Неділя, 17 січня 2021
• На закуску номера: перезавантажуємося! • «Почистив» торгові кіоски на ринку • Сутенерка з Дніпра тримала бордель у Тернополі • Володимир Лаба з Підгаєччини переніс унікальну операцію з трансплантації нирки від посмертного донора • Тепер в Україні штрафуватимуть підприємців за відсутність масок у клієнтів • Близько 20-ти одиниць спецтехніки працювало на вулицях Тернополя у ніч з 13 на 14 січня • «Український Шерлок Холмс»… з тернопільським акцентом! • «Завдяки своїм учням я навчилася казати «ні» і говорити те, що думаю» • Авто… своїми руками! • Було ваше, стало наше, або Чому злодюги не відчувають страху? • Сергій Надал: «Олігархи та уряд штучно викачують кошти із громад за рахунок підвищення ціни на газ і електрику» • «Шість років будував хату, а злодії спалили за годину…» • Українці – до Польщі, а Войцех – в Україну • Нас не можна так принижувати! • Тернопільські школярі знову підуть на канікули • Віталій Марків став почесним жителем Хоростківської громади • У Тернополі чоловік помер прямо на робочому місці • На Різдвяні свята чоловік ледь не вбив дружину • Наприкінці січня тернопільська “Нива” зіграє перші підготовчі спаринги. Хто суперники? • Циклон Dimitrios засипле Україну снігом: буде і мороз, і ожеледиця
Тернопільський національний економічний університет: тут навчають переможців!

Опубліковано: 16 Квітня о 10:00 31


Те, що ТНЕУ — заклад вищої освіти, де виховують переможців, — не просто гучні слова, а істина, підтверджена багатьма фактами.


Ілона Шикеринець (праворуч) зі своїм науковим керівником.

Так, упродовж останнього тижня вихованці різних факультетів ТНЕУ здобули чимало професійних перемог у конкурсах, олімпіадах та в науково-практичних конференціях по всій Україні. Так, 3 квітня на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2018/2019 н.р.

У конкурсі взяли участь 96 студентів-авторів, 86 наукових керівників з 56 закладів вищої освіти, що представляли 19 областей України. Студент групи ЕАм-11 факультету банківського бізнесу Віталій Петрук презентував результати наукової роботи на тему: «Проблема конкуруючих соціальних груп в багатих на ресурси країнах (на прикладі Іраку)» і став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика», за що був нагороджений дипломом І ступеня (науковий керівник – завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., професор В. В. Козюк).

Упродовж 2-5 квітня на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбувся
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси». До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України.  Студенти факультету фінансів ТНЕУ показали високі результати на обох олімпіадах: підтвердженням цього стало нагородження дипломом I ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» та дипломом III ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси» Андрія Ямелинця, а також грамотами за четверте місце на цих олімпіадах Лілії Грицай.

4-5 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»,  ступеня вищої освіти «Бакалавр». Колектив кафедри міжнародних економічних відносин  ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає студентку групи МУН-41 Юлію Черевичник  з вагомими досягненням – здобутим дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Олімпіади.

Ще одна перемога — студентка   факультету банківського бізнесу Ілона Шикеринець у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи, який відбувався 5 квітня  у Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи», презентувавши результати наукової роботи на тему «Ефективність впливу монетарної політики на стабільність банківської системи» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри банківської справи Балянт Г.Р.), здобула перемогу і нагороджена дипломом II ступеня.

Щиро вітаємо наших талановитих студентів та зичимо їм творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Свята – це завжди стрес для організму. Цьому сприяє різка зміна біоритмів людини, а також надмірне вживання їжі й алкоголю. ...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:33


Серію майнових крадіжок зареєстрували впродовж жовтня-листопада працівники Тернопільського відділу поліції....


Опубліковано: о 14:57


Причетність до 35 фактів сутенерства інкримінують оперативники Тернопільщини 41-річній жінці....


Опубліковано: о 12:53


За відсутність маски у клієнта власник закладу може сплатити штраф до 5100 грн....


Опубліковано: о 19:54Теми дня
17 Січня
15 Січня
14 Січня
13 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео