Субота, 23 лютого 2019
• Хто очолив окружні виборчі комісії на Тернопіллі? • Скільки коштує біатлон? • «Ми просили Бога, щоб «перемішав» рідних і прийомних дітей…» • Зеленський був у «Ковчезі», або «Давайте від них відпочинемо…» • Одружився «тріодівець» Володимир Рибак • «Муніципальна няня»: що це, для чого і як оформити? • За автомобілі-«двійники» – тюрма • Фінал відбору «Євробачення» – з тернопільською «ноткою» • Монетизація субсидій: усі, хто звернувся за субсидією з 1 січня 2019-го, будуть отримувати її у грошовій формі • «Файне небо»: літають всі! • Рекордна «Червона Рута» • Незряча тернополянка Ірина Білогорка стала студенткою престижного американського університету • На Кубку Пушкарів плакали навіть чоловіки… • Підготовка «Шахтаря» і «Динамо»: останні новини • “Віршований” одяг у зону бойових дій від тернопільських студентів… • Як інтроверту стати екстравертом? • Сергій Надал: «Герої ведуть за собою народ» • 20 лютого — День Героїв Небесної Сотні • Томос був для отця Анатолія справою життя… • Тіло чоловіка майже два роки пролежало у квартирі…
Тернопіль увійшов до ТОП-5 українських міст за рівнем прозорості місцевих бюджетів

Автор: Опубліковано: 12 Лютого о 14:00 23


Тернопіль посів 5-те місце серед українських міст за рівнем прозорості місцевих бюджетів, залишивши позаду, зокрема, такі міста, як Львів, Рівне, Житомир.


Рівень прозорості місцевих бюджетів

Щоб дійти до такого висновку, експерти оцінювали не лише відкритість самого бюджетного процесу на всіх рівнях, а й прозорість прийняття рішень та інноваційні практики у бюджетному процесі. У загальному підсумку всі показники для Тернополя склали майже 50 %, що дозволило нашому місту увійти до ТОП-5.

Варто зауважити, що, на відміну від інших рейтингових оцінок, оцінювання прозорості місцевих бюджетів відбувається максимально прозоро і доступно. Будь-який громадянин чи громадська організація можуть зареєструватися на сайті https://tlb.in.ua і оцінити бюджетну роботу міської влади. Тому цей рейтинг можна вважати максимально об’єктивним, до того ж він показує ставлення громадян до міської влади.

Сама методологія оцінки прозорості місцевих бюджетів розроблена Фондом «Східна Європа» спільно з Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» і у співпраці з Асоціацією міст України в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується Фондом «Східна Європа» та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

А ще міський голова Тернополя Сергій Надал нещодавно взяв участь у роботі ЕКСПО Конгресу «Бізнес для Розумних Міст», який щорічно збирає у Києві лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг. Там очільник Тернополя презентував SMART-проект «Впровадження транспортної моделі у м. Тернопіль як складової трансформації міста у стале та розумне», а також розповів про ті успішні електронні сервіси й портали, які впроваджують у нашому місті і якими щоденно користуються тернополяни.

Рейтинги відповідальності та інвестиційної привабливості

У 2018 році міського голову Тернополя Сергія Надала було в черговий раз визнано найвідповідальнішим і най-
ефективнішим мером серед всіх українських міст. Авторитетне видання «Слово і Діло» підтвердило, що у нього максимальний рівень виконання обіцянок серед усіх мерів. Мер Тернополя у 2018-ому виконав 61% своїх зобов’язань, а загалом за час своїх каденцій — 183 обіцянки. Для порівняння: мер Львова Андрій Садовий, який очолює Львів із березня 2006 року (тобто на одну каденцію більше, ніж Сергій Надал), дав 389 запевнень, з яких виконав лише 153 (39%).

У рейтингах інтернет-порталу «Слово і Діло» тернопільський міський голова стабільно посідає найвищі позиції вже протягом п’яти років поспіль. Це свідчення системної роботи Сергія Надала в плані розвитку рідного міста.

Міжнародні й вітчизняні експерти визначають не лише відкритість і прозорість роботи мерії Тернополя, а й позитивну економічну та інвестиційну динаміку. Журнал fDi Intelligence (Ефдіай Інтелідженс), який видається британською компанією The Financial Times, визнав Тернопіль кращим у рейтингу європейських міст за показниками економічної ефективності. Аналітична агенція «Євро-Рейтинг» віддала Тернополю першу позицію інвестиційної ефективності міст України, оцінивши наше місто навіть вище за  Київ. Національне агентство «ІВІ-рейтинг» вкотре також підтвердило високий рівень інвестиційної привабливості Тернополя (рівень invA). Усе це однозначно засвідчує про поступ до рівня, коли стандарти ЄС стають у нашому місті нормою життя.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

ЦВК створила всі 199 окружних виборчих комісії (ОВК) на виборах президента. Затверджені склади комісій — згідно з квотами, розподілені від кожного кандидата голови, заступники голів і секретарі...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


В інтерв’ю офіційному сайту Федерації біатлону України держтренер Євген Копупаєв трішки привідкрив завісу найпопулярнішого зимового виду спорту...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


У селі Жовнівка на Бережанщині дитячий будинок сімейного типу згуртував десятеро дітей...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Гастролюючи нещодавно у Тернополі, команда творчого об’єднання «Квартал’ 95» знайшла час перед концертом прогулятися містом і пообідати у ресторації «Ковчег»...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Саме у День закоханих – минулого четверга, 14 лютого – остаточно зі своїм парубоцьким життям попрощався учасник гурту «Тріода» 28-річний Володимир Рибак...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
22 Лютого
21 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео