Неділя, 21 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Тернопіль будуть прибирати за новим чітким планом

Опубліковано: 21 Грудня о 14:50 33


Виконком затверджує «Дорожню карту утримання шляхово-мостового господарства Тернополя взимку».


Виконком міської ради Тернополя затверджує новий чіткий план прибирання міста у зимовий період. Новий план (“Дорожня карта”) розроблений з врахуванням роботи відповідних служб США та Канади. Як стверджує міський голова Тернополя Сергій Надал, “Дорожня карта” доповнювалася пропозиціями експертів, а її реалізація дасть змогу очищати місто від снігу за максимально короткий термін.

Перед початком нових снігопадів, які очікуються в Україні вже ближче до Нового року, даємо можливість читачам ознайомитися з основними пунктами “Дорожньої карти” з прибирання Тернополя (з повним варіантом можна ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради).

Усі роботи взимку розподілені на 4 групи

 Попередження  – оброблення покриття технологічними матеріалами, що запобігають утворенню ожеледі та сприяють її ліквідації.
 Очищення  — згрібання, підмітання снігу і сколу та укладання у вали.
 Видалення  – формування снігового валу з подальшим його механізованим вивезенням у спеціально визначені снігозвалища.
 Догляд  — ліквідація ожеледі та боротьба із слизькістю доріг і тротуарів.

Відповідальні структури за попередження, очищення, видалення та догляд

ЗавданняВиконавець
Вулиці та тротуари

1,2 та 3 категорії

Переможець тендеру з утримання шляхо- мостового господарства (підрядники)
Прибудинкові та прилеглі території житлових будинківПідприємства, що обслуговують житловий фонд міста
Приватний житловий секторВласники приватних будинковолодінь
Прилегла територія до об’єктів господарюванняСуб’єкти підприємницької діяльності
Медичні та навчальні закладиДирекція установ
Промисловий секторАдміністрація підприємств
Паркове господарствоАдміністрація КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м.Тернополя»
Місця для паркування автотранспортуСуб’єкти підприємницької діяльності

Система оповіщення населення про початок роботи технологічного транспорту на маршрутах снігоприбирання

Оповіщення населення проводиться міською радою через засоби масової інформації:

 1.  Зелений рівень  — при виникненні ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години “пік”) при незначних та помірних снігових опадах – за три години до початку роботи техніки.
 2.  Жовтий рівень  — при виникненні ожеледиці чи потреби прибирання снігу у вечірній та нічний періоди доби при незначних та помірних снігових опадах – за дві години до початку роботи техніки.
 3.  Червоний рівень  — при виникненні потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації – за дві години до початку роботи техніки.

Вказаний час оповіщення надає можливість населенню завчасно скоригувати свої плани щодо подальших дій (добирання до роботи, магазинів, учбових та медичних закладів тощо), а водіям тимчасово прибрати автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту.

Дуже важливим для недопущення збоїв у роботі транспортної інфраструктури міста є призупинення руху великовагових транзитних автомашин через вулиці загальноміського значення М-19 (15 Квітня,  транспортна розв’язка 15 Квітня – Протасевича – Ст. Бандери, Протасевича, Об’їзна, Микулинецька), М-12 (вул.
С. Будного).

При максимальному червоному рівні оповіщення рух технологічного транспорту проводиться за спеціальною маршрутною схемою:

 1.  Маршрут №1  – вулиці Тролейбусна, Бережанська, Гетьмана Мазепи, дамба Тернопільського ставу, Руська, проспект Степана Бандери, транспортна розв’язка вулиць Протасевича, 15 Квітня та проспекту Степана Бандери.
 2.  Маршрут №2  – транспортна розв’язка вулиць Протасевича, 15 Квітня та проспекту Степана Бандери, вулиця 15 Квітня, проспект Злуки, вулиці Збаразька, Богдана Хмельницького.

Заборона стоянки автотранспорту на маршрутах снігоприбирання

Кожен водій повинен максимально утриматись від стоянки автотранспортного засобу на проїзній частині вулиць у вечірній та нічний період доби та оперативно його прибрати після відповідного оповіщення міською радою.

При червоному рівні оповіщення припаркований транспорт може бути прибраний евакуатором і розміщений на спеціальному майданчику. Витрати на евакуацію, транспортування та перебування авта на майданчику  проводяться за рахунок його  власника (користувача).

Не допускається також під час дії оповіщення тимчасове переміщення автомашини з проїзної частини на тротуар. Водій такого авта ризикує бути притягненим правоохоронними органами за порушення вимог Правил дорожнього руху України.

Заборона стоянки автотранспорту у дворах житлових будинків

Дислокація авт у дворах повинна бути тільки на спеціально відведених територіях. Забороняється розміщення автомашин у безпосередній близькості до стін  будинку та дерев.

Після оповіщення міською радою червоного рівня стоянка в дворах житлових будинків.

Місця сніговивозу

 • На майданчику в парку “Топільче” в районі перехрестя вулиць Дружби — Руської (дамба Тернопільського ставу).
 • На території парку “Національного відродження” (заїзд від АЗС “Укрнафта” біля “Алеї здоров’я”).
 • На території відпрацьованого піскового кар’єру на вул. Микулинецькій (за міським кладовищем).
 • На території пустиря навпроти будинку №34А на вул. Текстильній.
 • На території відпрацьованого піскового кар’єру на вул. Пісковій.
 • На території “Савич парку” на вул. Генерала М.Тарнавського.

Експлуатуючим організаціям забезпечувати своєчасне видалення снігу, не допускаючи його забруднення відходами.

Загалом “Дорожня карта утримання шляхово-мостового господарства Тернополя взимку” — це комплексний документ на 52-ох сторінках, з яким всі бажаючі можуть ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради.

Прес-служба ТМР


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео