Неділя, 29 січня 2023
• Настя і її бабуся Галина з Чорткова загинули на Хмельниччині… • «Юрчик просив відкупити йому ровер…» • Заколядували… тубус від гранатомета • Послав «сосать смереки», а суд «вмив руки» • У Тернополі відремонтували автомобіль для військових • З Тернополя на фронт відправили комплекти зимової форми для військових • “Була жива, але знесилена…” Поліцейські Тернополя врятували жінку • У Тернополі до Дня всіх закоханих виступить гурт KAZKA • Колядували і гроші на ЗСУ збирали • Велика допомога маленьких волонтерів • Командир Бендера з Тернопільщини – на передовій! • «Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців» • Громаді на Тернопільщині подарували ікону, якій понад 200 років • Відійшов у вічність багаторічний керівник Тернопільського обласного театру ляльок • Волонтерство окриляє! • “Попросив Наталю взяти паспорт, але не зізнався про розпис”. Військовий Микола здивував кохану • Митрополит Василій Семенюк охрестив шосту дитину подружжя з села Острів • Козівська громада попрощалася з Героєм Олегом Фикою • З війни — до шлюбу: Андрій привіз наречену Настю зі Східної України • У Тернополі підприємці можуть безоплатно розміщувати генератори на комунальній землі
У Новий рік – із новим баченням, але із збереженням традицій та цінностей

Автор: Опубліковано: 23 Грудня о 12:45 45


Підсумки року для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя.


Новорічні та різдвяні свята – це час радісних і дивовижних змін, коли прийнято підсумовувати, оцінювати зроблене, складати плани на майбутнє. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік, який минає, для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя – був насичений знаковими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та вагомими звершеннями.
– Попри те, що 2020-ий був нелегким для усіх, у нашому закладі вищої освіти відбулося багато подій та змін, і Новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, далекосяжними планами, оптимізмом та вірою у найкраще, — зазначає ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий. – Рік, що минає, був для університету насиченим на результативну наукову діяльність, міжнародну співпрацю та спортивні досягнення. Велике задоволення отримуємо від перемог наших студентів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і олімпіадах, бо переконаний, що наші юнаки та дівчата – найкращі.
Цей рік для нас ознаменувався насамперед зміною статусу університету. 25 серпня в історії вишу було перегорнуто нову сторінку — наказом Міністерства освіти та науки України університет отримав статус класичного й нову назву – Західноукраїнський національний університет! Це не просто зміна вивіски, а повний ребрендинг! Це – визнання усіх здобутків і напрацювань закладу вищої освіти, який за змістовним наповненням організації навчального процесу, наукової діяльності та міжнародної діяльності уже давно функціонував як класичний виш.
ЗУНУ – серед найкращих закладів вищої освіти України
До слова, у нещодавно опублікованому щорічному міжнародному рейтингу закладів вищої освіти QS EECA University Rankings Західноукраїнський національний університет посідає 13-те місце серед 200 найкращих закладів вищої освіти України. Це престиж і визнання. Пишаємося тим, що рейтинг, який формується незалежною міжнародною компанією, засвідчує наш високий статус та вагомі досягнення професорсько-викладацького колективу класичного університету Тернополя.
Ми хочемо зробити Тернопіль науковим центром Західної України. Це повинно стати новітнім трендом, бо ж так і є! Упродовж останніх років науковці нашого університету були серед розробників Бюджетного кодексу, новітнього Податкового кодексу, політики децентралізації. Тож коли ми бачимо, що на основі наукових розробок фахівців нашого закладу проводяться загальні реформи в Україні, то розуміємо, що наші науковці заслуговують на всеукраїнське визнання. Зміною статусу університету на Західно-
український ми хочемо показати, що Тернопіль є унікальним стратегічним містом, яке розташоване практично у центрі Західної України. У нас навчаються студенти із 21 області нашої країни, отже, університет уже давно є національним не лише за статусом.
Університет, в якому все – для студента!
– Щороку у нашому університеті збільшується кількість студентів та спеціальностей, — розповідає Андрій Крисоватий. — За змістовним наповненням організації навчального процесу, наукової діяльності та міжнародної ми виросли зі статусу суто економічного університету: економічні спеціальності в структурі підготовки фахівців нашого закладу вищої освіти складають 23 відсотки. У нас є потужний факультет комп’ютерно-інформаційних технологій, юридичний, соціально-гуманітарний факультет та навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування. Наші студенти вивчають соціальне забезпечення та педагогіку вищої школи, соціальну теологію, бізнес-комунікації та переклад, журналістику та ще багато іншого. Саме тому постало питання про зміну статусу на класичний багатогалузевий університет. Ми пропонуємо своїм студентам нові спеціальності – технічні, інженерні, природничі, юридичні, а також гуманітарного спрямування.
Настала нова ера для сучасної вищої освіти. Для нас сьогодні найважливішим є те, що, зберігаючи всі академічні компетенції, ми є майданчиком для дієвої комунікації та обміну думками. Відкритість до нового та постійне оновлення – запорука відповідності часу. Розуміємо, що від того, наскільки якісною буде освіта наших дітей, залежить стабільність завтрашнього дня, тому продовжуємо працювати над створенням максимально сприятливих умов для надання сучасних освітніх послуг. Ми переконані, що наступний рік стане періодом закріплення досягнутих результатів та підкорення нових вершин.
Проводжаючи знаменний для університету рік, хочемо висловити вдячність кожному студенту за працелюбність, відповідальність та прояв інтелектуального потенціалу задля досягнення цілей, які поставали перед нами протягом року. Щиро дякую також колективу науково-педагогічних працівників і співробітників ЗУНУ – за трудові успіхи та наукові здобутки, вірність і відданість рідному вишу, активну участь в усіх університетських починаннях, за ентузіазм та натхнення, що творять неповторну академічну атмосферу Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя. Наша спільна робота буде успішно продовжена у прийдешньому році, який, безперечно, буде наповнений новими успіхами та радощами, новими планами і результатами!
Вітаю усіх тернополян з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай свята будуть наповнені усмішками Ваших близьких, теплом сердець та радістю! Хай чудові зимові свята сповнять Ваші серця оптимізмом і любов’ю і ці почуття не залишать Вас упродовж усього року!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

22 січня неподалік Хмельницького в аварію потрапила родина головної спеціалістки відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради Наталії Мостовик...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:18


Верховний Суд поставив крапку в резонансній справі про ДТП у селі Прошова Великогаївської громади, під час якої постраждав Юрчик Чорний. На високій швидкості хлопчика збив Володимир Суховер із сусіднього села Смолянка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Вертеп села Сороцьке викупив унікальний експонат для музею «Бабусина скриня»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 11:57


Ректор Почаївської духовної семінарії Іов Смакоуз відбувся штрафом за злочин...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:45


Вже майже рік в Україні триває війна. Впродовж цього часу наші захисники мужньо тримають оборону та захищають українські міста і села...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:29Теми дня
28 Січня
27 Січня
26 Січня