Середа, 26 червня 2019
• Фрукти треба їсти тільки на голодний шлунок! • Найстаріша «жива Барбі» зробила 105-ту пластичну операцію • Арсен Мірзоян показав синів • Побралися телемандрівник Дмитро Комаров та «Міс Україна’2016» Олександра Кучеренко • Степан Барна: «Я хочу жити і радіти тому, що моя область, моє місто успішно розвиваються так, як і Україна» • Мати Віталія Гнатишина: «Відбувається затягування судового процесу!» • Запитання з категорії риторичних • Поверталися з риболовлі… • Тарас Юрик: «Лише сильна команда зможе не допустити проросійського реваншу» • Маленьке Ріо-де-Жанейро на Тернопільщині • ЗНО на 200 балів! • Петро Ландяк: «Тарифні сани потрібно готувати влітку» • 108 аварій за червень на Тернопільщині • «Водна арена «Тернопіль» – на шляху до статусу столиці України з водних видів спорту • Cин Андрія та Світлани Пушкарів знявся у кліпі Тоні Матвієнко • Петро Порошенко: «Безвіз — це гігантський стрибок від «совка» до європейського майбутнього» • «Олександра жорстоко побили до смерті…» • Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади» • «За здоровий спосіб життя!» • Покроковий шлях юніорської збірної України до золотих нагород
Тернопільський національний економічний університет: тут навчають переможців!

Опубліковано: 16 Квітня о 10:00 17


Те, що ТНЕУ — заклад вищої освіти, де виховують переможців, — не просто гучні слова, а істина, підтверджена багатьма фактами.


Ілона Шикеринець (праворуч) зі своїм науковим керівником.

Так, упродовж останнього тижня вихованці різних факультетів ТНЕУ здобули чимало професійних перемог у конкурсах, олімпіадах та в науково-практичних конференціях по всій Україні. Так, 3 квітня на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2018/2019 н.р.

У конкурсі взяли участь 96 студентів-авторів, 86 наукових керівників з 56 закладів вищої освіти, що представляли 19 областей України. Студент групи ЕАм-11 факультету банківського бізнесу Віталій Петрук презентував результати наукової роботи на тему: «Проблема конкуруючих соціальних груп в багатих на ресурси країнах (на прикладі Іраку)» і став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика», за що був нагороджений дипломом І ступеня (науковий керівник – завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор В. В. Козюк).

Упродовж 2-5 квітня на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбувся
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси». До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України.  Студенти факультету фінансів ТНЕУ показали високі результати на обох олімпіадах: підтвердженням цього стало нагородження дипломом I ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та дипломом III ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси» Андрія Ямелинця, а також грамотами за четверте місце на цих олімпіадах Лілії Грицай.

4-5 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»,  ступеня вищої освіти «Бакалавр». Колектив кафедри міжнародних економічних відносин  ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає студентку групи МУН-41 Юлію Черевичник  з вагомими досягненням – здобутим дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Олімпіади.

Ще одна перемога — студентка   факультету банківського бізнесу Ілона Шикеринець у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи, який відбувався 5 квітня  у Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи», презентувавши результати наукової роботи на тему «Ефективність впливу монетарної політики на стабільність банківської системи» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Балянт Г.Р.), здобула перемогу і нагороджена дипломом II ступеня.

Щиро вітаємо наших талановитих студентів та зичимо їм творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

Що означає – їсти фрукти? «Ото ще дурня!» – подумаєте ви. Велике діло – зібрати чи купити фрукти та й їсти собі їх із задоволенням
...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


На цьому не зупиниться...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Як відомо, 41-річний співак Арсен Мірзоян одружений вдруге. Його нинішня дружина – українська співачка Тоня Матвієнко. Однак до 2013-го року Арсен Мірзоян був одружений з іншою жінкою, Ганною, від якої виховує двох дітей – синів Влада і Артема...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Телеведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, який ретельно приховував від загалу особисте життя, приголомшив новиною: він одружився зі своєю партнеркою у «Танцях з зірками», володаркою титулу «Міс Україна’2016» Олександрою Кучеренко...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Найуспішніший керівник області вирішив залишитися в політиці ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
25 Червня
24 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео