Вівторок, 17 вересня 2019
• Поблизу власної оселі вирощував коноплю… • Буковинська красуня підкорила Італію • Коли у Тернополі не буде води? • «Моє серце на капремонті» • ТОП-5 продуктів, які можна їсти… на ніч • Телефонний дзвінок вартістю в 10 тисяч гривень • «Почистив» не одну квартиру • Настя Приходько пішла під вінець! • #Digitalization: поки в Україні говорять – у Тернополі роблять • Загинув військовослужбовець з Тернопільщини Михайло Цимбалістий • Незважаючи на скруту, у «файному місті» ростуть громадські об’єкти • Куди поділися німці? • Сергій Надал: «Уроки минулого – завдання для сьогодення» • Парад полонених, жорстокі допити: моторошні спогади кіборга з Тернополя, що пробув 2 тижні у полоні • Генпрокурор звільнив В’ячеслава Перча • З’явилося відео вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ • Перший пішов! • Патрульні не взяли 500 гривень! • Україна фактично вийшла на Євро’2020 • Вересневий театральний марафон
Столиця «української Бразилії» стала містом-побратимом Тернополя

Автор: Опубліковано: 18 Березня о 10:00 42


Тім Де Гітер у своєму виступі назвав Сергія Надала одним з найбільш прогресивних мерів України, який щиро хоче вести країну вперед.


Міський голова Сергій Надал, мер бразильського міста Адельмо Луїс Клосовський, представники української діаспори та духовенства підписали угоду про побратимство між українським Тернополем та бразильським Прудентополісом. Тепер наше місто має побратима у далекій Бразилії.

Прудентополіс — відомий на весь світ як бразильський центр української культури. Сюди приїжджають, щоби побачити українські вишиванку, писанку, танці, послухати українських пісень, скуштувати українських страв. Населення цього муніципалітету станом на 2008 рік складало понад 50 тис. мешканців, з яких 75 % — українського походження. Цікаво, що більшість місцевої української діаспори є вихідцями з Тернопільщини.
Саме з ініціативи громади Прудентополіса було підписано угоду про побратимство з Тернополем. За участю міського голови Тернополя у бразильському місті, яке називають столицею «української Бразилії», також було вшановано пам’ять Тараса Шевченка.

Про важливу роль співпраці України і Бразилії та про роль української діаспори розповів мер Тернополя.
«Сьогодні Бразилія є країною, яка стрімко розвивається, тому побратимство між Тернополем і Прудентополісом стимулює розвиток українсько-бразильських економічних відносин, сприятиме залученню бразильських інвестицій в Тернопіль та Україну. Це один з важливих аргументів підписання угоди про побратимство», – зазначив Сергій Надал.

«Ще одна важлива причина – це українська діаспора в Бразилії. Діаспора є найкращим послом українського народу та української держави. Українці Бразилії завжди доносили до світу правду про Україну та відстоювали українські національні інтереси. Бразильські українці також стали частиною тієї потуги, яка допомогла Україні зупинити російського агресора на Донбасі. Представники діаспори збирали і збирають для української армії та добровольчих батальйонів допомогу, переконують свій уряд у ворожій політиці російського агресора. Ми вдячні нашим побратимам за їх працю на користь України», – підсумував Сергій Надал.
У свою чергу міський голова Прудентополіса Адельмо Луїс Клосовський оцінює підписання угоди про побратимство як віхову подію у відносинах України та Бразилії.

«Угода про побратимство між Тернополем та Прудентополісом – це віхова подія у розвитку співпраці України та Бразилії, це місток, який поєднає наші країни. Вже прописана концепція економічної і культурної співпраці між нашими містами. Ми готуємо реальні пропозиції для виходу бразильського бізнесу на ринок Тернополя», – заявив Адельмо Луїс Клосовський.

Таким чином далека Бразилія стала ближчою до України, а український Прудентополіс долучився до країни-матері.

Нагадаємо, у червні 2018 року мер американської Парми Тім Де Гітер і міський голова Тернополя Сергій Надал підписали меморандум про побратимство між містами.
Тім Де Гітер у своєму виступі назвав Сергія Надала одним з найбільш прогресивних мерів України, який щиро хоче вести країну вперед.

«Я зустрічався з багатьма українськими політиками і чиновниками, в тому числі й з мерами українських міст. Тому можу сказати з упевненістю: міський голова Тернополя – це справді прогресивний мер, який впроваджує сучасні методи управління містом, систему прямого народовладдя. Сергій Надал – один з найбільш прогресивних мерів України», – зазначив очільник Парми.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

50-річний житель села Домаморич Тернопільського району займався вирощуванням наркотичних речовин...


Опубліковано: о 13:00


Уродженка Чернівців посіла друге місце у конкурсі «Міс Італія»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:00


Танцівник Дмитро Дікусар про колишніх і теперішнє...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Існує поширена думка, що їсти на ніч шкідливо для здоров’я. Однак є певні продукти, які в цей час їсти корисно. Ось п’ять з них...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00Теми дня
17 Вересня
16 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео