П’ятниця, 29 вересня 2023
• Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій • “Пережила не одну війну…” На Тернопільщині привітали 100-річну ювілярку • Молодь із Тернопільщини прибрала територію ботанічного саду • “Нове життя” переселенців на Тернопільщині
У Тернополі буде нова об’їзна!

Опубліковано: 4 Березня о 9:44 742


Сергій Надал у Києві «вибив» спільне з державою фінансування об’їзної дороги у Тернополі (від вул. Львівської до вул. Протасевича).


Під час засідання Ради розвитку громад та територій міський голова Тернополя Сергій Надал домовився про державне фінансування будівництва об’їзної дороги, що сьогодні є частиною найдовшої в Україні міжнародної траси М30, котра сполучає Львівську і Луганську області й має загальну протяжність близько 1400 км.
Виступаючи на засіданні, Сергій Надал звернувся безпосередньо до Президента України з проханням посприяти у добудові тернопільської об’їзної, наголосивши, що ця частини дороги є важливим міжнародним і національним транспортним коридором, що сполучає різні регіони України.
“Ви анонсували, що у 2021 році, до 30-річчя Незалежності України, в межах програми “Велике будівництво” плануєте відкрити найдовшу трасу в Україні М30, яка з’єднає Львівську й Луганську області. Частина цієї траси проходить об’їзною міста Тернополя і перебуває на балансі й утриманні міста, хоча фактично є частиною міжнародної траси. Цією дорогою користуються усі громадяни Україні, а також гості з-за кордону. Тому сьогодні хотів би звернутися до вас, пане президенте, до прем’єр-міністра, до керівництва Верховної Ради, з проханням реалізувати цей проєкт, який з’єднає Західну і Східну Україну”, — сказав Сергій Надал.
Міський голова Тернополя також навів приклади успішної співпраці державних органів і місцевого самоврядування Тернополя.
“Сьогодні хочу назвати позитивні приклади співпраці. Силами Тернопільської громади збудовано один з наймасштабніших об’єктів — Гаївський міст, через який проходять два магістральні шляхи державного значення. Після наших численних звернень, після візиту міністра розвитку громад і територій України, після підтримки голови Тернопільської обласної державної адміністрації, підтримки народних депутатів від Тернопільщини, керівництво держави дослухалося і ми змогли отримати кошти на будівництво величезної транспортної розв’язки поруч з Гаївським мостом”, — зазначив Сергій Надал.
Президент України у відповідь на звернення міського голови Тернополя пообіцяв, що міжнародна траса, частиною якої є об’їзна дорога в Тернополі, буде збудована цього року, ймовірно, до 24 серпня.
“Щодо М30 — це принципова мета, особливо в такий важливий рік — 30-річчя нашої Незалежності, головного свята нашої країни. М30 і розв’язки на Тернопільщині ми точно побудуємо у 2021 році, хоча поставлене завдання побудувати ще до 24 серпня», — заявив президент.
Міський голова Тернополя також висловив побажання, щоб такі зустрічі представниками державної влади і місцевого самоврядування стали дієвими й допомогли вирішувати проблеми людей.
“Можу привітати покращення співпраці між органами державної влади і місцевого самоврядування. Дуже розраховуємо на те, що новостворений конгрес не лише декларативно, а й насправді зможе вирішити ті проблеми, які існують сьогодні на стику співпраці між державною владою та органами місцевого самоврядування, а головне — допоможуть вирішити проблеми наших людей”, — сказав Сергій Надал.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18


Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:11


Активні юнаки та дівчата завжди є драйверами якісних змін — мають багато цікавих ідей, готові втілювати в життя корисні проєкти, об’єднуватися для розвитку рідних містечок та сіл...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:02


З метою реалізації концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Тернопільської громади, на засіданні сесії міської ради депутати прийняли рішення про реорганізацію двох медичних комунальних некомерційних підприємств міста...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:43Теми дня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня