Понеділок, 06 квітня 2020
• Як правильно носити медичну маску та рукавички? • У Франції від COVID-19 помер житель Тернопільщини • В Україні діють нові карантинні обмеження • Від коронавірусу помер священник із Заліщиків • Святослав Вакарчук втратив батька • Головний санітарний лікар України відвідав Тернопільщину • Учасник АТО Михайло Усар залишився сам із шістьма дітьми • На в’їздах в Тернопіль облаштовують контрольно-пропускні пункти • У лікарнях Тернополя перебуває 20 хворих на COVID-19 • Ліки від малярії, ВІЛ і артриту. Чим лікуватимуть українців від коронавірусу? • Від коронавірусу померла жителька Козови • Вчені показали вплив Covid-19 на легені • Поліцейські розшукують 19-річного тернополянина • Як Тернопіль бореться з Covid-19? • Вимагали 200 тисяч гривень і погрожували розправою… • Уряд посилює карантин і вводить нові обмеження • У Тернополі підтвердили новий випадок СОVID-19 • «Матері дякували їй за дітей, а чоловіки – за дружин» • Спалах пневмоній на Тернопільщині триває ще з січня. Як область бореться з епідемією? • МОЗ дозволило поновити роботу торгівельних ринків
Тернопільській об’єднаній громаді — бути!

Автор: Опубліковано: 23 Листопада о 16:00 27


Сергій Надал: «Мерія вже планує інфраструктурні проекти в селах, які до нас приєдналися».


На позачерговій 29-ій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 14 листопада ц.р., було прийняте підсумкове рішення про добровільне приєднання Курівецької (с. Курівці), Малашовецької (с.Малашівці та с.Іванківці), Черняхівської (с.Чернихів, с.Глядки, с.Плесківці) та Кобзарівської (с.Кобзарівка і с.Вертелка) сільських рад до Тернопільської міської територіальної громади. Рішення було прийняте, зважаючи на висновок Тернопільської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови ТОДА від 25 жовтня 2018 року, та керуючись Законами України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і «Про місцеве самоврядування в Україні».
Дане рішення набуде чинності після відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до перспективного плану формування території громад Тернопільської області», а отже, Тернопіль стане одним з перших обласних центрів, який приєднав вісім навколишніх сіл і створив об’єднану територіальну громаду.
З цього приводу міський голова Тернополя Сергій Надал заявив наступне: “Приєднання Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Кобзарівської сільських рад і створення на цій основі єдиної міської територіальної громади дає нові перспективи для розвитку восьми сіл і Тернополя, а також для громади в цілому. Після відповідного рішення Кабміну ми будемо зовсім по-новому будувати стосунки із центральним бюджетом, адже з’явиться можливість залучати більше бюджетних коштів, а також можливість залучення коштів міжнародної фінансової допомоги і доступу до тих бюджетних програм, що передбачені для фінансування об’єднаних територіальних громад. Окрім того, ми вже плануємо певні інфраструктурні проекти в селах, які до нас приєдналися. І я сподіваюся, що для інших навколишніх територій це буде хорошим прикладом того, що приєднання до міста Тернопіль дає лише позитивні результати.»
Міський голова наголосив, що відтепер мешканці населених пунктів, які увійшли до Тернопільської МТГ, отримуватимуть пільги та соціально необхідні послуги на рівні з тернополянами.

Переваги для «нових тернополян»

Медицина:

використання пільг і послуг за програмою «Здоров’я тернополян»;

надання медичної допомоги лікувально-профілактичними закладами міста.

Освіта:

надання безкоштовних освітніх послуг в закладах позашкільної освіти міста (гуртки, секції, позашкільні групи);

надання безкоштовної дошкільної освіти (садочки);

надання безкоштовної освіти в інших закладах, а також послуг в закладах культури, фізичної культури і спорту.

Транспорт:

видача пільгового електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на безоплатній основі особам, яким законодавством надано право пільгового проїзду;

забезпечення персоніфікованою «Карткою тернополянина» інших категорій на платній основі на рівні мешканців міста;

надання права на пільговий проїзд у міському транспорті загального користування (крім таксі), а саме — оплата половини вартості проїзду учнями середніх та професійно-технічних навчальних закладів,  студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації денної форми навчання.

Соціальна сфера:

можливість скористатися програмою «Турбота» (регулярні виплати соціально незахищеним);

при бажанні громад, створення філій ЦНАПів та управлінь ЖКГ;

модернізація амбулаторій та влаштування пожежних станцій.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

Неправильне використання захисних масок і рукавичок знижує їхню ефективність ...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Від коронавірусної хвороби закордоном померли п'ятеро українців...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00


Заборонено виходити на вулицю без маски і документів, а на порушників карантинного режиму чекатиме штраф ...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


57-річний священник став першим на Тернопільщині, у кого було виявлено COVID-19...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Пішов із життя ексміністр освіти України (2007-2011рр.), вчений, доктор фізико-математичних наук Іван Вакарчук ...


Опубліковано: о 15:22Теми дня
6 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео