Субота, 19 вересня 2020
• Зеленський – у Тернополі! • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів • Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього» • Зміни в обласній прокуратурі: пішов Микола, прийшов Миколайчук • Тернопіль увійшов до топ-5 міст зі сприятливим бізнес-кліматом • «Бути чи не бути»… театральному сезону? • Територіальний центр пропонує соціальну допомогу одиноким тернополянам похилого віку • Тернополян «золотого віку» запрошують на цікаві зустрічі • Центральна влада і Тернопільська ОДА хочуть перетворити школи на… курники? • Прокурор Петришин пішов з ганьбою із Тернопільщини • Тернопільська обласна аптека № 78 вже працює цілодобово • Університет сучасних знань! • Об’їздив 45 країн і повернувся до Кременця, щоб відкрити своє кафе! • Президента Зеленського знову ввели в оману: в Тернополі у лікарні перебувають лише восьмеро діток • Під час селекторної наради мер Тернополя запропонував міністру охорони здоров’я припинити ділити Україну на зони • Сергій Надал активно працює, перебуваючи на лікарняному через СОVID-19 • «Озеряна’2020»: незвичні умови і приголомшливі рекорди • Прокурор Микола Петришин так «вливався» у колектив, що аж донеслося до Генеральної прокуратури
Тернопіль — лідер рейтингу інвестиційної ефективності серед усіх міст України

Автор: Опубліковано: 19 Жовтня о 14:00 203


За підсумками І-го кварталу 2017 року, Тернопіль уже демонстрував максимальну інвестиційну ефективність, отримавши тоді 215 балів, проте такого високого результату, як цього разу, місто досягло вперше.


Аналітична агенція «Євро-Рейтинг» оновила рейтинг інвестиційної ефективності міст України за підсумками ІІ-го кварталу 2017 року. В результаті Тернопіль вперше посів найвищу сходинку рейтингу, випереджаючи навіть Київ! Наше місто отримало 242 бали, випередивши на 28 балів Івано-Франківськ, що став другим у рейтингу. Столиця України розділила 3-4 місця з Вінницею.

За підсумками І-го кварталу 2017 року, Тернопіль уже демонстрував максимальну інвестиційну ефективність, отримавши тоді 215 балів, проте такого високого результату, як цього разу, місто досягло вперше.

«Тернопіль нині почав випереджати такі визнані регіональні центри «тяжіння» інвестицій, як Львів, Дніпро і Одеса. А за працевлаштуванням безробітних, прийняттям в експлуатацію житла, наданими послугами місто посідає 4, 2 і 2 місця відповідно. Темпи приросту та обсяги даних показників в розрахунку на одного мешканця міста у Тернополі також одні з найвищих в Україні», – зазначає гендиректор «Євро-Рейтингу» Григорій Перерва виданню «Економіст».

У свою чергу, міський голова Тернополя Сергій Надал переконаний, що першочергове завдання місцевої влади забезпечити сприятливі умови для розвитку бізнесу, особливо — малого та середнього.

«У Тернополі прийнята та ефективно діє програма підтримки малого та середнього бізнесу. Лише протягом останніх місяців, у міру своїх повноважень, мерія досягнула значного спрощення умов для ведення бізнесу, — відзначає міський голова. — Йдеться про рішення автоматично продовжувати угоди оренди комунальної землі тим підприємцям, які справно платять податки і не мають порушень. Раніше саме ці питання створювали чи не найбільше проблем, оскільки кожну таку угоду доводилося розглядати окремо. З початку року у 33 рази зменшено ставку орендної плати за землю, а також встановлено одну з найнижчих ставок податку на нежитлову нерухомість — на рівні приблизно утричі нижчому від максимально дозволеної. Це свідчить про те, що у місті створюються максимально сприятливі умови для розвитку виробництва та ведення бізнесу.»

Сергій Надал вважає малий та середній бізнес економічною опорою тернопільської громади. Він так бачить стратегію розвитку міста: «Кожне активне підприємство – це робочі місця. Чим більше працює людей і менше безробіття, тим вищими будуть зарплати. Вищі зарплати – люди більше купують товарів. Більше підприємців та підприємств – це основа місцевої економіки. Загалом більша економічна активність – це більше грошей у бюджет, а отже, більше виконаних робіт з благоустрою та реалізації соціальних проектів. Будемо робити все, що в наших силах, аби підприємець і громада були партнерами.»

Результати аналітичної агенції «Євро-Рейтинг» далеко не єдині, що підтверджують високу інвестиційну привабливість Тернополя.

Так, нещодавно Національне рейтингове агентство «ІВІ-рейтинг» оновило рівень кредитного рейтингу та інвестиційної привабливості Тернополя. У результаті проведених досліджень рейтинговим агентством було підвищено рівень інвестиційної привабливості Тернополя з invBBB (достатня привабливість), що був у 2016 році, до рівня invA (висока привабливість). Цього було досягнуто завдяки тому, що місто за останній рік характеризувалося високою інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингоутворення. Окрім того, агентство вкотре підтвердило кредитний рейтинг Тернополя на рівні uaBBB зі збереженням прогнозу «стабільний».

Позитивну оцінку нашому місту дають не лише у фінансовій сфері. У квітні цього року незалежні експерти порталу «Слово і Діло» назвали міського голову Тернополя найбільш відповідальним серед мерів обласних центрів. У даному рейтингу оцінювалося співвідношення між даними і виконаними обіцянками. Очільник Тернополя набрав 63 %, а загалом у рейтингах порталу «Слово і Діло» він стабільно посідає найвищі позиції вже протягом трьох років поспіль.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Сьогодні на Тернопільщину приїхав президент України Володимир Зеленський...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:45


Росія поставила ультиматум і вимагає внесення змін до українського законодавства, зокрема, в постанову «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» №3943, ухвалену 15 липня...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Рейтинг «Європейської Солідарності» впевнено зростає. За останніми соціологічними опитуваннями, в нашій області він складає 29,4 %...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Від початку року у Тернополі завершилися ремонтні роботи на близько 40-ка прибудинкових територіях та міжквартальних проїздах, ще на десяти об’єктах капітальний ремонт триває...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:30


Персональні санкції, які запровадила російська влада проти п’ятого президента України та низки українських депутатів, – це як своєрідний «знак якості», як нагорода за захист державних інтересів України, наголошує лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00Теми дня
18 Вересня
17 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео