Вівторок, 20 квітня 2021
• Три ідеї для яскравих весняних салатів • Міський стадіон ім. Романа Шухевича готують до вирішальних матчів Кубка України • «Накриємо зоокуток «парашутом», щоб перелітні птахи не приносили нам усіляку заразу…» • Хто пограбував будинки у селі Буцнів? • Триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Бандери, 84 • Директор Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталій Хоркавий: «Людина похилого віку – це насамперед людина!» • Cучасну дворівневу дорожню розв’язку на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня міста • Усі тернопільські медзаклади, де лікують хворих на COVID-19, оснащені автономними джерелами кисню • Анастасія Бачинська представить Тернопіль і Україну на чемпіонаті Європи • Сергій Надал: «Тернопіль поки що вберегли від «червоної зони» • Комунальники нагадують тернополянам про заборону спалювання сухої рослинності, опалого листя і будь-якого сміття • Якщо вам раптом некомфортно носити маску… • «Контінентал» продовжує підтримувати медицину: укомплектовані медичні сумки отримають ще 66 закладів охорони здоров’я • Немає часу на «розкачку»: на Тернопіллі стрімко стартували ремонти доріг • Сергій Надал виконав свою обіцянку – Малашовецьке сміттєзвалище перетворилось на сучасний полігон. Там запрацювала нова станція дегазації • Ловись, рибко, велика і… хижа! • На скутері врізався в бетонну огорожу… • Індивідуальне опалення – всім бажаючим! • ЗНО’2021: в карантинних умовах і з новими правилами • «ОСББ – це живий організм, а керуючий будинком – його лікар»
Тернопіль увійшов до семи найпрозоріших міст України

Опубліковано: 18 Березня о 14:00 16


У результаті чергового дослідження, що вимірює рівень прозорості українських міст, Тернопіль укотре ввійшов до ТОП-10. Із 50-ти великих міст України Тернопіль з показником 89% посів сьоме місце за рівнем прозорості органів місцевого самоврядування. Це дослідження підтверджує висновки інших експертних груп про те, що міська влада Тернополя – одна з найпрозоріших в Україні.


Хто організовував і проводив дослідження?
Оновлений рейтинг прозорості міст і областей України за 2020 рік був презентований 10 березня на онлайн-семінарі «Прозорість міст і регіонів України». Даний захід відбувався у рамках проєкту «Зміцнення демократичної стійкості ключових державних інституцій в Україні», що реалізовується Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з Інститутом економічних питань та соціальних реформ (INEKO) за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Цей проєкт спрямований на підвищення ефективності органів місцевого самоврядування, ролі громадянського суспільства та вдосконалення державного управління у сфері регіональної політики, менеджменту державних підприємств, моніторингу бюджетів та відкритості місцевої влади.
Конкретні результати дослідження
Для формування рейтингу експертами було перевірено прозорість у дев’яти ключових сферах діяльності органів місцевого самоврядування за 77 параметрами. Тернопіль отримав такі показники:
– Інформаційна політика – 87%;
– Розпорядження майном територіальної громади – 92%;
– Землекористування та будівельна політика – 100%;
– Державні закупівлі – 100%;
– Складання бюджету – 96%;
– Адміністративні, комунальні та соціальні послуги – 87%;
– Професійна етика та конфлікт інтересів – 56%;
– Кадрова політика – 100%;
– Участь громадян – 88%.
Як виглядає Тернопіль в інших рейтингах ефективності та відкритості?
– Тернопіль отримав статус «Молодіжна столиця України 2020 року», що є також переконливим свідченням політики прозорості міської ради і залучення молоді до управління громадою.
– Тернопіль став переможцем національного конкурсу з відкритих даних OpenDataCityAward. у номінації «Відкрите інноваційне місто».
– Тернопіль посів 4-те місце серед міст України за рейтингом прозорості інвестиційної сфери в Україні.
– Тернопіль увійшов до ТОП-5 у рейтингу публічності органів місцевого самоврядування за даними громадянської мережі «Опора».
– Тернопіль здобув третє місце серед найбільших міст України та перше — серед обласних центрів у національному рейтингу муніципальної прозорості за даними 2019 року. Дані результати дослідження були презентовані представниками програми Transparent Cities.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Упродовж першого кварталу 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:18


Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:16


Працівниками відділу по роботі зі страхувальниками Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області проводяться документальні перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:14


Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:10


За оперативними підсумками упродовж січня–березня 2021 року до Фонду соціального страхування України роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 4 млрд гривень. Це на 1,4 млрд грн, або 51,8% більше, ніж за І квартал 2020 року...


Рубрика: , , Опубліковано: о 23:06Теми дня
18 Квітня
17 Квітня
16 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео