Четвер, 20 лютого 2020
• Її зброя – спиці й нитки! • Що лежить у «БАНДЕРІВСЬКІЙ СКРИНІ»? • Боксерський мегахіт року • За крок до «Євробачення», або Як «TVORCHI» тернополяни нацвідбір «підірвали» • Дві сумні Славкові дати • 10 років тюрми – за смерть 20-річного Віталія Гнатишина • “Зеленський, ти – зрадник! Хто для тебе Росія?” • БК «Тернопіль» утримує лідерство в чемпіонаті • Теребовлянка Катерина Грод: «Америку недаремно називають країною можливостей!» • Смертельна аварія біля Кременця: за кермом – п’яний працівник поліції… • Чи привезуть українців з Китаю у «Медобори»? • Унікальну частину Тернового Вінка Ісуса Христа привезуть на Тернопільщину • Перетворюємося на… тропіки? • Ці солодкі… оцінки! • 71-річна Мей Маск позувала для фотографині з України • Вже не Слічна • Будуть всі своЇ! • Формула успіху команди Надала: досвідчені фахівці поряд з молодими • Різниця між урядами Гройсмана і Гончарука тільки в тому, що останній їздить по Кабміну на самокаті • ЗНО — без стресу!
Тернопіль — лідер рейтингу інвестиційної ефективності серед усіх міст України

Автор: Опубліковано: 19 Жовтня о 14:00 187


За підсумками І-го кварталу 2017 року, Тернопіль уже демонстрував максимальну інвестиційну ефективність, отримавши тоді 215 балів, проте такого високого результату, як цього разу, місто досягло вперше.


Аналітична агенція «Євро-Рейтинг» оновила рейтинг інвестиційної ефективності міст України за підсумками ІІ-го кварталу 2017 року. В результаті Тернопіль вперше посів найвищу сходинку рейтингу, випереджаючи навіть Київ! Наше місто отримало 242 бали, випередивши на 28 балів Івано-Франківськ, що став другим у рейтингу. Столиця України розділила 3-4 місця з Вінницею.

За підсумками І-го кварталу 2017 року, Тернопіль уже демонстрував максимальну інвестиційну ефективність, отримавши тоді 215 балів, проте такого високого результату, як цього разу, місто досягло вперше.

«Тернопіль нині почав випереджати такі визнані регіональні центри «тяжіння» інвестицій, як Львів, Дніпро і Одеса. А за працевлаштуванням безробітних, прийняттям в експлуатацію житла, наданими послугами місто посідає 4, 2 і 2 місця відповідно. Темпи приросту та обсяги даних показників в розрахунку на одного мешканця міста у Тернополі також одні з найвищих в Україні», – зазначає гендиректор «Євро-Рейтингу» Григорій Перерва виданню «Економіст».

У свою чергу, міський голова Тернополя Сергій Надал переконаний, що першочергове завдання місцевої влади забезпечити сприятливі умови для розвитку бізнесу, особливо — малого та середнього.

«У Тернополі прийнята та ефективно діє програма підтримки малого та середнього бізнесу. Лише протягом останніх місяців, у міру своїх повноважень, мерія досягнула значного спрощення умов для ведення бізнесу, — відзначає міський голова. — Йдеться про рішення автоматично продовжувати угоди оренди комунальної землі тим підприємцям, які справно платять податки і не мають порушень. Раніше саме ці питання створювали чи не найбільше проблем, оскільки кожну таку угоду доводилося розглядати окремо. З початку року у 33 рази зменшено ставку орендної плати за землю, а також встановлено одну з найнижчих ставок податку на нежитлову нерухомість — на рівні приблизно утричі нижчому від максимально дозволеної. Це свідчить про те, що у місті створюються максимально сприятливі умови для розвитку виробництва та ведення бізнесу.»

Сергій Надал вважає малий та середній бізнес економічною опорою тернопільської громади. Він так бачить стратегію розвитку міста: «Кожне активне підприємство – це робочі місця. Чим більше працює людей і менше безробіття, тим вищими будуть зарплати. Вищі зарплати – люди більше купують товарів. Більше підприємців та підприємств – це основа місцевої економіки. Загалом більша економічна активність – це більше грошей у бюджет, а отже, більше виконаних робіт з благоустрою та реалізації соціальних проектів. Будемо робити все, що в наших силах, аби підприємець і громада були партнерами.»

Результати аналітичної агенції «Євро-Рейтинг» далеко не єдині, що підтверджують високу інвестиційну привабливість Тернополя.

Так, нещодавно Національне рейтингове агентство «ІВІ-рейтинг» оновило рівень кредитного рейтингу та інвестиційної привабливості Тернополя. У результаті проведених досліджень рейтинговим агентством було підвищено рівень інвестиційної привабливості Тернополя з invBBB (достатня привабливість), що був у 2016 році, до рівня invA (висока привабливість). Цього було досягнуто завдяки тому, що місто за останній рік характеризувалося високою інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингоутворення. Окрім того, агентство вкотре підтвердило кредитний рейтинг Тернополя на рівні uaBBB зі збереженням прогнозу «стабільний».

Позитивну оцінку нашому місту дають не лише у фінансовій сфері. У квітні цього року незалежні експерти порталу «Слово і Діло» назвали міського голову Тернополя найбільш відповідальним серед мерів обласних центрів. У даному рейтингу оцінювалося співвідношення між даними і виконаними обіцянками. Очільник Тернополя набрав 63 %, а загалом у рейтингах порталу «Слово і Діло» він стабільно посідає найвищі позиції вже протягом трьох років поспіль.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Понад 2 тисячі шкарпеток передала військовим на Донбас тернополянка Ганна Казимирович...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


У видавництві «Терно-граф» побачила світ книга Анатолія Лукащука, Григорія Шергея та Марини Ягодинської «Бандерівська скриня. Архів УПА з криївки в Кордишеві на Шумщині», доповнена новими матеріалами...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


У суботу на ринг знову вийдуть Ф’юрі і Уайлдер...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Другий півфінал нацвідбору «Євробачення», який відбувався у суботу, 15 лютого, тернополяни цьогоріч пропустити аж ніяк не могли: там же наші виступали!...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Десяті роковини смерті й 70-річний ювілей із дня народження журналіста і поета Ярослава Бензи...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00Теми дня
20 Лютого
19 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео