Середа, 30 листопада 2022
• “Прошу суд зняти з мене браслет, оскільки є перебої з електроенергією” • У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі…
У Сергія Надала – найвищий рівень виконання обіцянок серед усіх українських мерів

Автор: Опубліковано: 12 Червня о 14:33 29


Авторитетний портал «Слово і Діло» підбив підсумки за перше півріччя 2020 року
.


Міського голову Тернополя знову визнали найвідповідальнішим міським головою України. Аналітики порталу «Слово і Діло» відзначили, що у Сергія Надала максимальний рівень виконання обіцянок, які він публічно дав громаді Тернополя. Зокрема, він виконав 214 обіцянок, що складає 67 % від усіх даних. 209 обіцянок виконав мер Києва Віталій Кличко. Третє місце — у мера Львова Андрія Садового, який виконав 161 обіцянку.
Як аналітики рахують показники?
Аналітики «Слова і Діла» всі обіцянки мерів ділять на три великі групи: виконані обіцянки, невиконані обіцянки та обіцянки у процесі. Відповідно найвідповідальнішими мерами оголошують тих, хто має найбільше виконаних і найменше невиконаних обіцянок. Значна частина невиконаних обіцянок потрапляють до категорії «в процесі», якщо ще не надійшла оголошена дата їх виконання.
Які програмні обіцянки Сергій Надал виконав?
До виконаних обіцянок мера Тернополя аналітики віднесли транспортну реформу (появу нових великих автобусів та розширення тролейбусної мережі), збільшення кількості спортивних майданчиків, забезпечення сучасним устаткуванням лікувальних закладів, спрощення умов для ведення середнього і малого бізнесу, ремонтні роботи у Тернополі і населених пунктах громади, створення нових громадських просторів.
Аналітики «Слова і діла» відзначили, що кілька програмних обіцянок Сергій Надал виконав вже протягом першого року після останніх виборів. Так, у 2016 році було відкрито перинатальний центр другого рівня, реконструйовано бульвар Симона Петлюри (там облаштували два дитячих майданчики, спортивний майданчик, нові лавочки для відпочинку і встановили вуличне освітлення), реконструйовано набережну Тернопільського ставу, відремонтовано під’їзні шляхи до міської лікарні №2, облаштовано зону відпочинку на бульварі Просвіти.
Досить оперативно Сергій Надал виконав обіцянку облаштувати сквер у районі вулиць Валова і Руська. Оновлений сквер відкрили в червні 2016 року, а капітальний ремонт завершили у 2017-ому. Сквер обклали новою бруківкою, облаштували зелені зони, місця для відпочинку, спортивний і дитячий майданчики.
Мер Тернополя також виконав програмну обіцянку збільшити кількість тролейбусів, модернізувати медичну апаратуру в лікувальних установах. У програмі йшлося про плани придбати, зокрема, цифрову рентген-апаратуру, комп’ютерний томограф, ЕКГ-апарати, стоматологічне обладнання, апарат УЗД, ендоскопічну апаратуру. Все це в основному було зроблено ще до епідемії коронавірусу, у 2015-2019 роках.
На цей же період припадає обіцянка комп’ютеризувати бібліотеки. У результаті за період 2016-2019 років для бібліотек придбали: 13 персональних комп’ютерів, 13 багатофункціональних пристроїв, принтер, мультимедійний комплекс, інтерактивну дошку, ксерокс.
Крім того, реалізовано програмну обіцянку створити сприятливі умови для розвитку середнього і малого бізнесу. З цією метою затвердили спеціальну програму, якою, зокрема, передбачено автоматичне оновлення угод оренди приміщень та земельних ділянок за умови належного виконання зобов’язань, активізацію залучення учасників АТО й переселенців до підприємницької діяльності.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Уже більше року Тернопільський міськрайонний суд слухає резонансну справу про загибель двох подруг у ДТП в Петрикові...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Розташовані пункти обігріву за адресами:...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:44


СБУ знайшла в об’єктах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті пропагандистські матеріали, що заперечують існування України...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:39


Колектив, який вже більше ста років дарує слухачам свою творчість! Тембри народних інструментів та композиції, які наповнюють і гріють душу, адже це рідне, українське!...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:04


4 грудня на Театральному майдані Тернополя запрацює Казкова резиденція (Хатинка Миколая)...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:01Теми дня
29 Листопада
28 Листопада
25 Листопада