Четвер, 21 листопада 2019
• Скалатська громада – громада чистоти і порядку! • «У Віталія Ващенка були дуже важкі травми, несумісні із життям» • Трагедія у Польщі: загинули дядько і племінник зі Зборівщини • Впіймали тернополянина, що нападав на жінок • Оксана Білозір: «Ніколи не мріяла, що стану співачкою» • Дворічну Надійку прооперує лікар Ростислав Валіхновський! • Обласна ДЮСШ з літніх видів спорту запрошує на навчання • Сергій Надал: «Свобода і Гідність роблять з нас націю» • Музика… у масці! • Хто такий Ігор Сопель: феномен чи випадкова людина з вулиці? • Стоп, хандра! • За алкоголь неповнолітнім – штраф! • Гарбуз запечений по-турецьки: ідеальний гарнір для птиці та риби • Віртуальна корова за реальні гроші • Адель схудла на 20 кілограмів • Варді знову дивує • Ляшко «відірвався» • Підрізав у кафе через… цигарку • Перша – на першій • Хто винен у тому, що Гаївський міст так довго ремонтують?
Тернопільській об’єднаній громаді — бути!

Автор: Опубліковано: 23 Листопада о 16:00 24


Сергій Надал: «Мерія вже планує інфраструктурні проекти в селах, які до нас приєдналися».


На позачерговій 29-ій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 14 листопада ц.р., було прийняте підсумкове рішення про добровільне приєднання Курівецької (с. Курівці), Малашовецької (с.Малашівці та с.Іванківці), Черняхівської (с.Чернихів, с.Глядки, с.Плесківці) та Кобзарівської (с.Кобзарівка і с.Вертелка) сільських рад до Тернопільської міської територіальної громади. Рішення було прийняте, зважаючи на висновок Тернопільської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови ТОДА від 25 жовтня 2018 року, та керуючись Законами України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і «Про місцеве самоврядування в Україні».
Дане рішення набуде чинності після відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до перспективного плану формування території громад Тернопільської області», а отже, Тернопіль стане одним з перших обласних центрів, який приєднав вісім навколишніх сіл і створив об’єднану територіальну громаду.
З цього приводу міський голова Тернополя Сергій Надал заявив наступне: “Приєднання Курівецької, Малашовецької, Чернихівської та Кобзарівської сільських рад і створення на цій основі єдиної міської територіальної громади дає нові перспективи для розвитку восьми сіл і Тернополя, а також для громади в цілому. Після відповідного рішення Кабміну ми будемо зовсім по-новому будувати стосунки із центральним бюджетом, адже з’явиться можливість залучати більше бюджетних коштів, а також можливість залучення коштів міжнародної фінансової допомоги і доступу до тих бюджетних програм, що передбачені для фінансування об’єднаних територіальних громад. Окрім того, ми вже плануємо певні інфраструктурні проекти в селах, які до нас приєдналися. І я сподіваюся, що для інших навколишніх територій це буде хорошим прикладом того, що приєднання до міста Тернопіль дає лише позитивні результати.»
Міський голова наголосив, що відтепер мешканці населених пунктів, які увійшли до Тернопільської МТГ, отримуватимуть пільги та соціально необхідні послуги на рівні з тернополянами.

Переваги для «нових тернополян»

Медицина:

використання пільг і послуг за програмою «Здоров’я тернополян»;

надання медичної допомоги лікувально-профілактичними закладами міста.

Освіта:

надання безкоштовних освітніх послуг в закладах позашкільної освіти міста (гуртки, секції, позашкільні групи);

надання безкоштовної дошкільної освіти (садочки);

надання безкоштовної освіти в інших закладах, а також послуг в закладах культури, фізичної культури і спорту.

Транспорт:

видача пільгового електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на безоплатній основі особам, яким законодавством надано право пільгового проїзду;

забезпечення персоніфікованою «Карткою тернополянина» інших категорій на платній основі на рівні мешканців міста;

надання права на пільговий проїзд у міському транспорті загального користування (крім таксі), а саме — оплата половини вартості проїзду учнями середніх та професійно-технічних навчальних закладів,  студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації денної форми навчання.

Соціальна сфера:

можливість скористатися програмою «Турбота» (регулярні виплати соціально незахищеним);

при бажанні громад, створення філій ЦНАПів та управлінь ЖКГ;

модернізація амбулаторій та влаштування пожежних станцій.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Реформа децентралізації в Україні останнім часом, як відомо, дещо стишила хід, проте триває. Уже майже 900 об’єднаних територіальних громад утворено на території нашої держави, 55 із них — у нашій області...


Автор: , Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У Тернопільському міськрайонному суді продовжують слухати справу щодо замовного вбивства громадського активіста, депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


10 листопада в Садковіце Лодзінського воєводства у Польщі в холодильній камері знайшли двох мертвих українців....


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Майже місяць у Тернополі раніше судимий 26-річний чоловік нападав та грабував жінок. Вік жертв - від двадцяти одного до двадцяти дев'яти років...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Народна артистка України, політик, громадський діяч та волонтер — про тернопільське коріння, репресованого батька та життя «проти течії»
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
21 Листопада
20 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео