П’ятниця, 29 березня 2024
• Тернополянин обливав припарковані автомобілі кислотою • Як отримати безоплатно послуги з реабілітації в медзакладах Тернопільщини • У Чорткові вперше зробили складну операцію на серці • Залозецький став повернули у власність громади • Ремонтують аварійний міст на під’їзді до Тернополя з боку Бродів • “Закрити очі” за 100 доларів: водій пропонував хабар поліцейським • Смертельна аварія у Кам’янках: водій “Skoda Octavia” загинув на місці • Впав із чотириметрової висоти: смерть на будівництві біля Тернополя • Валерій Бачинський – новий директор Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки • Перископи та антени до рацій роблять у Бережанах • Професор із Тернопільщини донатить на виготовлення дронів • Уламки російської ракети впали на подвір’я на Тернопільщині • Вчителі англійської мови з Тернополя здобуватимуть досвід у Канаді • “Кохання наповнює життя змістом”. У Тернополі одружився військовослужбовець • Поліг біля Бахмута. На щиті повертається захисник із Тернопільщини • Втратила 150 тисяч гривень: жінка з Чортківщини повірила шахраям • Через важке поранення у госпіталі помер захисник із Мельнице-Подільської громади • Депутат Тернопільської обласної ради вимагав “відкати” від… поранених воїнів ЗСУ • Писанкарство в час війни. У Гусятині провели майстер-клас для переселенців • Нетверезий злодій крав велосипед і зламав ногу
У маленькій країні з великим серцем

Автор: Опубліковано: 24 Березня о 12:34 455


Кременчанка Олександра Меландович – про життя і роботу візажисткою в Ізраїлі
.


Уже майже 11 років наша землячка Олександра Меландович (Дроздова) живе і працює в Ізраїлі – тут вона відома б’юті-блогерка й візажистка! Вона робила макіяж багатьом зіркам шоу-бізнесу, які виступали в Ізраїлі, а також заснувала власну онлайн-школу, де навчає усіх тонкощам ідеального мейк-апу.

– Я родом із Кременця, – розповідає в інтерв’ю «НОВІЙ…» пані Олександра. – Там ходила до школи, а згодом закінчила Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Тараса Шевченка, де здобула фах викладача англійської та польської мов. Знання англійської стало мені в нагоді на перших порах, коли приїхала до Ізраїлю. Цьогоріч у червні буде 11 років, як я тут. В Ізраїлі живуть моя бабуся і тітка, я поїхала до них у гості, мені сподобалося і захотілося залишитися. Через рік сюди приїхали і моя сестра з мамою, тільки тато залишився у рідному Кременці.

«В Ізраїлі зустріла своє кохання… з України!»

– Коли я тільки приїхала до Ізраїлю, спершу було важко, так би мовити, «акліматизуватися»: все-таки наші країни – дуже різні, із різним менталітетом, – зазначає Олександра Меландович. – Але коли перші труднощі були подолані, я просто таки закохалася в цю країну! В Ізраїлі дуже добрі й гостинні люди, дуже приязні і згуртовані, ізраїльтяни завжди допомагають один одному, ніколи не залишаючи ближнього віч-на-віч з проблемами чи труднощами. Недарма про Ізраїль кажуть, що це – маленька країна з великим серцем! Я тут освоїлася, вивчила мову. Виявилося, що іврит насправді – мова не дуже складна, тут головне – практика, хоча навіть нині, після 10 років життя тут, буває, почую якесь нове слово, якого ще не знаю… І найголовніше – саме тут, в Ізраїлі, я зустріла свою другу половинку! Ми познайомилися місяців за три-чотири після мого приїзду сюди. Як виявилося, Слава теж родом з України – із Полтави, але з трьох років живе в Ізраїлі. Це ж треба було приїхати за тисячі кілометрів, щоб зустріти тут своє кохання – свого земляка! (Сміється, – авт.) Наше весілля було в україно-ізраїльських традиціях. Була традиційна хупа – арка-балдахін, під якою стоять наречені під час вінчання, було і святкування в ресторані із живою музикою – нам хотілося саме її, а не покликати ді-джея, як тут люблять.
А ще я полюбила місцеву кухню – обожнюю хумус (це така паштетоподібна закуска із вареного нуту), для місцевих він – майже як для українців – сало… (Сміється, – авт.) Усі ізраїльтяни люблять смачно поїсти, удома завжди щедро накриті столи, а порції у ресторанах такі, що однією наситяться кілька осіб!

«Пішла на курси візажу і закохалася в цю професію»

Шість років тому, коли я була ще в декреті – нашому синочкові Леву було пів року, я вирішила чисто для себе пройти курси візажу – якій же жінці не цікаві ази мейк-апу, – зазначає жінка. – Пішла на курси і просто закохалася у цю професію. Це було цілковите «вау», аж до метеликів у животі! (Сміється, – авт.) Так уже шість років я працюю візажистом. Мистецтво макіяжу (а, як на мене, це саме мистецтво, от тільки художник малює на полотні, а візажист – на людському обличчі) дуже цікаве, різноманітне й багатогранне. Найскладнішим у ньому є не технічні ази, а вміння знайти правильний підхід до людини, зрозуміти, що їй подобається і що потрібно. Як на мене, візажист повинен бути ще й певною мірою психологом, адже просто зробити мейк – нескладно, важливо підібрати такий, щоб гармоніював з її загальним образом і внутрішнім світом. Коли ж маєш відповідні знання і впевнена у тому, що робиш, ти можеш зробити будь який мейк і все буде супер.

Ізраїльські жінки на щодень макіяжем майже не користуються, хіба що при «виході в люди» – на весілля, бар-міцву чи ще якісь урочистості. Наші співвітчизниці більше цю справу люблять – макіяж на фотосесію, для походу в ресторан, на день народження…

Одягаються ізраїльтянки теж дуже просто – вони не зациклені на вдяганках, ніхто удень не ходить на підборах, улюблений одяг – це лосини, футболки, шорти і шльопанці. Зрештою, до цього спонукає і сам спекотний місцевий клімат… Зручність – насамперед! Можу сказати, що тут приказка «по одягу зустрічають» не діє – у тих таки шльопанцях і шортах ти можеш зайти у крутезний бутік «LOUIS VUITTON» і тебе одягнуть, обслужать, кавою чи шампанським пригостять. (Сміється, – авт.) Ізраїльські жінки самодостатні й дуже сильні – як у переносному, так і прямому значенні, обов’язкова військова служба для дівчат дається взнаки… Мене вона минула, тому що я приїхала сюди уже в непризовному віці, а так би служила у війську також.

Вакцинація і «зелений паспорт»: як Ізраїль долає коронавірус

Чи часто я сама користуюся макіяжем? Скажу чесно, коли ми сиділи на карантині (а Ізраїль тричі закривали на повний локдаун), я мала часу трохи «поекспериментувати» на собі з різними образами та мейками. Через домашні клопоти, сім’ю і роботу просто немає часу на повноцінний мейк-ап, тому на щодень у мене дуже мінімальний макіяж. Але дуже часто коли клієнти мене бачать, то кажуть: «Олександро, ми хочемо такий макіяж, як у вас…» Він простий, натуральний і водночас ефектний – рівний тон на обличчі, підкреслені вилиці, трішки хайлайтеру, нафарбовані брови-вії і завершальний штрих – блиск для губ…

Загалом від сорока хвилин до години для завершеного образу достатньо, хоча бувають і складні макіяжі – скажімо, коли просять розмалювати обличчя до місцевого свята Пурим – можуть займати і півтори-дві години. Я роблю не лише макіяж, а й зачіски – вважаю, що візажист повинен як мінімум уміти зробити укладку, щоб образ був повноцінним. Тут, в Ізраїлі, дуже цінують можливість прийти до однієї людини, яка зробить усе – і зачіску, і макіяж, і не треба буде розриватися між перукарем і візажистом. Це дуже практично, особливо нині, у час пандемії коронавірусу.

Ізраїль важко переживав пандемію ковіду, тричі тут вводили локдауни, щоб стримати захворюваність. Власне, ми тільки тепер потихеньку починаємо виходити з карантину – буквально перед 8 березня відкрилися ресторанчики, починають працювати клуби, театри, кінотеатри, але зайти туди може не кожен, а тільки ті, хто уже провакцинований від коронавірусу. Після другої порції вакцини я отримала так званий «зелений паспорт», з яким можу відвідувати спортзал, ходити в кіно і на концерти, відвідувати масові заходи. У нас із цим усе направду дуже суворо – і штрафи за ходіння без маски, і карантин. Але якби не ці заходи, то вірус наробив би набагато більше біди. А так Ізраїль нині серед лідерів з вакцинації від коронавірусу.

Макіяж для зірок і власна онлайн-школа візажу

 

У творчому арсеналі нашої землячки – також співпраця із зірками шоу-бізнесу, котрі приїжджали з концертами до Ізраїлю.

– Це дуже важливий і цінний для мене досвід, – зазначає Олександра, – і я дуже рада, що він у мене був. Кожен артист був цікавий і незабутній, і всі виявилися простими й класними, абсолютно «непонтовими». Мені дуже сподобалася співачка Надя Дорофєєва – ми відразу знайшли спільну мову.

Олександра – не просто візажист, а ще й популярна б’юті-блогерка, яка на своєму сайті https://alexandramelano.com/ розповідає, як зробити ідеальний макіяж і вміло підкреслити свою зовнішність. Нещодавно наша землячка відкрила серію онлайн-курсів візажу із можливістю навчання з будь-якого куточка світу.

– 8 березня я запустила свій онлайн-курс навчання азів макіяжу, – розповідає жінка. – Планую ще уроки укладки і різні майстер-класи для професійних візажистів, загалом це повноцінна онлайн-школа, яка буде постійно розвиватися. Кожен може обрати курс, який йому найбільш цікавий, – чи макіяж для себе, чи освоєння професійних нюансів. На сайті навіть буде онлайн-магазин, де можна замовити товари – так, цьогоріч уже вийде лінія розроблених мною пензликів для макіяжу. А після занять учасниці отримають сертифікат про проходження курсу “Сам собі візажист” та подарунки від @ALEXANDRA-MELANO.

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

У середині березня до співробітників Тернопільського районного управління поліції почали надходити повідомлення від жителів обласного центру про те, що невідома особа обливала речовиною, ймовірно, кислотою їхні автомобілі, припарковані в дворах житлових будинків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:27


В Україні реабілітаційна допомога є безоплатною та покривається Програмою медичних гарантій...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:04


У Чортківській центральній міській лікарні 69-річному пацієнту із Горішньої Вигнанки успішно імплантували в серце трикамерний кардіовертер-дефібрилятор...


Опубліковано: о 22:03


Прокурори Бережанської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду щодо повернення у комунальну власність земельної ділянки та водного об’єкта вартістю 15 мільярдів гривень в межах гідрологічного заказника місцевого значення, що входить до складу території об’єктів смарагдової мережі Європи «Seretskyi»...


Рубрика: , Опубліковано: о 21:59


Служба відновлення проводить капітальний ремонт аварійного мосту між селами Плотича та Івачів-Долішній Тернопільського району...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:56



Теми дня
29 Березня
26 Березня
25 Березня
24 Березня