Понеділок, 16 вересня 2019
У студентів ТНЕУ – нові перемоги!

Опубліковано: 14 Травня о 12:00 24


Упродовж минулого тижня студенти ТНЕУ вкотре підтвердили високий рівень набутих знань.


Юлія Кривохижа зі своїм науковим керівником.

Так, 24-26 квітня відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика». З доповіддю «Синтез біомедичних зображень на основі згорткових нейронних мереж» виступили магістранти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Петро Лящинський та Павло Лящинський. Вони неодноразово брали участь у конкурсі, у 2017 та 2018 роках отримали дипломи II ступеня. Цьогоріч хлопці показали найкращий результат – здобули диплом I ступеня.

Юлія Кривохижа, студентка групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, нещодавно отримала диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», що відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну. Студентка представила на конкурс роботу на тему: «Економічний механізм забезпечення надійності інвестиційних проектів на промисловому підприємстві».
А Інна Кирилюк, студентка групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, здобула диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що відбувся у Полтавській державній аграрній академії. Студентка представила на конкурс роботу на тему: «Ресурсна стратегія управління підприємством в контексті забезпечення його конкурентоспроможності».
Щиро вітаємо талановитих студентів та їх наукових керівників і зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових досягнень і перемог!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

6 вересня генеральний прoкурoр Руслан Рябoшапка пiдписав накази прo звiльнення з пoсад прoкурoрiв вoсьми oбластей, серед яких i керiвник Тернопільської oбласнoї прокуратурі В’ячеслав Перч...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У Тернополі вперше відбувся День дитячої моди...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Неправомірну вигоду в розмірі 500 гривень пропонував співробітникам патрульної поліції 35-річний мешканець Теребовлянського району...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Позбавити нашу команду місця в фінальному турнірі можуть хіба що… сербські чаклуни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео