Субота, 20 квітня 2019
• Дебати Петра Порошенка та Володимира Зеленського на НСК”Олімпійський” • Батько загиблого Героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк: «Настав час, коли треба об’єднатися і зробити правильний вибір» • Що таке несесер і як ми без нього жили? • У Тернополі вперше в Україні запровадили сервіс прямого народовладдя – електронні петиції • Тернополянин створює шедеври з яєчної шкарлупи • Михащук знову зганьбився: п’яний і без водійських прав • Сяй, Тернопіль, писанками! • 40 років – з «Посмішкою»! • «Це була панічна атака…” – підозрюваний у вбивстві Андрій Горбатюк • Не дві половинки, а – одне ціле! • Підозрюваного у вбивстві тату-майстрині затримали у Львові • Чортківчанин – у сотні кращих піцайоло світу! • Варвари, які позрізали тополі в парковій зоні, будуть покарані • Суд відмовив у позові екзорцисту Григорію Планчаку • Митрополит Епіфаній: «Віримо, що Свято-Успенська Почаївська лавра з часом приєднається до Православної церкви України» • Він закрив нас собою… • Вбивство в Парижі… • Несподіваний Львів • Поліція розшукує підозрюваного у вбивстві тернополянки • «You’re my heart, you’re my soul…»
Тернопільський національний економічний університет: тут навчають переможців!

Опубліковано: 16 Квітня о 10:00 12


Те, що ТНЕУ — заклад вищої освіти, де виховують переможців, — не просто гучні слова, а істина, підтверджена багатьма фактами.


Ілона Шикеринець (праворуч) зі своїм науковим керівником.

Так, упродовж останнього тижня вихованці різних факультетів ТНЕУ здобули чимало професійних перемог у конкурсах, олімпіадах та в науково-практичних конференціях по всій Україні. Так, 3 квітня на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2018/2019 н.р.

У конкурсі взяли участь 96 студентів-авторів, 86 наукових керівників з 56 закладів вищої освіти, що представляли 19 областей України. Студент групи ЕАм-11 факультету банківського бізнесу Віталій Петрук презентував результати наукової роботи на тему: «Проблема конкуруючих соціальних груп в багатих на ресурси країнах (на прикладі Іраку)» і став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика», за що був нагороджений дипломом І ступеня (науковий керівник – завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор В. В. Козюк).

Упродовж 2-5 квітня на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбувся
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси». До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України.  Студенти факультету фінансів ТНЕУ показали високі результати на обох олімпіадах: підтвердженням цього стало нагородження дипломом I ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та дипломом III ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси» Андрія Ямелинця, а також грамотами за четверте місце на цих олімпіадах Лілії Грицай.

4-5 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»,  ступеня вищої освіти «Бакалавр». Колектив кафедри міжнародних економічних відносин  ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає студентку групи МУН-41 Юлію Черевичник  з вагомими досягненням – здобутим дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Олімпіади.

Ще одна перемога — студентка   факультету банківського бізнесу Ілона Шикеринець у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи, який відбувався 5 квітня  у Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи», презентувавши результати наукової роботи на тему «Ефективність впливу монетарної політики на стабільність банківської системи» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Балянт Г.Р.), здобула перемогу і нагороджена дипломом II ступеня.

Щиро вітаємо наших талановитих студентів та зичимо їм творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Бути свідомими свого вибору закликають і родини Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Несесер створений саме для зберігання і транспортування корисних дрібниць: він захищає їх від механічних пошкоджень, вогкості, переохолодження, втрати, і, крім того, дозволяє тримати речі в ідеальному порядку...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:07


Тернопіль впевнено посідає перші місця у рейтингах відкритості влади, а також серед міст, де ефективно працюють електронні сервіси і засоби прямого народовладдя...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00Теми дня
19 Квітня
18 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео