Неділя, 26 березня 2023
• У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині
У Сергія Надала – найвищий рівень виконання обіцянок серед усіх українських мерів

Автор: Опубліковано: 12 Червня о 14:33 29


Авторитетний портал «Слово і Діло» підбив підсумки за перше півріччя 2020 року
.


Міського голову Тернополя знову визнали найвідповідальнішим міським головою України. Аналітики порталу «Слово і Діло» відзначили, що у Сергія Надала максимальний рівень виконання обіцянок, які він публічно дав громаді Тернополя. Зокрема, він виконав 214 обіцянок, що складає 67 % від усіх даних. 209 обіцянок виконав мер Києва Віталій Кличко. Третє місце — у мера Львова Андрія Садового, який виконав 161 обіцянку.
Як аналітики рахують показники?
Аналітики «Слова і Діла» всі обіцянки мерів ділять на три великі групи: виконані обіцянки, невиконані обіцянки та обіцянки у процесі. Відповідно найвідповідальнішими мерами оголошують тих, хто має найбільше виконаних і найменше невиконаних обіцянок. Значна частина невиконаних обіцянок потрапляють до категорії «в процесі», якщо ще не надійшла оголошена дата їх виконання.
Які програмні обіцянки Сергій Надал виконав?
До виконаних обіцянок мера Тернополя аналітики віднесли транспортну реформу (появу нових великих автобусів та розширення тролейбусної мережі), збільшення кількості спортивних майданчиків, забезпечення сучасним устаткуванням лікувальних закладів, спрощення умов для ведення середнього і малого бізнесу, ремонтні роботи у Тернополі і населених пунктах громади, створення нових громадських просторів.
Аналітики «Слова і діла» відзначили, що кілька програмних обіцянок Сергій Надал виконав вже протягом першого року після останніх виборів. Так, у 2016 році було відкрито перинатальний центр другого рівня, реконструйовано бульвар Симона Петлюри (там облаштували два дитячих майданчики, спортивний майданчик, нові лавочки для відпочинку і встановили вуличне освітлення), реконструйовано набережну Тернопільського ставу, відремонтовано під’їзні шляхи до міської лікарні №2, облаштовано зону відпочинку на бульварі Просвіти.
Досить оперативно Сергій Надал виконав обіцянку облаштувати сквер у районі вулиць Валова і Руська. Оновлений сквер відкрили в червні 2016 року, а капітальний ремонт завершили у 2017-ому. Сквер обклали новою бруківкою, облаштували зелені зони, місця для відпочинку, спортивний і дитячий майданчики.
Мер Тернополя також виконав програмну обіцянку збільшити кількість тролейбусів, модернізувати медичну апаратуру в лікувальних установах. У програмі йшлося про плани придбати, зокрема, цифрову рентген-апаратуру, комп’ютерний томограф, ЕКГ-апарати, стоматологічне обладнання, апарат УЗД, ендоскопічну апаратуру. Все це в основному було зроблено ще до епідемії коронавірусу, у 2015-2019 роках.
На цей же період припадає обіцянка комп’ютеризувати бібліотеки. У результаті за період 2016-2019 років для бібліотек придбали: 13 персональних комп’ютерів, 13 багатофункціональних пристроїв, принтер, мультимедійний комплекс, інтерактивну дошку, ксерокс.
Крім того, реалізовано програмну обіцянку створити сприятливі умови для розвитку середнього і малого бізнесу. З цією метою затвердили спеціальну програму, якою, зокрема, передбачено автоматичне оновлення угод оренди приміщень та земельних ділянок за умови належного виконання зобов’язань, активізацію залучення учасників АТО й переселенців до підприємницької діяльності.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59


Програші не любить ніхто, особливо затяті гравці в азартні розваги. Тим не менш, вони продовжують грати, розуміючи, що можна втратити солідну суму...


Рубрика: Опубліковано: о 17:48


22 березня в Тернопільській громаді у парку «Загребелля» патрулюючи місто вранці, працівники управління муніципальної інспекції спільно з поліцейським офіцером громади затримали громадян, які здійснювали незаконний збір березового соку...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Тернопільська студентка-нігерійка Джульєтта заспівала пісню «Черемшина» українською мовою в подарунок чоловікові...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:55


У Бучацькій громаді на рушничок щастя стали військовослужбовець Володимир Гутнік та його кохана Тетяна...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:10Теми дня
25 Березня
24 Березня
23 Березня