П’ятниця, 29 вересня 2023
• Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій • “Пережила не одну війну…” На Тернопільщині привітали 100-річну ювілярку • Молодь із Тернопільщини прибрала територію ботанічного саду • “Нове життя” переселенців на Тернопільщині
Тернопільська влада оновлюється, але дуже повільно

Опубліковано: 30 Січня о 14:00 267


Минулого тижня призначили ще одного заступника голови ОДА і трьох керівників районів.


Зі швидкістю та скрипом роками незмащеної фіри відбувається зміна влади на Тернопіллі. За день уже виповниться три місяці перебування Ігоря Сопеля на посаді голови ТОДА, а зміни в структурі облдержадміністрації і на керівних посадах у районах можна перелічити на пальцях. А якщо згадати, що й очікування призначення самого Ігоря Сопеля тривало пів року, то стає очевидним, що вже майже рік область на ключових напрямках залишається некерованою і перебуває в затяжному очікуванні…
Минулого тижня очікування завершилося на гуманітарному напрямку в ОДА — заступником голови в цій сфері призначили Арсена Марчишака, а також у трьох райдержадміністраціях: Підволочищиною буде керувати Борис Онищук, на Підгаєччині — Галина Дуда, а на Теребовлянщині — Ярема Шатарський.

Арсен Романович Марчишак народився 10 травня 1978 р. у с. Зубрець Бучацького району. Після закінчення Хоростківської загальноосвітньої школи у 1995 році вступив на навчання до Чернівецького державного університету на філософсько-теологічний факультет, який закінчив 2001 р. за спеціальністю «Релігієзнавство».

З листопада 2001 до 2004-го був аспірантом відділення релігієзнавства Інституту філософії ім.  Г. С. Сковороди НАН України. З листопада 2004-го до жовтня 2010-го — асистент кафедри релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету. З листопада 2010 р. і до останнього часу був доцентом кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ.

27 січня призначений на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Розпорядження про це підписав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Новопризначений заступник відповідатиме за гуманітарний блок питань.

Арсен Марчишак — черговий представник рідного для Ігоря Сопеля «хоростківського пулу». Кілька разів балотувався на виборах різних рівнів від партії «Громадянська позиція», від якої нині є депутатом Хоростківської міської ради. Разом з дружиною Галиною виховують трьох синів — Олександра, Романа та Максима.

Борису Володимировичу Онищуку 59 років. Він очолював Підволочиську РДА з 21 травня 2015 р. до 11 липня 2019 р. На місцевих виборах у 2015 році балотувався від партії БПП до Підволочиської райради.

Галина Богданівна Дуда народилася
3 квітня 1972 року. Директор Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського. У 2015 році балотувалася до Тернопільської обласної ради від “Народного контролю”, член партії “Громадський рух «Народний контроль”.

Ярема Дмитрович Шатарський народився 28 грудня 1963 року у м. Тисмениця Івано-Франківської області. З 1989 року проживає постійно в Тернополі. Працював у Тернопільській міській раді, в Тернопільській ОДА. Останнім часом перебував у партії «Народний контроль».


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18


Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:11


Активні юнаки та дівчата завжди є драйверами якісних змін — мають багато цікавих ідей, готові втілювати в життя корисні проєкти, об’єднуватися для розвитку рідних містечок та сіл...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:02


З метою реалізації концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Тернопільської громади, на засіданні сесії міської ради депутати прийняли рішення про реорганізацію двох медичних комунальних некомерційних підприємств міста...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:43Теми дня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня