Понеділок, 14 жовтня 2019
• Змагання, після якого… не підеш «на пиво» • Чи встигнуть об’єднані громади використати державні кошти? • «Свободівець» Олег Сиротюк: «Скажи «Ні!» капітуляції 14 жовтня на майдані Незалежності в Києві» • Подружжя поверталося з Італії. Повернулось у трунах… • Як тернополяни на краю світу побували • «My Pol» – поліція у смартфоні! • Усик – без суперника • А ви йдете… на «Культурні пікніки»? • Помер депутат облради Олександр Башта • У п’ятницю – вирішальна гра! • Скільки коштує зняти кліп? • «Нам сурми свободу заграли» • Осінній концертний бум • Впав з шестиметрової висоти… • Бій року! • У Тернополі з’явиться новий автобусний маршрут • Дві смерті на підприємстві у Теребовлі: за два роки не знайшли винних… • Чому реальні зміни в країні ніяк не почнуться? • Як «VIP-Ternopil» Гриця Драпака… «женили» • Новим головою Тернопільської ОДА стане Ігор Сопель
Тренінги, квести, флешмоби та «Ярмарок фінансових знань»: у ТНЕУ відзначали Всесвітній тиждень грошей

Опубліковано: 4 Квітня о 14:00 52


Шостий рік поспіль Україна долучається до Всесвітнього тижня грошей.


Під час "Ярмарку фінансових знань".

Global Money Week — це щорічна глобальна міжнародна навчальна ініціатива, що включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких — надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти й управляти власними фінансами, вести бізнес тощо. Упродовж цього тижня у 170 країнах світу проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової обізнаності задля того, щоб привернути увагу громадськості до фінансової освіченості та фінансової грамотності.

Не залишився осторонь міжнародної ініціативи і Тернопільський національний економічний університет.
20 березня на факультеті фінансів ТНЕУ відбулося урочисте відкриття Всесвітньої кампанії Global Money Week під гаслом «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

У перший день Всесвітнього тижня грошей викладачі кафедри фінансів організували Networking «Оcнови формування особистого бюджету» для  учнів Тернопільської класичної гімназії і студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ. Мета заходу — навчити молодь розумно розпоряджатися грошима і витрачати кошти в межах отримуваних доходів. За підсумками прослуханого тренінгу на тему «Мій перший бюджет» учасники розв’язували кросворд, де продемонстрували отримані знання щодо специфічних фінансових термінів. Опісля юнаки та дівчата мали можливість попрактикуватися у складанні особистого бюджету в процесі інтерактивної гри  «Початківець. Корзина-бюджет».  Позитивна атмосфера заходу сприяла активності й креативності її учасників.  Упродовж дня також була представлена книжкова виставка, присвячена основам фінансової грамотності. Усі охочі могли ознайомитися з напрацюваннями  викладачів кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, а також з працями вітчизняних і зарубіжних фахівців у сфері фінансової грамотності.

Наступного дня для учнів ТСЗШ І-го ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки викладачі-координатори та студенти гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ  влаштували цікавий та пізнавальний квест «Фінансові перегони». Учасники перегонів виконували різноманітні завдання — складали фінансові терміни з окремих складів та букв алфавіту, розв’язували фінансові кросворди й ребуси, розгадували загадки й давали відповіді на них англійською мовою. Під час гри учні продемонстрували чудову фінансову обізнаність, були активними й допитливими. За підсумками гри усі учасники отримали сертифікати і призи, а після квесту в тренінг-центрі «Фінансова просвіта» учні переглянули пізнавальні мультфільми з фінансової грамотності та поспілкувалися з їх автором, докторантом кафедри фінансів В. В. Письменним.

Школярам до вподоби “Фінансові перегони”.

У п’ятницю, 22 березня, студентки 4-го курсу-учасниці гуртка «Фінансова просвіта» Діана Бойко та Олена Оленюк разом з доцентом Наталею Іванівною Карпишин провели тренінг «Мій особистий бюджет» для  учнів ТЗОШ
№ 30. Більше того, цікаві й пізнавальні акції і заходи зі стін Тернопільського національного економічного  університету перемістилися… просто на вулиці Тернополя! Це, наприклад,  опитування-флешмоб «Мами за фінансову грамотність», покликане привернути увагу громадськості до того, як важливо в сучасних умовах володіти азами грамотного управління власними коштами.  Більшість опитаних молодих матусь відзначили важливість опанування базових знань із фінансової грамотності для сучасної людини і визнали, що їм нерідко бракує навиків грамотного управління сімейним бюджетом в період декретної відпустки. Для того, аби мотивувати молодих мам підвищувати рівень фінансової грамотності, координатори і студенти —  учасники наукового гуртка «Фінансова просвіта» — поділилися з ними найбільш популярними правилами та секретами отримання додаткових доходів у період декретної відпустки та оптимізації витрат сімейного бюджету. Цей захід, як і студентський ігровий марафон та флешмоб «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», став ще одним кроком на шляху до підвищення фінансової грамотності мешканців нашого міста.

На завершення  Всесвітнього тижня грошей у центрі   Тернополя відбувся «Ярмарок фінансових знань», організований студентами і викладачами наукового гуртка кафедри фінансів «Фінансова просвіта». Студенти підготували для тернополян інформаційні проекти «Корисні поради для сімейного бюджету», в яких показали,  як можна економити на простих речах, як отримати субсидію чи податкову знижку, вибрати надійний банк чи страхову компанію, не стати жертвою шахраїв і забезпечити старість та ін. Підбиваючи підсумки, можна впевнено стверджувати, що  Global Money Week’2019 був насичений позитивними емоціями та незабутніми враженнями.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

У Тернополі відбулася перша «Пивна миля»...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Від початку реформи децентралізації держава підтримує об’єднані територіальні громади фінансово...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


Так звана формула Штайнмаєра передбачає проведення виборів на окупованих територіях України, легітимність яких мають підтвердити спостерігачі ОБСЄ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Минуло понад два місяці, як в аварії на Закарпатті загинуло подружжя Діна і Василь Соломчуки із села Панівці Борщівського району...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Роман Задорожний — про мандрівку до Країни льоду й полум’я, тролів і ельфів, екзотики та неймовірних краєвидів ...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
11 Жовтня
10 Жовтня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео