Четвер, 20 лютого 2020
• Що лежить у «БАНДЕРІВСЬКІЙ СКРИНІ»? • Боксерський мегахіт року • За крок до «Євробачення», або Як «TVORCHI» тернополяни нацвідбір «підірвали» • Дві сумні Славкові дати • 10 років тюрми – за смерть 20-річного Віталія Гнатишина • “Зеленський, ти – зрадник! Хто для тебе Росія?” • БК «Тернопіль» утримує лідерство в чемпіонаті • Теребовлянка Катерина Грод: «Америку недаремно називають країною можливостей!» • Смертельна аварія біля Кременця: за кермом – п’яний працівник поліції… • Чи привезуть українців з Китаю у «Медобори»? • Унікальну частину Тернового Вінка Ісуса Христа привезуть на Тернопільщину • Перетворюємося на… тропіки? • Ці солодкі… оцінки! • 71-річна Мей Маск позувала для фотографині з України • Вже не Слічна • Будуть всі своЇ! • Формула успіху команди Надала: досвідчені фахівці поряд з молодими • Різниця між урядами Гройсмана і Гончарука тільки в тому, що останній їздить по Кабміну на самокаті • ЗНО — без стресу! • Хто забив найбільше голів в історії футболу?
Степан Барна: «Тернопілля вийшло на провідні позиції в Україні за рейтингом інвестиційної привабливості, тепер головна проблема — бажання людей працювати»

Опубліковано: 17 Липня о 10:00 113


Вже з початку цього року на Тернопіллі, до речі, було створено 3,5 тисячі нових робочих місць та зареєстровано понад півтори тисячі суб’єктів господарювання. .


Запуск економіки на повну потужність є нині одним з пріоритетних завдань в Україні. І, на думку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, інвестиції — одне з ключових напрямків, які визначають економічний мікроклімат як загалом в Україні, так і зокрема на Тернопіллі.

— Мені приємно констатувати значне збільшення іноземних інвестицій на території області за останній час, — наголосив голова ОДА. — Усе пізнається в порівнянні — і якщо з 1991 р. до 2017 р. на територію області надійшло 45,3 млн. дол. іноземних інвестицій, то за один 2018 р. ми можемо показати більший притік капітальних інвестицій за усі попередні роки незалежності. Очікуємо серйозне надходження інвестицій у сфері АПК, де будуть відкриті нові інфраструктурні та переробні об’єкти. Пріоритетом для нас також є відкриття нових промислових підприємств, які дадуть можливість зменшити рівень безробіття в області і працевлаштувати велику кількість людей. Прикладом такого підприємства є «СЕ «Бортнетце», яке кілька тижнів тому відкрило вже другу чергу виробничих потужностей у Чорткові (а це близько 10 тисяч квадратних метрів робочих приміщень), що дасть можливість виготовляти на цьому підприємстві комплектуючі для автомобілів «Порше». Таким чином підприємство створило понад 1100 робочих місць, а на черзі — ще тисяча робочих місць.
Перспективним напрямком, за словами Степана Барни, також є розвиток альтернативних джерел енергії на території області, наприклад, розміщення сонячних батарей та вітрових електростанцій. Таких проектів нині реалізовується на території області близько десятка. Один із них — у Заліщицькому районі, на загальну суму понад 50 млн. дол.
— Як бачимо, Тернопілля нині вийшло на провідні позиції в Україні за рейтингом інвестиційної привабливості, — відзначив очільник області. — І тепер головна проблема зводиться до бажання самих людей працювати у цьому напрямку. Ми пояснюємо представникам об’єднаних територіальних громад (а в області уже створено 42 ОТГ), що не варто чекати, поки хтось прийде і щось почне у вас робити, необхідно самим створювати інвестиційні пропозиції та нормальні умови для роботи. Для нас цікаво, щоб на території громад створювалися індустріальні парки, обслуговуючі кооперативи, облаштовувалися сади та розвивалися інші напрямки, які даватимуть можливість розвиватися громадам та створювати нові робочі місця. Вже з початку цього року на Тернопіллі, до речі, було створено 3,5 тисячі нових робочих місць та зареєстровано понад півтори тисячі суб’єктів господарювання. І тепер нашим головним завданням є залучення, за прикладом Польщі, наших людей, які заробили кошти в Італії, Іспанії та інших розвинутих країнах, для вкладення інвестицій в економіку Тернопілля і підтримку підприємництва.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

У видавництві «Терно-граф» побачила світ книга Анатолія Лукащука, Григорія Шергея та Марини Ягодинської «Бандерівська скриня. Архів УПА з криївки в Кордишеві на Шумщині», доповнена новими матеріалами...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


У суботу на ринг знову вийдуть Ф’юрі і Уайлдер...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Другий півфінал нацвідбору «Євробачення», який відбувався у суботу, 15 лютого, тернополяни цьогоріч пропустити аж ніяк не могли: там же наші виступали!...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Десяті роковини смерті й 70-річний ювілей із дня народження журналіста і поета Ярослава Бензи...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Минулого тижня у Тернопільському міськрайонному суді нарешті оголосили вирок по справі смертельного побиття 20-річного тернополянина Віталія Гнатишина...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
20 Лютого
19 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео