Середа, 19 червня 2019
• Чотири роки судять за… «смітникову люстрацію» • Головна команда у Тернополі • У Тернополі будуть нові дитячі садочки • Як тернопільські продавці квітів дурять клієнтів • Надія Фарійон: «Сучасна медсестра – партнер лікаря» • Націоналісти разом ідуть у Верховну Раду за списком «Свободи» • Переселенка з Горлівки про війну на Донбасі • Завершується ремонт в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні • Тарас Юрик: «Плідна співпраця народних депутатів і керівництва області дозволила вийти на рекордні показники капітальних інвестицій у розвиток Тернопілля» • «Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради • Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку • Піца буде фест! • Усі біжать!
Столиця «української Бразилії» стала містом-побратимом Тернополя

Автор: Опубліковано: 18 Березня о 10:00 39


Тім Де Гітер у своєму виступі назвав Сергія Надала одним з найбільш прогресивних мерів України, який щиро хоче вести країну вперед.


Міський голова Сергій Надал, мер бразильського міста Адельмо Луїс Клосовський, представники української діаспори та духовенства підписали угоду про побратимство між українським Тернополем та бразильським Прудентополісом. Тепер наше місто має побратима у далекій Бразилії.

Прудентополіс — відомий на весь світ як бразильський центр української культури. Сюди приїжджають, щоби побачити українські вишиванку, писанку, танці, послухати українських пісень, скуштувати українських страв. Населення цього муніципалітету станом на 2008 рік складало понад 50 тис. мешканців, з яких 75 % — українського походження. Цікаво, що більшість місцевої української діаспори є вихідцями з Тернопільщини.
Саме з ініціативи громади Прудентополіса було підписано угоду про побратимство з Тернополем. За участю міського голови Тернополя у бразильському місті, яке називають столицею «української Бразилії», також було вшановано пам’ять Тараса Шевченка.

Про важливу роль співпраці України і Бразилії та про роль української діаспори розповів мер Тернополя.
«Сьогодні Бразилія є країною, яка стрімко розвивається, тому побратимство між Тернополем і Прудентополісом стимулює розвиток українсько-бразильських економічних відносин, сприятиме залученню бразильських інвестицій в Тернопіль та Україну. Це один з важливих аргументів підписання угоди про побратимство», – зазначив Сергій Надал.

«Ще одна важлива причина – це українська діаспора в Бразилії. Діаспора є найкращим послом українського народу та української держави. Українці Бразилії завжди доносили до світу правду про Україну та відстоювали українські національні інтереси. Бразильські українці також стали частиною тієї потуги, яка допомогла Україні зупинити російського агресора на Донбасі. Представники діаспори збирали і збирають для української армії та добровольчих батальйонів допомогу, переконують свій уряд у ворожій політиці російського агресора. Ми вдячні нашим побратимам за їх працю на користь України», – підсумував Сергій Надал.
У свою чергу міський голова Прудентополіса Адельмо Луїс Клосовський оцінює підписання угоди про побратимство як віхову подію у відносинах України та Бразилії.

«Угода про побратимство між Тернополем та Прудентополісом – це віхова подія у розвитку співпраці України та Бразилії, це місток, який поєднає наші країни. Вже прописана концепція економічної і культурної співпраці між нашими містами. Ми готуємо реальні пропозиції для виходу бразильського бізнесу на ринок Тернополя», – заявив Адельмо Луїс Клосовський.

Таким чином далека Бразилія стала ближчою до України, а український Прудентополіс долучився до країни-матері.

Нагадаємо, у червні 2018 року мер американської Парми Тім Де Гітер і міський голова Тернополя Сергій Надал підписали меморандум про побратимство між містами.
Тім Де Гітер у своєму виступі назвав Сергія Надала одним з найбільш прогресивних мерів України, який щиро хоче вести країну вперед.

«Я зустрічався з багатьма українськими політиками і чиновниками, в тому числі й з мерами українських міст. Тому можу сказати з упевненістю: міський голова Тернополя – це справді прогресивний мер, який впроваджує сучасні методи управління містом, систему прямого народовладдя. Сергій Надал – один з найбільш прогресивних мерів України», – зазначив очільник Парми.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Про «смітникову люстрацію» суддів Кременецького районного суду вже, здається, давно всі забули...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 13:30


Іван Гресько колись навчався у цьому навчальному закладі на факультеті фізичного виховання...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


На черговій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 6 червня, було прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі, а також коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Тернополянка Ірина Вахрів розповіла про неприємний сюрприз у квітах...


Опубліковано: о 15:00


Доповідь тернополянки на Всеукраїнському форумі з медсестринства вразила його учасників...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Червня
18 Червня
17 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео