.
— Як бачимо, Тернопілля нині вийшло на провідні позиції в Україні за рейтингом інвестиційної привабливості, — відзначив очільник області. — І тепер головна проблема зводиться до бажання самих людей працювати у цьому напрямку. Ми пояснюємо представникам об’єднаних територіальних громад (а в області уже створено 42 ОТГ), що не варто чекати, поки хтось прийде і щось почне у вас робити, необхідно самим створювати інвестиційні пропозиції та нормальні умови для роботи. Для нас цікаво, щоб на території громад створювалися індустріальні парки, обслуговуючі кооперативи, облаштовувалися сади та розвивалися інші напрямки, які даватимуть можливість розвиватися громадам та створювати нові робочі місця. Вже з початку цього року на Тернопіллі, до речі, було створено 3,5 тисячі нових робочих місць та зареєстровано понад півтори тисячі суб’єктів господарювання. І тепер нашим головним завданням є залучення, за прикладом Польщі, наших людей, які заробили кошти в Італії, Іспанії та інших розвинутих країнах, для вкладення інвестицій в економіку Тернопілля і підтримку підприємництва.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59


Програші не любить ніхто, особливо затяті гравці в азартні розваги. Тим не менш, вони продовжують грати, розуміючи, що можна втратити солідну суму...


Рубрика: Опубліковано: о 17:48


22 березня в Тернопільській громаді у парку «Загребелля» патрулюючи місто вранці, працівники управління муніципальної інспекції спільно з поліцейським офіцером громади затримали громадян, які здійснювали незаконний збір березового соку...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Тернопільська студентка-нігерійка Джульєтта заспівала пісню «Черемшина» українською мовою в подарунок чоловікові...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:55


У Бучацькій громаді на рушничок щастя стали військовослужбовець Володимир Гутнік та його кохана Тетяна...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:10Теми дня
25 Березня
24 Березня
23 Березня