Субота, 07 грудня 2019
• Міцніший за міст! Легендарному академіку Борису Патону — 101 рік! • Допінг-раша: країну-агресора можуть залишити поза світовим спортом на чотири роки • Коли «Ціна правди» — життя • У Тернополі опублікували Карту відповідальності за прибирання доріг, проїздів та дворів взимку • «Не дозволимо зрізати ялинки в центрі Кременця!» • Завдали 80 ножових поранень і спалили… • «Х-фактор» – з «тернопільською ноткою»! • Хто відповідальний за прибирання Тернополя взимку? • Зустріч із лікарем через 33 роки! • Модель з Тернополя Соломія Кропельницька – про життя в Дубаї та зйомки для авіакомпанії «Emirates» • На «Східному» і «Сонячному» – цілодобово гаряча вода! • «Застрелилися…» Тернопільські біатлоністи на старті сезону розчаровують • Шостий «Золотий м’яч» Ліонеля Мессі • Вийшов з дискотеки і пропав… • До Тернополя завітала журналістка і телеведуча Яніна Соколова • Олег Сиротюк: «Укрупнення» громад усупереч бажанню людей — антиконституційне» • Мерія у смартфоні: запрацював новий сервіс для мешканців – помічник “Назар” • Надувний Семен, «Пересувний корабель» і… «квартирники» на сцені – чим дивуватиме тернополян «Файне зимове містечко» • До нас їде «Бог скрипки» Олександр Божик • Маленька Швейцарія в Потуторах
Тернопільські нардепи: хто і куди?

Опубліковано: 20 Вересня о 12:00 183


Робота Верховної Ради нового скликання поступово набирає обертів. Нардепи від Тернопілля також активно голосують і працюють у новостворених комітетах. У яких саме? Відповідь на це запитання шукайте нижче.


Ігор Василів народився 16 листопада 1979 р. Освіта вища.
Обраний по 164-ому виборчому округу (Північ) від партії «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

Володимир Гевко народився 20 серпня 1975 р. Освіта вища.
Обраний по 167-ому виборчому округу (Південь) від партії «Слуга народу», є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Андрій Богданець народився 13 липня 1983 р. Освіта вища.
Обраний по 163-ому виборчому округу (м. Тернопіль) від партії «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Людмила Марченко народилася 28 березня 1983 р. Освіта вища.
Обрана за списком партії «Слуга народу» під 63-ім номером. Є головою підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Іван Калаур народився 4 липня 1968 р. Освіта вища.
Обраний за списком партії «Слуга народу» під 132-им номером, член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.
Усі п’ятеро входять до депутатської фракції політичної партії «Слуга народу».

Іван Чайківський народився 29 травня 1972 р. Освіта вища.
Обраний по 165-ому виборчому округу (Захід) як само висуванець, член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України і секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Микола Люшняк народився 8 лютого 1974 р. Освіта вища.
Обраний по 166-ому виборчому округу (Центр) як самовисуванець. Не входить до складу будь-якої фракції, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Ще три нардепи пройшли до Верховної Ради не як представники нашої області, але з Тернопіллям їх багато що пов’язує: представники «ЄС» Степан Кубів та Олег Синютка народилися на території нашого краю, а Михайло Цимбалюк із фракції «Батьківщини» довго працював на теренах Тернопільщини і навіть очолював ТОДА.
Отож, Михайло Цимбалюк обраний за списком партії «Батьківщина» під 15-им номером. Він — перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, член фракції «Батьківщини».
Степан Кубів обраний за списком «ЄС» під 12-им номером. Він — член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.
Олег Синютка обраний за списком «ЄС» під 9-им номером. Він — голова підкомітету з питань забезпечення діяльності народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Обидва є членами фракції «Європейської Солідарності».


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

27 листопада Борис Патон відсвяткував 101 рік. Він незмінний з 1962 року президент Національної академії наук України та Інституту електрозварювання...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


«Ми думали, що це дно, але знизу постукали», — цими словами з «бородатого» анекдота можна охарактеризувати ситуацію, що нині склалася в російському спорті...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


У Сінема Сіті репрезентували історичний трилер про Голодомор...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Дана карта розміщена на інтернетсайті міської ради...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


У четвер, 28 листопада, більше сотні мешканців Кременця вийшли на акцію проти знищення дерев у центрі міста, що заплановано у рамках реалізації проєкту «Благоустрій площі «Майдан Волі»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
6 Грудня
5 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео