Неділя, 25 серпня 2019
• Володимир Мариновський: «Якби Тарас Юрик у мене чесно виграв вибори голови федерації, то не було б жодних претензій, а вони вчинили рейдерське захоплення, отож, справедливість восторжествує» • Зірки – на Алеї, рекорди – в АртБуці! • Замах на Камінського? • У День Незалежності презентуватимуть “Книгу рекордів Тернополя” • Гарячий серпень: 30 років тому… • «Танцюю, як усі» • Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду
ТНЕУ згуртував молодь, народжену перемагати!

Опубліковано: 22 Березня о 12:00 60


На початку березня турнір відбувся тут уже втретє і участь у ньому взяли не мало не багато — 105 команд із дев’яти областей України.


Студенти та викладачі юридичного факультету ТНЕУ – організатори інтелектуального турніру.

Уже третій рік поспіль колектив юридичного факультету ТНЕУ гуртує активну, цілеспрямовану та креативну молодь під час Відкритого Західноукраїнського інтелектуального турніру «Natus Vincere» (з лат. — «Народжені перемагати») на кубок ректора ТНЕУ. Нещодавно, на початку березня, такий турнір відбувся тут уже втретє і участь у ньому взяли не мало не багато — 105 команд із дев’яти областей України! Це учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, студенти 1-2 курсів коледжів, більше того, цьогоріч до участі в турнірі долучилися школярі з особливими потребами Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, які об’єдналися у команду «Нескорені».

Під час відкриття турніру його учасників привітав ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Коли я бачу, як горить вогонь у ваших очах, я вкотре переконуюся, що ви — саме та молодь, яка народжена перемагати! Інтелектуальний турнір —  це прекрасна можливість для кожного з вас перевірити власні сили, знайти друзів, поспілкуватися з професорсько-викладацьким колективом, відкрити щось нове і цікаве…»

Під час трьох етапів туру — «Мозкового штурму», «Емпіричного завдання» та «Інтелектуального рівняння» — учасники змагалися у чотирьох секціях: історико-філологічній, правовій, соціолого-психологічній та секції міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії. У форматі живої бібліотеки було організовано також ряд цікавих тренінгів для керівників команд —  вчителів.

Кожен мав нагоду проявити свої лідерські якості, вміння працювати у команді, нестандартно мислити, шукати виходи зі складних ситуацій, приймати рішення, висловлювати і відстоювати власну позицію. Після завершення останнього, третього етапу інтелектуальних змагань визначили найсильніших.

Своїми враженнями, емоціями та переживаннями поділилися гості, куратори й учасники турніру.

Вчитель української мови та літератури Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник команди «Державотворці» історико-філологічної секції Ірина Колодка  зазначила: «Ми дуже задоволені участю в інтелектуальних змаганнях, адже завдання були різнобічними й охоплювали багато тем. Дуже рада, що учні змогли навчитися рецензувати, аналізувати й критично мислити. А високий рівень підготовки інших команд  додавав нашій команді ще більшого стимулу до перемоги. Хочемо подякувати адміністрації юридичного факультету за організацію. Все було на найвищому рівні!»

Ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий та учасники команди «Нескорені»
Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру
під час урочистої церемонії нагородження.

«Такі заходи є дуже корисними для школярів, адже стимулюють їх інтелектуальний розвиток, прагнення глибше пізнати проблематику того чи іншого напряму діяльності. Особисто мені дуже сподобалися тренінги для вчителів, під час яких дізналася багато цікавої й нової для мене інформації», — розповідає вчитель історії та правознавства Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник команди «Екологи душі» соціально-психологічної секції Леся Онищук.

Задоволені участю в турнірі і діти. Так,  емоціями поділилася учасниця команди «11-ка» із Тернопільської ЗОШ №11 Аліна Авраменко: «Найбільше мені сподобався етап «Дебати». Ми навчилися критично мислити та працювати у команді. Приємним було знайомство з іншими командами. Ми дуже раді, що немає ворожнечі між учасниками – навпаки, тут ми знайшли нових друзів і однодумців».

В історико-філологічній секції диплом першого ступеня отримала команда «Immortale» Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка; у соціолого-психологічній секції –  команда «Veni Vedi Vici»,
м. Чортків; призери правової секції –  «Alma Thermis», м. Стрий; диплом першого ступеня у секції міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії  –  у тернопільської команди «Ліга справедливості».

— Досягає мети той, хто іде!  — зазначив під час урочистої церемонії нагородження учасників  ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. —  За ці два дні  учасники інтелектуального турніру «Natus Vincere» стали на ще один крок ближчими до свого успіху, адже підтвердили, що вміють бути наполегливими і цілеспрямованими, знають, чого хочуть, і впевнено відстоюють власну позицію. Збережіть цей молодечий запал у своєму серці якнайдовше, будьте сміливими та відповідальними, і тоді ваша мрія обов’язково усміхнеться вам у відповідь.  Зичимо вам впевнено прямувати до мети, ніколи не зупинятися на досягнутому і вірити у власні сили.  Вітаю усіх учасників і призерів турніру і сподіваюся на швидку зустріч у стінах Тернопільського національного економічного університету! Кожен із вас  народжений перемагати!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

Вівторок, 27 серпня, — день народження Івана Франка. Тернопіль креативно вшановуватиме Каменяра: про «Франкові сліди у Тернополі» у формі оригінального музично-поетичного дійства розкажуть хорова капела «Зоринка» та заслужений діяч мистецтв України, відомий письменник Олег Герман...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


На капоті автомобіля NISSAN QASHQAI здетонував саморобний пристрій...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


"Книгу рекордів Тернополя" вперше покажуть тернополянам і гостям файного міста. Презентація для делегацій з інших міст відбудеться 24 серпня об 11:30 в Українському домі "Перемога"...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


23 серпня на всеукраїнському рівні відзначаємо велике державне свято — День Державного Прапора України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
23 Серпня
22 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео