Середа, 13 листопада 2019
• Вітаю в ХХІ столітті… • Вижила завдяки… цукеркам • Сигара берек – трубочки з бринзою • Зі світу по клаптику – нареченій сукня • Ніжна і грізна Могилевська знову покохала • Аграрії з Тернопільщини виступили проти продажу землі в Україні • Привокзальна площа зміниться до невпізнання • Переможець «Озеряни’2019» виконав олімпійський норматив • Про знищені сидіння, поліцію і загадки регламенту • У Тернополі будують унікальний собор в древньовізантійському стилі • Онука італійського диктатора Муссоліні вимагає покарати фанатів «Селтика» • Придбав смартфон за…фальшиві долари • Менше, ніж в УПЛ, легіонерів тільки в Сербії • У Тернополі запрацював новий автобусний маршрут №35 з великими низькопідлоговими автобусами • А ви їли нині на сніданок… магній? • Ловися, фотокадре, вдалий та ще кращий! • Скільки тернополяни заплатять за централізоване опалення у жовтні? • Найбільша модернізація комунальної інфраструктури за останніх 60 років • З листопада документи водія — в смартфоні • Відбір на чемпіонат світу’2022: знову слід виграти групу
Тернопіль переміг у престижному всеукраїнському конкурсі як найбільш відкрите інноваційне місто

Автор: Опубліковано: 14 Жовтня о 12:00 24


Нещодавно у столиці України відбувся престижний форум Kyiv Smart City’2019, на якому Тернопіль отримав перше місце у номінації «Відкрите інноваційне місто».


Це найпрестижніша нагорода у рамках Kyiv Smart City Forum’2019. Висококваліфіковане журі у складі провідних українських науковців-урбаністів, архітекторів і бізнес-експертів, проаналізувавши 102 конкурсні заявки, визнало Тернопіль найуспішнішим у залученні мешканців до процесів управління містом на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Тернопіль уже другий рік поспіль перемагає на конкурсі Smart City. Попередня нагорода була у номінації «Найкраща транспортна модель міста 2018 року».

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, «розвиток сучасного міста можливий лише завдяки новим підходам. А це відкритість влади, інновації і активність громади. Саме на цих «трьох китах» базується розвиток сучасного європейського міста, і Тернопіль чітко дотримується цієї формули. Тому ми надзвичайно горді за те, що експертне середовище високо оцінило Тернопіль на всеукраїнському рівні.»

За оцінками Асоціації міст України, Тернопіль сьогодні є прикладом для наслідування для більшості українських міст. «Доки на центральному рівні говорять про запровадження розумних технологій «Держава у смартфоні», у Тернополі вже кілька років поспіль успішно реалізовують концепцію цифрової демократії – «Громада у смартфоні», тобто запроваджують електронні сервіси і механізми прямого народовладдя. Це дуже позитивно і за цим майбутнє», – зазначив на форумі голова Асоціації міста України Павло Козирєв.

Виступаючи на Smart City Forum, міський голова Тернополя також представив концепцію транспортної реформи, що реалізується у нашому місті в рамках комплексної трансформації міста у місто «smart». Зокрема, розповів про створення єдиної комунальної транспортної компанії з використанням сучасних, комфортних, низькопідлогових, великих і екологічно безпечних автобусів, облаштування «розумних» зупинок, запровадження електрон-
них систем сповіщення пасажирів, спостереження за рухом громадського транспорту в режимі реального часу і електронного квитка для проїзду всіх категорій пасажирів у громадському транспорті. «Якщо лише два роки тому, у 2017 році, частка пасажирів, які сплачували за проїзд у міському громадському транспорті безготівковою формою розрахунків, складала лише 2%, то в 2019 році уже понад 60% мешканців міста розраховуються за проїзд електронною «Картою тернополянина», – зазначив Сергій Надал. А модератор форуму, керівник програми розвитку інфраструктури Українського інституту майбутнього Володимир Шульмейстер висловив сподівання, що за прикладом Тернополя система електронного квитка найближчим часом запрацює і в інших українських містах.

Як ми вже повідомляли, нещодавно під час всеукраїнського Open Data Forum’2019 (головна подія року у сфері відкритих даних) Тернопіль було визнано переможцем серед міст України за досягнення найвищих стандартів публікації відкритих даних міськими органами управління.

Пресслужба Тернопільської міської ради

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Вітаю в ХХІ столітті.
Тут секс вільний, а любов – важка ноша...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Мешканка Нової Зеландії Кушила Стейн, яка дрейфувала дві доби в Егейському морі, вижила завдяки невеликому запасу льодяників. Її врятували минулої неділі...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Перекус по-турецьки...


Опубліковано: о 14:00


Нещодавно 43-річна англійка Беккі вийшла заміж за коханого Чі Маркхмена...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


44-річна співачка Наталія Могилевська, яка нещодавно заявила про готовність стати мамою, трішки розказала про свого таємничого обранця...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00Теми дня
12 Листопада
11 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео