Неділя, 26 березня 2023
• У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині
У Тернополі буде нова об’їзна!

Опубліковано: 4 Березня о 9:44 741


Сергій Надал у Києві «вибив» спільне з державою фінансування об’їзної дороги у Тернополі (від вул. Львівської до вул. Протасевича).


Під час засідання Ради розвитку громад та територій міський голова Тернополя Сергій Надал домовився про державне фінансування будівництва об’їзної дороги, що сьогодні є частиною найдовшої в Україні міжнародної траси М30, котра сполучає Львівську і Луганську області й має загальну протяжність близько 1400 км.
Виступаючи на засіданні, Сергій Надал звернувся безпосередньо до Президента України з проханням посприяти у добудові тернопільської об’їзної, наголосивши, що ця частини дороги є важливим міжнародним і національним транспортним коридором, що сполучає різні регіони України.
“Ви анонсували, що у 2021 році, до 30-річчя Незалежності України, в межах програми “Велике будівництво” плануєте відкрити найдовшу трасу в Україні М30, яка з’єднає Львівську й Луганську області. Частина цієї траси проходить об’їзною міста Тернополя і перебуває на балансі й утриманні міста, хоча фактично є частиною міжнародної траси. Цією дорогою користуються усі громадяни Україні, а також гості з-за кордону. Тому сьогодні хотів би звернутися до вас, пане президенте, до прем’єр-міністра, до керівництва Верховної Ради, з проханням реалізувати цей проєкт, який з’єднає Західну і Східну Україну”, — сказав Сергій Надал.
Міський голова Тернополя також навів приклади успішної співпраці державних органів і місцевого самоврядування Тернополя.
“Сьогодні хочу назвати позитивні приклади співпраці. Силами Тернопільської громади збудовано один з наймасштабніших об’єктів — Гаївський міст, через який проходять два магістральні шляхи державного значення. Після наших численних звернень, після візиту міністра розвитку громад і територій України, після підтримки голови Тернопільської обласної державної адміністрації, підтримки народних депутатів від Тернопільщини, керівництво держави дослухалося і ми змогли отримати кошти на будівництво величезної транспортної розв’язки поруч з Гаївським мостом”, — зазначив Сергій Надал.
Президент України у відповідь на звернення міського голови Тернополя пообіцяв, що міжнародна траса, частиною якої є об’їзна дорога в Тернополі, буде збудована цього року, ймовірно, до 24 серпня.
“Щодо М30 — це принципова мета, особливо в такий важливий рік — 30-річчя нашої Незалежності, головного свята нашої країни. М30 і розв’язки на Тернопільщині ми точно побудуємо у 2021 році, хоча поставлене завдання побудувати ще до 24 серпня», — заявив президент.
Міський голова Тернополя також висловив побажання, щоб такі зустрічі представниками державної влади і місцевого самоврядування стали дієвими й допомогли вирішувати проблеми людей.
“Можу привітати покращення співпраці між органами державної влади і місцевого самоврядування. Дуже розраховуємо на те, що новостворений конгрес не лише декларативно, а й насправді зможе вирішити ті проблеми, які існують сьогодні на стику співпраці між державною владою та органами місцевого самоврядування, а головне — допоможуть вирішити проблеми наших людей”, — сказав Сергій Надал.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59


Програші не любить ніхто, особливо затяті гравці в азартні розваги. Тим не менш, вони продовжують грати, розуміючи, що можна втратити солідну суму...


Рубрика: Опубліковано: о 17:48


22 березня в Тернопільській громаді у парку «Загребелля» патрулюючи місто вранці, працівники управління муніципальної інспекції спільно з поліцейським офіцером громади затримали громадян, які здійснювали незаконний збір березового соку...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Тернопільська студентка-нігерійка Джульєтта заспівала пісню «Черемшина» українською мовою в подарунок чоловікові...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:55


У Бучацькій громаді на рушничок щастя стали військовослужбовець Володимир Гутнік та його кохана Тетяна...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:10Теми дня
25 Березня
24 Березня
23 Березня