Понеділок, 19 серпня 2019
• Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів» • Серіал «Кріпосна»: знімали у Вишнівецькому палаці, а б’є рекорди з переглядів… у Польщі! • «ТНЕУ — це шанс для кожного абітурієнта і студента» • Увага! У Тернополі орудує шахрай • Наша наукова Надія! • Максим Нефьодов: «Коханій борода подобається» • РФ вимагає від України подачу прісної води до Криму • «Файному місту» – святкування, Алеї – зірок! • На Тернопільщині – дві аварії за участі пішоходів • Транспортна реформа – у дії! • Двічі бабЮля! • Володимир Зеленський: три місяці «служби»… • «Контінентал»: соняхи і бджоли – поруч! • Заліщики кличуть на «InStrum Fest» • Тернопіль готується до святкування Дня міста • Надання спрощеного громадянства росіянам: Володимир Зеленський підписав указ • Тарифний популізм залишить українців без води і тепла • Тернополянин помер у поїзді
Тернопіль увійшов до ТОП-5 українських міст за рівнем прозорості місцевих бюджетів

Автор: Опубліковано: 12 Лютого о 14:00 44


Тернопіль посів 5-те місце серед українських міст за рівнем прозорості місцевих бюджетів, залишивши позаду, зокрема, такі міста, як Львів, Рівне, Житомир.


Рівень прозорості місцевих бюджетів

Щоб дійти до такого висновку, експерти оцінювали не лише відкритість самого бюджетного процесу на всіх рівнях, а й прозорість прийняття рішень та інноваційні практики у бюджетному процесі. У загальному підсумку всі показники для Тернополя склали майже 50 %, що дозволило нашому місту увійти до ТОП-5.

Варто зауважити, що, на відміну від інших рейтингових оцінок, оцінювання прозорості місцевих бюджетів відбувається максимально прозоро і доступно. Будь-який громадянин чи громадська організація можуть зареєструватися на сайті https://tlb.in.ua і оцінити бюджетну роботу міської влади. Тому цей рейтинг можна вважати максимально об’єктивним, до того ж він показує ставлення громадян до міської влади.

Сама методологія оцінки прозорості місцевих бюджетів розроблена Фондом «Східна Європа» спільно з Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» і у співпраці з Асоціацією міст України в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується Фондом «Східна Європа» та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

А ще міський голова Тернополя Сергій Надал нещодавно взяв участь у роботі ЕКСПО Конгресу «Бізнес для Розумних Міст», який щорічно збирає у Києві лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг. Там очільник Тернополя презентував SMART-проект «Впровадження транспортної моделі у м. Тернопіль як складової трансформації міста у стале та розумне», а також розповів про ті успішні електронні сервіси й портали, які впроваджують у нашому місті і якими щоденно користуються тернополяни.

Рейтинги відповідальності та інвестиційної привабливості

У 2018 році міського голову Тернополя Сергія Надала було в черговий раз визнано найвідповідальнішим і най-
ефективнішим мером серед всіх українських міст. Авторитетне видання «Слово і Діло» підтвердило, що у нього максимальний рівень виконання обіцянок серед усіх мерів. Мер Тернополя у 2018-ому виконав 61% своїх зобов’язань, а загалом за час своїх каденцій — 183 обіцянки. Для порівняння: мер Львова Андрій Садовий, який очолює Львів із березня 2006 року (тобто на одну каденцію більше, ніж Сергій Надал), дав 389 запевнень, з яких виконав лише 153 (39%).

У рейтингах інтернет-порталу «Слово і Діло» тернопільський міський голова стабільно посідає найвищі позиції вже протягом п’яти років поспіль. Це свідчення системної роботи Сергія Надала в плані розвитку рідного міста.

Міжнародні й вітчизняні експерти визначають не лише відкритість і прозорість роботи мерії Тернополя, а й позитивну економічну та інвестиційну динаміку. Журнал fDi Intelligence (Ефдіай Інтелідженс), який видається британською компанією The Financial Times, визнав Тернопіль кращим у рейтингу європейських міст за показниками економічної ефективності. Аналітична агенція «Євро-Рейтинг» віддала Тернополю першу позицію інвестиційної ефективності міст України, оцінивши наше місто навіть вище за  Київ. Національне агентство «ІВІ-рейтинг» вкотре також підтвердило високий рівень інвестиційної привабливості Тернополя (рівень invA). Усе це однозначно засвідчує про поступ до рівня, коли стандарти ЄС стають у нашому місті нормою життя.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Впровадження Нової української школи — ключова реформа, головна мета якої – нова висока якість освіти, формування свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни, области...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Як повідомили у пресслужбі міської ради Тернополя, у рамках програми з термомодернізації житлового фонду Тернополя завершується комплексне утеплення будинку на умовах співфінансування 70 на 30 за адресою: вул. Новий Світ, 45...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Ще зовсім трішки — і місто прокинеться від літнього сну, а студенти наповнять його своєю енергією та життєрадісним гамором...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Події розгортаються у середині ХІХ ст. напередодні скасування кріпосного права...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


За найкреативніше відео дві тернополянки отримали можливість безкоштовно навчатися у ТНЕУ...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00Теми дня
19 Серпня
17 Серпня
16 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео