Неділя, 23 січня 2022
• М’ясний бенкет! Три ідеї для страв зі свинини • У художньому музеї – «Зимова феєрія»! • Сергій Надал запевнив власників індивідуального опалення, що оплату за ізольовані транзитні стояки буде скасовано • І колядували, і вертепи парадували! • Все, що треба знати про обігрів площ загального користування • Двоє вбивць Віталія Ващенка вже на свободі, ще двом залишилось відсидіти небагато. Що вирішить касація? • Тернопільщина – у “помаранчевій” зоні через захворюваність на ковід • Леонід Шкробот: «Від багатьох лікувальних закладів ми вирізняємося комплексним підходом, спільним онкологічним консиліумом і суворим дотриманням стандартів лікування» • «Велике будівництво’2021»: Тернопільська область • Як тернопільський стоматолог став… фудблогером • Вчитель із Кременця Ігор Бендасюк виграв суд щодо відсторонення через невакцинацію • Михайло Головко: «Всеохоплююча підготовка населення до війни – це те, що може вберегти нашу країну від повномасштабного вторгнення ворога!» • Володимир Добрянський: «Чорні копачі задля власного збагачення знищують історію нашого краю» • «Похрестимо нашу Елізабет, а тоді повінчаємось із дружиною» • Володимир Зозуля сидітиме довічно за вбивство Діани Муринки • У Тернополі провели обстеження понад 40 багатоквартирних будинків, які отримують послуги із постачання теплової енергії • Тернополянин попросив у сусідки води і… пограбував • Спогад про Надію Моховик • Понад 13 мільйонів пасажирів за рік – тернопільські тролейбусники прозвітували за 2021 рік • Зоряна Замкова: “Що означає бути письменником”
Тернопіль увійшов до семи найпрозоріших міст України

Опубліковано: 18 Березня о 14:00 16


У результаті чергового дослідження, що вимірює рівень прозорості українських міст, Тернопіль укотре ввійшов до ТОП-10. Із 50-ти великих міст України Тернопіль з показником 89% посів сьоме місце за рівнем прозорості органів місцевого самоврядування. Це дослідження підтверджує висновки інших експертних груп про те, що міська влада Тернополя – одна з найпрозоріших в Україні.


Хто організовував і проводив дослідження?
Оновлений рейтинг прозорості міст і областей України за 2020 рік був презентований 10 березня на онлайн-семінарі «Прозорість міст і регіонів України». Даний захід відбувався у рамках проєкту «Зміцнення демократичної стійкості ключових державних інституцій в Україні», що реалізовується Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з Інститутом економічних питань та соціальних реформ (INEKO) за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Цей проєкт спрямований на підвищення ефективності органів місцевого самоврядування, ролі громадянського суспільства та вдосконалення державного управління у сфері регіональної політики, менеджменту державних підприємств, моніторингу бюджетів та відкритості місцевої влади.
Конкретні результати дослідження
Для формування рейтингу експертами було перевірено прозорість у дев’яти ключових сферах діяльності органів місцевого самоврядування за 77 параметрами. Тернопіль отримав такі показники:
– Інформаційна політика – 87%;
– Розпорядження майном територіальної громади – 92%;
– Землекористування та будівельна політика – 100%;
– Державні закупівлі – 100%;
– Складання бюджету – 96%;
– Адміністративні, комунальні та соціальні послуги – 87%;
– Професійна етика та конфлікт інтересів – 56%;
– Кадрова політика – 100%;
– Участь громадян – 88%.
Як виглядає Тернопіль в інших рейтингах ефективності та відкритості?
– Тернопіль отримав статус «Молодіжна столиця України 2020 року», що є також переконливим свідченням політики прозорості міської ради і залучення молоді до управління громадою.
– Тернопіль став переможцем національного конкурсу з відкритих даних OpenDataCityAward. у номінації «Відкрите інноваційне місто».
– Тернопіль посів 4-те місце серед міст України за рейтингом прозорості інвестиційної сфери в Україні.
– Тернопіль увійшов до ТОП-5 у рейтингу публічності органів місцевого самоврядування за даними громадянської мережі «Опора».
– Тернопіль здобув третє місце серед найбільших міст України та перше — серед обласних центрів у національному рейтингу муніципальної прозорості за даними 2019 року. Дані результати дослідження були презентовані представниками програми Transparent Cities.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Після різдвяних свят і далі хочеться посмакувати щось смачненьке? Приготуйте м'ясні страви...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00


Різдво Христове та Новий рік – найулюбленіші свята більшості українців. Створити новорічний настрій вирішили і у художньому музеї, організувавши виставку «Зимова феєрія»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 8:00


За наслідками проведеної робочими групами інвентаризації квартир тернополян міський голова Тернополя Сергій Надал доручив КП «Міськтеплокомуненерго» переглянути нарахування для абонентів індивідуального опалення за грудень-січень щодо зменшення...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:30


Уже багаторічною доброю традицію для Тернопілля є парад вертепів та новорічно-різдвяний концерт «Нова радість стала»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:00


З грудня минулого року вступила в дію низка законів та постанов Кабінету Міністрів України, якими зобов’язані послуговуватися комунальні підприємства. Основні положення цих законодавчих норм передбачають ключові зміни...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 8:00Теми дня
22 Січня
21 Січня
20 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео