Понеділок, 02 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
У Тернополі частково відновлює роботу малий і середній бізнес

Опубліковано: 6 Травня о 18:00 116


Вихід з карантину буде поетапним, залежно від рівня захворювання на COVID-19
.


Оперативний штаб по боротьбі з COVID-19 у Тернополі прийняв рішення про надання дозволу з 5 травня на часткове відновлення роботи ряду сфер життєдіяльності, що були дозволені Постановою Кабінету Міністрів України. Зокрема, йдеться про торгівлю продуктами швидкого харчування, надання фінансових послуг, ургентну стоматологічну допомогу.

З цього приводу міський голова Тернополя Сергій Надал заявив наступне: «Цього рішення всі чекали з нетерпінням давно. Тепер головне — щоб проведені карантинні заходи не виявились марними. На виконання вимог Кабінету Міністрів України підприємці повинні жорстко дотримуватися санітарних норм: регулярно проводити дезінфекцію приміщень, вимірювання температури у працівників, неухильно дотримуватись вимог гігієни. Звертаюся до підприємців: ви несете відповідальність не тільки за здоров’я працівників і клієнтів, а й за здоров’я їхніх рідних і близьких.»
Сьогодні епідеміологічна ситуація в області залишається складною, в першу чергу через появу нового осередку інфікування на півночі Тернопільщини під час великодніх свят. Тому радикальна відміна карантину може спровокувати різке погіршення ситуації.
«Можливо, в інших містах України можуть вдаватися до швидших методів виходу з карантину. Але поки Тернопільська область залишається серед лідерів щодо кількості хворих на коронавірус, ми не маємо права ризикувати. Вихід з карантину буде поетапним, залежно від рівня захворювання», — пояснив Сергій Надал.

Які конкретні види діяльності дозволені в Тернополі з 5 травня 2020 року:
1. Діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки за умови забезпечення персоналу і споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, а також із дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі у день, вимірюванням температури працівників перед початком роботи, безконтактною передачею замовлень.
2. Торгівля продуктами швидкого харчування, в тому числі кавою і гарячими напоями в одноразовому пакуванні – із забороною вживання їжі та напоїв у місці продажу, за умови забезпечення персоналу і споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, а також з дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі у день, вимірюванням температури працівників перед початком роботи, безконтактною передачею замовлень.
3. Провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ за умови перебування в приміщенні не більше одного відвідувача, з використанням засобів індивідуального захисту працівниками та відвідувачами, а також з дотриманням інших санітарних та протиепідемічних заходів — прибирання з деззасобами двічі в день з відміткою в графіку прибирань.
4. Надання ургентної (невідкладної) стоматологічної допомоги приватними стоматологічними клініками і кабінетами за умов:
– наявності довідки, розміщеної на доступному для відвідувачів місці про результати аналізів обстеження на COVID-19 методом ПЛР;
– забезпечення роботи медичного персоналу в засобах індивідуального захисту згідно з наказом МОЗ України від 30.04.2020 р. №994 «Про внесення змін до додатку 6 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)»;
– за попереднім записом, але не більше одного пацієнта в кабінеті;
– дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів в умовах карантину згідно з наказами МОЗ України.
Пресслужба Тернопільської міської ради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , , , ,

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня